tomasheq84
Posty: 22264 (po ~153 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
tomasheq84
  22 stycznia 2011 (pierwszy post)

...chcę poznać też Twój." ;-)

Siema ludziska :piwo:
Ja tak tylko przelotem, bo dawno mnie nie było i o, macie ;-)

Jadyma...

Dowpipy:

--||--


Siedziałem sobie dziś w pociągu naprzeciwko bardzo seksownej tajskiej dziewczyny.
Powtarzałem sobie w myślach 'tylko nie dostań erekcji, tylko nie dostań erekcji'

Ale dostała.

--||--


Wysłałem żonie MMSa ze zdjęciem mojego zwiędłego penisa.

Chciałem, żeby wiedziała, że o niej myślę.

--||--


Widziałem dzisiaj murzyna w butach Nike biegnącego ulicą z ogromnym telewizorem Samsunga na plecach.
Pomyślałem przez chwilę 'Wygląda jak mój'.

Ale mój nosi Reeboki.

--||--


Oszukaj ludzi, żeby myśleli, że byłeś w muzeum figur woskowych poprzez wstawienie na en-ka mnóstwa zdjęć z różnymi sławnymi osobami.

--||--


Moja córka szła na randkę z murzynem i byłem wściekły.
Powiedziałem do niej:
- Jeśli wyjdziesz przez te drzwi, to już nigdy nie wejdziesz do mojego domu!

Możecie wyobrazić sobie jak ucieszyło mnie, że miałem rację, gdy policja przyszła mnie poinformować, że moja córka została zgwałcona i zamordowana.

--||--


Odkurzałem mieszkanie i przypadkowo potknąłem się o kabel od odkurzacza i pupą upadłem na rurę, która gwałtownie weszła mi prosto w odbyt.

Byłem bardzo zawstydzony i spędziłem trzydzieści minut w szpitalnej poczekalni desperacko próbując wytłumaczyć ludziom, że bzykałem się tym odkurzaczem i to moja żona robi porządku w domu.

--||--


Moja żona właśnie dała mi ultimatum - Albo ona albo internet.

Więc, niestety, jest to mój ostatni dowcip...

...w którym pisze o posiadaniu żony.

--||--


Inaf.

Pozdrawiam w Nowym Roku :mrgreen: :piwo:

wybiła 20:25

persona non grata ;-) AwesomenessWhen I get sad, I stop being sad and i get being awesome instead. True story.Barney Stinson

agoosiaaa
agoosiaaa
  22 stycznia 2011
tomasheq84
tomasheq84: Odkurzałem mieszkanie i przypadkowo potknąłem się o kabel od odkurzacza i pupą upadłem na rurę, która gwałtownie weszła mi prosto w odbyt. Byłem bardzo zawstydzony i spędziłem trzydzieści minut w szpitalnej poczekalni desperacko próbując wytłumaczyć ludziom, że bzykałem się tym odkurzaczem i to moja żona robi porządku w domu.


tomasheq84
tomasheq84: Wysłałem żonie MMSa ze zdjęciem mojego zwiędłego penisa. Chciałem, żeby wiedziała, że o niej myślę. --||--Widziałem dzisiaj murzyna w butach Nike biegnącego ulicą z ogromnym telewizorem Samsunga na plecach. Pomyślałem przez chwilę 'Wygląda jak mój'. Ale mój nosi Reeboki.

http://www.fotka.pl/forum/humor/1044424,Nie_wkurza_cie - spozniles sie :D

temat dobry, chociaz wszystkie znalam :mrgreen: :piwo:
vitaminerka
Posty: 1 (po ~28 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
vitaminerka
  22 stycznia 2011

buahhahhahahahhah
ale gupie

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  22 stycznia 2011
tomasheq84
tomasheq84: Wysłałem żonie MMSa ze zdjęciem mojego zwiędłego penisa. Chciałem, żeby wiedziała, że o niej myślę. --||--Widziałem dzisiaj murzyna w butach Nike biegnącego ulicą z ogromnym telewizorem Samsunga na plecach. Pomyślałem przez chwilę 'Wygląda jak mój'. Ale mój nosi Reeboki.


tomasheq84
tomasheq84: Moja żona właśnie dała mi ultimatum - Albo ona albo internet. Więc, niestety, jest to mój ostatni dowcip... ...w którym pisze o posiadaniu żony.


:crylol:

:piwo: take it !

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

manio15
Posty: 573 (po ~58 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
manio15
  22 stycznia 2011

no szkoda ze powtórzyły sie dowcipy... ;] ale reszta jest oki

No nie to znowu Ty! Ej sprzedaj mnie jakiejs fajnej brunetce, bo już mi sie znudzila Twoja brzydka twarz!

DomesticGoddess
DomesticGoddess
  23 stycznia 2011
tomasheq84
tomasheq84: Moja żona właśnie dała mi ultimatum - Albo ona albo internet. Więc, niestety, jest to mój ostatni dowcip... ...w którym pisze o posiadaniu żony.

:rotfl:
:piwo:
pokahontazz
pokahontazz
  23 stycznia 2011
tomasheq84
tomasheq84: Ja tak tylko przelotem, bo dawno mnie nie było i o, macie ;-)

zakochał sie i zaginął;)

dobry temat, wpadaj częściej:)
OnTheEdgeOfLife
OnTheEdgeOfLife
  23 stycznia 2011
tomasheq84
tomasheq84: Ale dostała.

:D

tomasheq84
tomasheq84: Chciałem, żeby wiedziała, że o niej myślę.

;]

tomasheq84
tomasheq84: Ale mój nosi Reeboki.

A moj Adidasy. Stare :) (Ne buty) :ninja:

tomasheq84
tomasheq84: Byłem bardzo zawstydzony i spędziłem trzydzieści minut w szpitalnej poczekalni desperacko próbując wytłumaczyć ludziom, że bzykałem się tym odkurzaczem i to moja żona robi porządku w domu.

Chyba wczoraj gdzieś to czytałam.. ale gdzie :wtf:

tomasheq84
tomasheq84: ...w którym pisze o posiadaniu żony.

:D

Gitara Tomciu :) :piwo:
Ilona
Ilona
  26 stycznia 2011

wszyscy korzystacie z tego samego źródełka! :nie:
ale jestem na tak :tak:

ImTheEnd
ImTheEnd
  28 stycznia 2011

good :piwo: :*

nieznam
Posty: 34695 (po ~221 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 24
nieznam
  3 lutego 2011

:)

:nutki: Wskocz do sedesu, zanurz się po szyję, wszyscyście pomarli, ja jedyny żyję :nutki:
Banofilia - zboczenie przejawiające się rozkoszą u FP/PF podczas banowania użytkowników forum
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.