bambiszek
bambiszek
  7 grudnia 2011 (pierwszy post)

SIEMKA WSZYSTKIM, CHCESZ POCZUĆ TĄ MOC BAUNSOWAĆ CAŁĄ NOC ? NIE CHCESZ WALCZYĆ Z KACEM PO IMPREZIE ? "VEGAS NITES" COŚ DLA CIEBIE http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1981079199

sory za spam zapraszam chetnych ::piwo::

Leo
Leo
  7 grudnia 2011

Ban i do zamknięcia :zabawa:.

psycholicho
psycholicho
  7 grudnia 2011

Vegas Nites Impreza na Maxa Vegas Nites jest specjalistycznym suplementem dla klubowiczów i milosników imprezowania na maksymalnych obrotach. To pierwszy tego typu suplement na swiecie! W przeciwienstwie do popularnych dopalaczy sprzedawanych na dyskotekach Vegas Nites jest srodkiem, którego formula bazuje na bezpiecznych i naturalnych substancjach o dzialaniu energetyzujacych i witalizujacych. Wysoka dawka substancji czynnych daje prawdziwego kopa na calonocne szalenstwa bez chwili wytchnienia. Pozwól sobie na jazde bez trzymanki i nie mysl o tym, ze nastepny dzien rozpoczniesz z bólem glowy, pozbawiony energii, po prostu kac w twoim przypadku po zażyciu jest nie możliwy. Vegas Nites wzbogacono o naturalne substancje rewitalizujace i oczyszczajace, które pomagaja zredukowac negatywne skutki spozywania alkoholu. Ta impreza jest dla Ciebie! Zostan numerem jeden, baw sie do bialego rana i wstan rzeski.( Sam Testowałem i niema lipy ten produkt to rozkosz dla tych co lubią domówki albo klubówki, jeśli się wachasz kupić u mnie, to uświadamiam Ci że nie działa też jak jakieś narkotyki a jeśli ktoś ma takie zdanie to jest po prostu cienki bolek ) Charakterystyka produktu: * Daje energetycznego kopa na wiele godzin * Polepsza samopoczucie, zwieksza ochote do zabawy * Podnosi poziom libido, zwieksza pewnosc siebie * Zapobiega zmeczeniu nawet na calonocnych szalenstwach * Przyspiesza utylizacje toksyn i metabolitów alkoholu * Zmniejsza przykre dolegliwosci odczuwane nastepnego dnia * Zawiera jedynie naturalne i bezpieczne substancje Sposób dawkowania: Zaleca sie spozyc 1 porcje (2kapsulki) na godzine przed imprezowaniem.

To brzmi jak proba wmowienia salonowej damie ze najlepsza maseczka na cere to jej wlasny kał (sorry ze jestem wulgarny ale nic lepszego do lba mi nie przyszlo)A to ciekawe... Paplanina za przeproszeniem, troche z dupy wyjeta Jestem ciekaw kto taki zaleca.

Generalnie, kupuje ;) ...nawet zapas wezme.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  9 grudnia 2011

co to za kolorowanka ? :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Adidasowa
Adidasowa
  9 grudnia 2011

Beznadzieja, nie klikam w nieznajome linki.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.