ChMa
wpis jest ukryty
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  14 marca 2019
Ostatnio edytowany: za 16 kwietnia 3782

Proszę pisać małymi Literkami i nie omijać bluzgometru.

ChMa
ChMa: GEJE PODPINAJA SIE POD KOBIETY

Każdy kiedyś chce być kimś innym kim nie jest, nie w życiu realnym to w świecie wirtualnym.
HardStyled83ddd0a
GRADEK83
GRADEK83
  14 marca 2019

Co to taki wysyp tematów o Gejach XD

praksyda
praksyda
  14 marca 2019

Hawking miał rację "żaden gatunek nie trwa wiecznie" własnie tam zmierzamy bardzo szybko, coraz więcej wynaturzeń jest.d83dde12

GRADEK83
GRADEK83
  14 marca 2019

O właśnie dobry temat na nowy temat Wynaturzenia uwczesnej ludzkości.... zaczynając od debilnych tatuarzy kończąc na nie koniecznie gejach.... ostatnio nawet w nowym startreku wątek z gejami wpletli i to na siłe do każdego filmu wciskanie murzyna.... Tylko czekać jak murzyn będzie odgrywał rolę Jana Pawła II

praksyda
praksyda
  14 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: O właśnie dobry temat na nowy temat Wynaturzenia uwczesnej ludzkości..

jak w weekend najdzie mnie wena co moze napisze jakiś kontrowersyjny temat na forumku.d83dde0f
Konto usunięte
Konto usunięte: wciskanie murzyna..

kurde a jak biegniesz w biegu gdzie leci 5 tysiecy ludzi, w tym w czołóce 3 murzynów, dupa mnie boli trochę z tego powodu.d83dde12
GRADEK83
GRADEK83
  14 marca 2019

Czarnych puszczaja przodem aby było widać że bieg nie na tle rasistowskim. XD Luczy sie sam udzial a nie medale XD

GRADEK83
GRADEK83
  14 marca 2019

Liczy*

ChMa
ChMa
  15 marca 2019

Zbanowali nnie za ten temat

ChMa
wpis jest ukryty
ChMa
ChMa
  15 marca 2019

Co to pdal nie mozna napisac ?

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  15 marca 2019
ChMa
ChMa: Co to pdal nie mozna napisac ?


Można, tylko ukrytego Wulgaryzmu już nie to sie nazywa omijanie bluzgometru.
HardStyled83ddd0a
ChMa
ChMa
  15 marca 2019

Ale stary zamiast wpi.:cenzura:.ac mi bana zrob cos z tymi pedalami lub laski z afryki no mysl glowa nie penisem przez to ludzie tak was wysmiewaja na google niby za co mam kupic premium po to zeby pedaly mnie ogladaly i sie podpinaly ?????

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  15 marca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
ChMa
ChMa: zrob cos z tymi pedalami


Każdy na portalu może mieć profil/konto nie zależnie od Orientacji seksualnej. Wydaje mi się że za bardzo jesteś uczulony na Facetów jak np przypadkowo zrobi podgląd twojego profilu, a może to nie jest Pedał i wyzywasz/obrażasz nie słusznie danego User.
ChMa
ChMa: niby za co mam kupic premium po to zeby pedaly mnie ogladaly i sie podpinaly ?????

Z tego co zauważyłem czy masz Gwiazdę czy nie to tak
ChMa
ChMa: NIE NADARZAM TEGO BLOKOWAC
HardStyled83ddd0a
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.