Malagosia26
Malagosia26
  28 lutego 2019 (pierwszy post)

Witam serdecznia zapraszam przystojniakow coasteczka od wieku 30do 372764 do pisania zemna na czacie

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  9 marca 2019

Wiesz o co mi chodzi

Malagosia26
Malagosia26
  9 marca 2019

Ej no nie ładnie tak mnie obgadywac no aszebene no to trochę szkoda ale jest inne rozwiązanie z którym będzie ci łatwiej się zemną popisac

ASZABENE
ASZABENE
  9 marca 2019

Oh Ty mój minusie d83dde03ludzie są dziwni i co zrobisz jak nic nie zrobisz .

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  9 marca 2019

To do mnie , czy adoratorki, ktora ma pretensje, ze z nią nie piszemy a nie robi nic żeby rozmowa się toczyła..

ASZABENE
ASZABENE
  9 marca 2019

Eh Małgosiu naprawdę nie jestem godzien twego cudownego charakteru i Twych priorytetów wobec drugiej osoby. Po prostu nie zniese tego.

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  9 marca 2019

ASZABENE- wstydz sie 😂 Taka okazja może się juz nie nadarzyc 😜

ASZABENE
ASZABENE
  9 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: To do mnie , czy adoratorki, ktora ma pretensje, ze z nią nie piszemy a nie robi nic żeby rozmowa się toczyła..

No no aty aty ,Marysia podtrzymuje nam tutaj całą konwersacje.d83dde03
Przeczytajopis
Przeczytajopis
  9 marca 2019

Stara się dziewczyna, a Ty ją tak na przetrzymanie bierzesz. Tożto dziewczę idealne, a Ty taki niezdecydowany..

ASZABENE
ASZABENE
  9 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: ASZABENE- wstydz sie 😂 Taka okazja może się juz nie nadarzyc 😜

Tego się właśnie obawiam ,7 lat czekania i W końcu udało sie do kogoś zagadać ,a teraz sam strzelam sobie w kolano.d83dde02
Przeczytajopis
Przeczytajopis
  9 marca 2019

Małgosia ..jak juz 😜. Jak sie z tulu pieców chleb jadlo, to rzeczą ludzką się pomylić. A nót to ta jedyna...💖

ASZABENE
ASZABENE
  9 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Małgosia ..jak juz 😜. Jak sie z tulu pieców chleb jadlo, to rzeczą ludzką się pomylić. A nót to ta jedyna...💖

Marysia lepiej jej pasuje ,kojarzy mi się z bajkowa postaciąd83dde04. Ta jedyna na jedyną noc ,o tak . Oj nie tędy droga nie tędy d83dde04
Przeczytajopis
Przeczytajopis
  9 marca 2019

Błądzisz kawalerze...błądzisz...😂

ASZABENE
ASZABENE
  9 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Błądzisz kawalerze...błądzisz...😂

Lepiej z mądrym zgubić jak z głupim znaleźćd83dde04. Dobrze ,że nikt tych głupot nie czyta ,tfu prawd życiowych .
Przeczytajopis
Przeczytajopis
  9 marca 2019

Jakżesz nikt...

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  9 marca 2019

To przyslesz mi tą kolecję? Czy Małgosia wygrała ?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.