Malagosia26
Malagosia26
  28 lutego 2019 (pierwszy post)

Witam serdecznia zapraszam przystojniakow coasteczka od wieku 30do 372764 do pisania zemna na czacie

ASZABENE
ASZABENE
  6 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Rozum odbiera czasem , uroda przemija zawsze 😜

Czyli lubisz hazard,może się uda ,a może nie.
Przeczytajopis
Przeczytajopis
  6 marca 2019

To Twoje zdanie, które sam sobie dopowiedziales 😉

ASZABENE
ASZABENE
  6 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: To Twoje zdanie, które sam sobie dopowiedziales 😉

Nie dopowiedzialem tylko wywnioskowalem ,ale faktycznie słowo hazard można zastąpić świadomym ryzykiem czyli ryzykantka.
Przeczytajopis
Przeczytajopis
  6 marca 2019

Takie ryzyko jest zawsze.

Malagosia26
Malagosia26
  8 marca 2019

Widzę że ktoś tu Lublin hazard i ryzyko a jedno i drugie się razem wiąże

ASZABENE
ASZABENE
  8 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Widzę że ktoś tu Lublin hazard i ryzyko a jedno i drugie się razem wiąże

Tak się wiąże jak sznurowadło ,ale nie każdy lubi mieć buty zasznurowane na pęki ,tak też są hazardzisci którzy mają tyle pieniędzy ,że nie ponoszą żadnego ryzyka.
Jacek1982r
Jacek1982r
  8 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam serdecznia zapraszam przystojniakow coasteczka od wieku 30do 37 do pisania zemna na czacie


A mogła byś rozwinąć znaczenie ( przystojny ) , hm czyli kto ? , używając słowa przystojny co masz na myśli .
Malagosia26
Malagosia26
  8 marca 2019

O borze przystojny no że ładny z wyglądu a nie jakiś ciapciak z krzywą twarzą jacek

Malagosia26
Malagosia26
  8 marca 2019

No właśnie bogacze lubią wydawca pieniądze na jakieś hazardu zakłady czy jakieś inneprzyjemnosci aszebene

ASZABENE
ASZABENE
  8 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: No właśnie bogacze lubią wydawca pieniądze na jakieś hazardu zakłady czy jakieś inneprzyjemnosci aszebene

Mam to szczęście w życiu ,że od nadmiaru pieniędzy głowa mnie nie boli. Szklanka nigdy nie jest pusta ,jak nie ciecz to powietrze w niej jest .
Malagosia26
Malagosia26
  8 marca 2019

No właśnie no bo jak by od pieniędzmi głową bolała to co to by bylo

ASZABENE
ASZABENE
  8 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: No właśnie no bo jak by od pieniędzmi głową bolała to co to by bylo

Byłoby jak w piosence "kupiłem już wszystko ,a wciąż nie mam nic ".
Malagosia26
Malagosia26
  8 marca 2019

Dokładnie tak jak w tej piosence

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  8 marca 2019

Ale wiesz "koleżanko" ze zazwyczaj ci przystojni od kobiety też wymagają urody powyżej przeciętnej 😜. A ci na wyższym poziomie również poprawnej pisownii i ogólnie intelektu 😉

ASZABENE
ASZABENE
  8 marca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale wiesz "koleżanko" ze zazwyczaj ci przystojni od kobiety też wymagają urody powyżej przeciętnej 😜. A ci na wyższym poziomie również poprawnej pisownii i ogólnie intelektu 😉

Z wyjątkiem urody reszta jest rzeczą nabytą ,także dajmy jej szansę ,a pewnie jeszcze czymś błyśnie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.