Imieirokurodzenia
Imieirokurodzenia
  1 lutego 2019 (pierwszy post)

Jak wiadomo serwis Fotka jest idealnym miejscem do nawiazywania znajomosci i byc moze poznania milosci swojego zycia. Jednak jak to zrobic? Jak sprawic zeby dziewczyna ktora ci sie podoba, uznala ze jestes gosc? Oto moje 5 przetestowanych rad :

1. Naucz sie kilku dobrych tekstow : Nie jestem fanem tekstow na podryw, ale od tej reguly jest kilka wyjatkow. Czasami wystarczy ze powiesz jeden dobry tekst i dziewczyna ma namieszane w glowie. Bylem swiadkiem sytuacji, w ktorej pewna znana modelka zerwala ze swoim chlopakiem dla innego, kiedy uslyszala "Bolalo jak spadlas z nieba?" Osobiscie czesto uzywam "Twoj ojciec musial byc zlodziejem, skradl wszystkie gwiazdy i wsadzil ci do oczu."

2. Czesto chwal sie dobytkiem. Tutaj sprawa jest jasna. Nic tak nie dziala na kobiety, jak gruby portfel i dobre auto. Powinienes jak najczesciej pisac ze jestes bogaty i rzadzisz na dzielnicy. ProTip : mozesz pobrac z internetu zdjecia rolexa i wyslac jako twoj, jesli pozniej spyta gdzie go masz, odpowiedz ze oddales dla owsiaka.]

3. Czesto komplementuj jej urode : Jak powszechnie wiadomo, wszyscy ludzie lubia komplementy, dlatego nie szczedz swojej wybrance milych slow. Najczesciej powinienes chwalic jej oczy, rzesy i usmiech.]

4.Daj wam czas na poznanie sie : Zanim ktores z was zaproponuje spotkanie, musi minac sporo czasu. Wiadomo nikt nie lubi kotow w worku. Dlatego uzbroj sie w cierpliwosc i czekaj 7-8 miesiecy zanim bedziecie mogli sie spotkac.

5. Pokaz ze jestes WIELKIM czlowiekiem : Jak najszybciej postaraj sie wyslac obiektowi zainteresowan zdjecie przyrodzenia, z dopiskiem "podoba sie?" Niestety teraz fotka utrudnia nam to, ale to juz material na inny wpis na forum.]

Jezeli ty tez masz sprawdzone sposoby, jak zainteresowac soba plec przeciwna, koniecznie sie nimi podziel ponizej! Nastepnym razem powiem jak poderwac faceta!

zacny
zacny
  1 lutego 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Potwierdzam. Rady wyprowane przez usera o nicku vegeta.
WIelki filantrop, uczicwy biznesmen, mecenas kultury i sztuki.

Temat bogactwo. Zatwierdzam.

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  1 lutego 2019

Tak bylo, nie klamie.

Lukasz, milo Cie widziec w naszych skromnych progach.
Usmialam sie niezle czytajac.

Propsy, na bogato wjezdzasz na nowe rejony!

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
zacny
zacny
  1 lutego 2019

No, dobra. Temab pochwalilem, ale wypadaloby cos konsktruktywnego wnieść w niego.

Tak więc:
Bądź pewny siebie. Nie zakochany w sobie i nieomylny, ale pokaz, ze sie nie boisz. Kobiety nie lubią niepewnych siebie facetów.
Bądź stanowczy i zdecydowany.
Jeśli masz czym, to sie pochwal. Czymkolwiek. Kobieta musi sie czuc pewnie i wiedziec, ze zapewnisz jej i potomstwu dostatnie zycie.
Wyloguj sie z fotki i wyprobuj to na prawdziwych kobietach. :ninja:

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  1 lutego 2019

Moge cos dodac od siebie jako zdrowa feministka? :ninja:

Bardzo waznym czynnikiem jest rowniez poczucie humoru i dystans do siebie, do otoczenia. Samice lubia przebywac w towarzystwie osob pozytywnych i otwartych, to poprawia nastroj.
Mozna opowiedziec pare dowcipow w stylu: "Pewna dziewczyna miała piersi różnej wielkości. Wzięła udział w konkursie mokrego podkoszulka... zajęła pierwsze i trzecie miejsce!" Potem zapytac: mala, jak z tym u Ciebie?
Badz szczery i dobrze wychowany. Teksty w stylu "zakochalas sie z pierwszego razu czy mam przejsc jeszcze raz" sa juz passe.
Drobne gesty maja znaczenie: typu podawania kurtki przy wyjsciu z jakiegos lokalu, otwieranie drzwi od auta. Niby drobnostki, ale robia wrazenie na plci przeciwnej.
Przede wszystkim kobiety lubia byc zdobywane, zainteresuj, zrob jej metlik w glowie aby myslala tylko o Tobie. Oczywiscie wszystko z glowa. :ninja:

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  1 lutego 2019

Kurcze, zapomnialam, ze to temab bekowy. :ninja:

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
zacny
zacny
  1 lutego 2019
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Pewna dziewczyna miała piersi różnej wielkości. Wzięła udział w konkursie mokrego podkoszulka... zajęła pierwsze i trzecie miejsce!

:rotfl:

jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: podawania kurtki przy wyjsciu z jakiegos lokalu, otwieranie drzwi od auta

to jest podstawa

jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: zdobywane

Będziesz moją Nangą Parbat? :zakochany:
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  1 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Będziesz moją Nangą Parbat?

Wiesz, ze potocznie jest nazywana gora smierci. Jestes gotowy na ryzyko? :ninja:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
zacny
zacny
  1 lutego 2019
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Jestes gotowy na ryzyko?

ja mam tak na drugie
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  1 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: jestemwczorajsza: Jestes gotowy na ryzyko? ja mam tak na drugie

Moge sie zgodzic pod jednym warunkiem. Nie wezmiemy sobie do serca sposobow polecanych przez Lukasza. :mrgreen:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
zacny
zacny
  1 lutego 2019
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: do serca

Zrobimy to po swojemu.

A po drugie my się znamy od dawna i kochamy, nie potzrebujemy takich rad już. Prawda?
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  1 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: jestemwczorajsza: do serca Zrobimy to po swojemu. A po drugie my się znamy od dawna i kochamy, nie potzrebujemy takich rad już. Prawda?

Prawda, misiu kolorowy.
Co nie zmienia faktu, ze moglbys mnie zaskoczyc jednym punktem z tych rad mimo wszystko. :zakochany:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
zacny
zacny
  1 lutego 2019
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: moglbys mnie zaskoczyc jednym punktem z tych rad

Tylko którym? :c
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  1 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: jestemwczorajsza: moglbys mnie zaskoczyc jednym punktem z tych rad Tylko którym? :c

Teksty opanowane, chwalenie sie i komplementowanie bylo. Zostaly ostatnie dwa punkty. :ninja:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
zacny
zacny
  1 lutego 2019
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Zostaly ostatnie dwa punkty.

chcesz zobaczyć mojego siusiaka? :rotfl:

ale to było słodkie :zakochany:
ale mogę ci obiecać, że rozczarowana nie będziesz.

Jeszcze czas na poznanie sie pozostał. Na szczęście nad tym cały czas pracujemy.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.