iMatti
iMatti
  14 kwietnia 2011 (pierwszy post)

... ale mi się podobają :)

Lecimy:

1. Przychodzi baba na bal przebierańców naga, cała pomalowana na biało. Podchodzi do niej facet i pyta:
- Przepraszam, ale za co jest Pani przebrana?
Na to baba rozchyla nogi i mówi:
- za dziurę w zębie.

2. Złapał informatyk złotą rybkę, no i jak zwykle ma trzy życzenia:
• Po pierwsze, chcę pokoju na całym świecie.
• Przykro mi, ale to za trudne. Poproszę o inne życzenie.
• No, to niech Windows się nie zawiesza.
• Dobra, już może być pokój na całym świecie.

3. Przychodzi facet do sklepu zoologicznego:
• Szukam jakiegoś zwierzątka, żeby wykończyć teściową.
• Polecam te papugę.
• Papuga? A co ona może?
• To jest tresowana papuga. Ona reaguje na słowo "na". Chętnie panu zademonstruje. Papuga, na drzwi!
Papuga skoczyła na drzwi, poleciały drzazgi, za parę minut z drzwi została kupa wiórów.
Facet kupił papugę i idzie do domu. Otwiera teściowa - i widzi zięcia z papuga na ramieniu.
•Na ch... ci ta papuga?!

4. Do radia dzwoni słuchaczka:
• Znalazłam dziś na ulicy portfel. W środku był tysiąc złotych i prawo jazdy na nazwisko Stanisław Kowalski.
I w związku z tym mam wielką prośbę...
byście puścili panu Stasiowi na pocieszenie jakąś fajną piosenkę.

5. Polak, Rusek i Niemiec chcieli przejść granicę, ale zatrzymał ich diabeł i mówi:
- nie przepuszczę was, póki ktoś nie rozśmieszy mojego konia.

Wtenczas Niemiec mówi, że pójdzie pierwszy .... podchodzi do tego konia i stroi różne miny, a koń nic. Przyszedł zawiedziony .... Na to Rusek, że jemu na pewno się uda. Poszedł powygłupiał się, ale i tak nie poskutkowało. No to podszedł Polak do tego konia powiedział mu coś do ucha i koń zaczął się śmiać ..
Na to diabeł, możecie przejść ..

Przyszła pora, że chcieli wrócić przez granicę i znowu zatrzymał ich diabeł i mówi:
- przepuszczę was, jeżeli ktoś sprawi, żeby ten koń przestał się śmiać, bo od tamtej pory to tylko się śmieje.

Poszli Rusek z Niemcem pośpiewali jakieś pieśni żałobne, ale koń nadal się śmiał. Poszedł Polak chwile tam postał i koń przestał się śmiać.

Wtedy diabeł wziął Polaka i się pyta:
- Polak, coś ty temu koniowi zrobił, że najpierw zaczął się śmiać, a teraz tak nagle przestał ???

Na to Polak:
- To było bardzo proste, w pierwszą stronę powiedziałem mu, że mam większego penisa od niego ..
- A w drugą ??
- Pokazałem mu. :P

No i jedno z mojego życia co mi się przypomniało:
Brat do mnie przychodzi i mówi że dostał 1 razem z kolegą na polskim...
No to się go pytam co mieli, że dostał tą 1.
On mówi, że o polityce i naszym rządzie była rozmowa...
Otóż jeden z jego kolegów powiedział, że "jak taki karzeł bez prezencji może reprezentować nasz kraj"
No to mówię mu ze ja bym chyba ze śmiechu padł
A on: "no ja też i dlatego dostałem 1..."

Świat to się chyba nic nie zmienił bo własnych poglądów politycznych nie można mieć nawet na polskim xD

Bemu
Posty: 40537 (po ~83 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 45
Bemu
  14 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Świat to się chyba nic nie zmienił bo własnych poglądów politycznych nie można mieć nawet na polskim xD

a może dlatego, że prezydentem nie jest karzeł
a był i padł??
a suchary ponumerowałeś

Seks jest jak smarowanie kromki masłem. Co prawda można użyć do tego karty kredytowej, ale jak się użyje noża, jest o wiele łatwiej.

iMatti
iMatti
  14 kwietnia 2011

chodziło o poprzedniego prezydenta, dlatego mówię, że mi się przypomniało ;]
Co do sucharów to przykro mi, ale nie jestem w stanie ogarnąć co było a co nie :) Mogę mieć tylko nadzieję, że ktoś któregoś nie widział :)

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  15 kwietnia 2011

Większość znałem.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Damjan
Damjan
  15 kwietnia 2011

Stare kawałyy...

Avatar użytkownika hejthejt
Posty: 1401 (po ~85 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 99
hejt
  15 kwietnia 2011

i do tego jeden ściągnięty ode mnie. :and:

Inność drażni jednakowość.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.