agoosiaaa
agoosiaaa
  7 sierpnia 2012 (pierwszy post)
Say goodbye, as we dance with the devil tonight.
Don't you dare look at him in the eye, as we dance with the devil tonight.


Hej ho :)

1.
Do baru wchodzi wku****ny gostek ze spluwa i krzyczy:
''Ktory to kuva ruchal moja zone?!!''
Z tlumu slychac cichy glosik: ''nie masz tylu kul stary''

2.
Moj szescioletni syn przylapal mnie rano na masturbacji.
''co robisz tato?'' spytal.
'' trzepie sobie'' - odpowiedzialem. ''wkrotce ty bedziesz to robil''
''dlaczego?'' - zapytal.
''bo moja reka mnie zaczyna napier****c''

3.
Spotkalem starego kupla, z czasow szkolnych. Chwalil sie jak to ma super platna prace i drogie sportowe auta.
Po czym wyciagnal z portfela zdjecie jego zony mowiac ''jest piekna, czyz nie?''
''jesli uwazasz ze jest piekna to powinienes zobaczyc moja dziewczyne''
''dlaczego? taka z niej laska?''
''nie, jest okulista.''

4.
Zobaczylem gostka w parku, przywiazanego do drzewa.
''znajdz pomoc!'' - krzyknal, gdy mnie spostrzegl.
''spie*****j'' - odpowiedzialem, ksztuszac sie wodka z butelki. - ''nie potrzebuje pomocy, moze przestac pic kiedy mi sie zachce!''

5.
Przechodzilem sobie kolo przepasci wczoraj, kiedy uslyszalem krzyki. Naturalnie podbieglem do miejsca, z ktorego dobiegaly i ujrzalem dwoch mezczyzn. Jeden, ze swoja jasnoczekoladowa skora wygladal na azjate. Drugi byl bialy jak duch i mowil z mocnym akcentem, ktory sugerowal, ze pochodzil ze srodkowej europy. Nie wiedzialem, w czym byl problem, dopoki nie ujrzalem ze trzymaja sie krawedzi jedna reka, probojac sie podciagnac.
Spytalem o ich imiona. Mohammed i Krzysztof - odkrzykneli, jednoczesnie blagajac o pomoc. Mialem tylko czas, zeby ocalic jednego i ciezko myslalem nad tym, ktoremu pomoc - pakistanczykowi czy polakowi.
Koniec koncow zdecydowalem nie pomoc zadnemu, poniewaz nie chcialem wyjsc na rasiste.
No a przynajmniej tak powiedzialem policjantom.

6.
Czekalem na taksowke. Przyjechal ten sam kierowca co zawsze - indyjczyk - i jak zwykle darl morde do tej ich durnej muzyki ile tylko mial sily w plucach. Wsiadlem do taksowki. Kierowca usmiechnal sie do mnie, kiedy zobaczyl, ze wyciagam z kieszeni nowe zatyczki do uszu: ''Widze, ze sie tym razem przygotowales na jazde ze mna'' - powiedzial, smiejac sie przyjaznie. ''No pewnie'' - odpowiedzialem, zatykajac sobie dziurki w nosie.

7.
Zobaczylem ta dziewczyne w klubie wiec podszlem i spytalem: ''Moge kupic Ci drinka?''
- ''Masz dziewczyne'' zapytala ''faceci tacy jak ty zawsze maja dziewczyny''
- ''Nie, niestety zerwalismyn troche ponad miesiac temu''
- ''Och, przepaszam'' odpowiedziala ''w takim razie poprosze biale wino''
Kilka drinkow pozniej po paru goracych pocalunkach kierowalismy sie do jej mieszkania, w ktorym uprawialismy seks. Kiedy zaczalem sie ubierac ona odezwala sie:
- ''Wiec jestes zabojczo przystojny, mily i zajebisty w lozku, moge spytac jak to sie stalo, ze zerwales ze swoja dziewczyna?''
Odpowiedzialem:
- ''Moja zona sie o niej dowiedziala''

8.
Moj syn podszedl do mnie i spytal sie:
- Tato, dlaczego mam na imie Alfie?
- Synu, podczas wojny mezczyzna o imieniu Alfie byl zolnierzem w tym samym miejscu, w ktorym byl twoj dziadek. Byl wspanialym zolnierzem i oddal swoje zycie by ocalic nasz miasto.
- Wow, to niesamowite - wykrztusil z siebie moj syn.
- W kazdym badz razie, nazwalismy po nim naszego pierwszego psa, a Ciebie po psie. Cholera, tesknie za tym psem.

9.
Z Daily Mail (bryt gazeta): '' Grecja ma dosyc nielegalnych imigrantow. Tysiace ich zebrano w jednym miejscu i juz czekaja na powrot do swoich krajow''
Zabawne. To jak wyrzucac zlodzieji z pustego sklepu.

10.
Komar usiadl mi na jadrze.
To byla najtrudniejsza decyzja, jaka podjelem w zyciu.


Pozdro, Ag.

dinaeel
dinaeel
  8 sierpnia 2012

Chwała Ci. W końcu coś co dało się przeczytać i wyszczerzyć zęby do monitora.

agoosiaaa
agoosiaaa
  8 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Chwała Ci. W końcu coś co dało się przeczytać i wyszczerzyć zęby do monitora.


Staram sie :mrgreen:
Pure
Pure
  8 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Say goodbye, as we dance with the devil tonight. Don't you dare look at him in the eye, as we dance with the devil tonight.

:nutki:

Temat dobry. :-)
Djabeu
Djabeu
  8 sierpnia 2012

6- :rotfl:.

8 i 10- :).

Konto usunięte
Konto usunięte: zlodzieji

złodziei*
Paulinessa
Paulinessa
  10 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Say goodbye, as we dance with the devil tonight. Don't you dare look at him in the eye, as we dance with the devil tonight.

jaaaram się!!!
Strobista
Strobista
  11 sierpnia 2012

moze byc...

ShelbyGT500Michal
Posty: 14549 (po ~145 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 76
ShelbyGT500Michal
  11 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ''No pewnie'' - odpowiedzialem, zatykajac sobie dziurki w nosie.

nie rozumiem :and:

ale ogólnie to mi się podoba : )

Ja tu zrobię Meksyk.

Adidasowa
Adidasowa
  12 sierpnia 2012

Dobry temat!:piwo:

tomasheq84
Posty: 22264 (po ~153 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
tomasheq84
  12 sierpnia 2012

Dla odmiany,
żebym nie znał, bym pochwalił :-)

ShelbyGT500Michal
ShelbyGT500Michal: nie rozumiem

o smród chodziło, nie o hałas :-)

persona non grata ;-) AwesomenessWhen I get sad, I stop being sad and i get being awesome instead. True story.Barney Stinson

natalia000090
natalia000090
  22 sierpnia 2012
http://ask.fm/natalia000090 pytać
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.