Budynioo
Budynioo
  17 stycznia 2019 (pierwszy post)

Jaki jest powód podszywania się pod kogoś, czm to ludzie robią, kradną normalne jak i intymne zdjecia, robią konto jako,, niby swoje" wstawiają zdjęcia i potem ktoś inny się dowiaduje że fejk używa jego wizerunku. Po co to komuś, daje mu to jakąś satysfakcję?

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  17 stycznia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Po co to komuś, daje mu to jakąś satysfakcję?

Tutaj problem tkwi w ludziach którzy tutaj zakładają konta, a raczej tym, co dodają na swój profil - może osoba/osoby chcą bycia kimś kim nigdy nie będą mogli się stać, a internet właśnie daje ku temu szanse. Wydaje mi się że z tego czerpią tą Satysfakcje.
HardStyled83ddd0a
Budynioo
Budynioo
  17 stycznia 2019
Owad
Owad: Budynioo: Po co to komuś, daje mu to jakąś satysfakcję? Tutaj problem tkwi w ludziach którzy tutaj zakładają konta, a raczej tym, co dodają na swój profil - może osoba/osoby chcą bycia kimś kim nigdy nie będą mogli się stać, a internet właśnie daje ku temu szanse. Wydaje mi się że z tego czerpią tą Satysfakcje.


Słuchaj a jeśli ktoś tutaj wstawił moje zdjęcia niestety lekko intymne (z innego portalu) jak i normalne z mojego profilu to jest na to jakiś paragraf? Zaznaczę że konto tego podszywacza zostało dziś zablokowane lecz niestety sądzę że znowu może stworzyć konto i wstawić te same zdjęcia co poprzednio.
Budynioo
Budynioo
  17 stycznia 2019

Dodatkowo inne imię i miejscowość

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  17 stycznia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Słuchaj a jeśli ktoś tutaj wstawił moje zdjęcia niestety lekko intymne (z innego portalu) jak i normalne z mojego profilu to jest na to jakiś paragraf? Zaznaczę że konto tego podszywacza zostało dziś zablokowane lecz niestety sądzę że znowu może stworzyć konto i wstawić te same zdjęcia co poprzednio.


Tak. Najlepiej gdy zobaczysz/znajdziesz takie konto z swoimi ponownie ukradzionymi fotkami, to należy napisać do administracji.
Tam można zgłaszać przypadki kradzieży zdjęć poprzez formularz kontaktowy - https://fotka.com/kontakt#formularz
Należy jednak podać w wysyłanej wiadomości wymienione informacje:
*skąd wiesz, że zdjęcie jest kradzione.
*link do konta na Facebook'u bądź Instagramie, z którego zdjęcia zostały skradzione.
*bądź link do strony, z której nastąpiła kradzież zdjęcia.
Lub napisać bez pośrednio do FP - https://fotka.com/przyjaciele#fotka_przyjaciele

Tak pisałeś już o tych kontach, obydwa zostały już zablokowane.

Ale co, do końca się tych wszystkich podszywających kont nie da się pozbyć, jeżeli tak to nadal będą nowe.
HardStyled83ddd0a
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  18 stycznia 2019

Zglaszam ze mi ukradli zdjecia

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  18 stycznia 2019
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Zglaszam ze mi ukradli zdjecia

Kradzież kradzionych zdjęć. A to ci ciekawa zagadka dla Szerloka.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  18 stycznia 2019

najpierw trzeba zastanowic sie kto kogo udaje
czy kobieta kobiete / facet faceta
czy moze facet kobiete np.

to pierwsze, to rzeczywiscie tak jak owad stwierdzil, ludzie udaja kogos, kim chcieliby byc, a nigdy nie beda.

co do 2giego punktu.
moja teoria jest taka, ze bardzo, ale to bardzo duzo jest tutaj wszelkiego rodzaju zboczkow, ktorzy wykorzystujac naiwnosc meskiej czesci forum, kolekcjonuja zdjecia ich genitaliow. do jakich celow to wykorzystuja nie wnikam.

sam wielokrotnie spotkalem sie z prosba o przeslanie komus moich zdjec, podpuszczaniem, itd. nie dosc, ze dzieje sie to w bardzo infantylny, prymitywny czesto sposob, to ZAWSZE konczy po propozycji odpalenia czatu wideo :-)

nie popieram tego typu dzialan, ale pomyslmy sami, ile osob bedacych tu na forum az sie prosi o to, zeby ich w jakis tam sposob wykorzystac?!

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  18 stycznia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Słuchaj a jeśli ktoś tutaj wstawił moje zdjęcia niestety lekko intymne (z innego portalu) jak i normalne z mojego profilu to jest na to jakiś paragraf?

tak, sa na to odpowiednie paragrafy.
Budynioo
Budynioo
  18 stycznia 2019

I to jest straszne rzecz ujmując wykorzystać mój wizerunek, zdjęcia , jeszcze inne imię i co za tym idzie, widzę komentarze które no niezbyt są zadowalające lecz krytykujace i w dodatku moja osoba za to obrywa a inni nie wiedzą że to ktoś ukradł zdj i wstawił na profil , Dodam że oni podają np 35 lat i to jest dziwne a nie wyglądam na tyle

Budynioo
Budynioo
  18 stycznia 2019
leon28
leon28: najpierw trzeba zastanowic sie kto kogo udaje czy kobieta kobiete / facet faceta czy moze facet kobiete np. to pierwsze, to rzeczywiscie tak jak owad stwierdzil, ludzie udaja kogos, kim chcieliby byc, a nigdy nie beda. co do 2giego punktu. moja teoria jest taka, ze bardzo, ale to bardzo duzo jest tutaj wszelkiego rodzaju zboczkow, ktorzy wykorzystujac naiwnosc meskiej czesci forum, kolekcjonuja zdjecia ich genitaliow. do jakich celow to wykorzystuja nie wnikam. sam wielokrotnie spotkalem sie z prosba o przeslanie komus moich zdjec, podpuszczaniem, itd. nie dosc, ze dzieje sie to w bardzo infantylny, prymitywny czesto sposob, to ZAWSZE konczy po propozycji odpalenia czatu wideo :-)nie popieram tego typu dzialan, ale pomyslmy sami, ile osob bedacych tu na forum az sie prosi o to, zeby ich w jakis tam sposob wykorzystac?!

Sądzę że to zboczeni desperaci i tyle
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  18 stycznia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Sądzę że to zboczeni desperaci i tyle

no w kazdym razie napalonym kolegom z forum mimo wszytko doradzam ostroznosc, bo czasami moze byc inaczej niz im sie wydaje.

nie ma to jak wideoweyfikacja ;-) zeby nie bylo jak na memie

Budynioo
Budynioo
  18 stycznia 2019
leon28
leon28: Budynioo: Sądzę że to zboczeni desperaci i tyle no w kazdym razie napalonym kolegom z forum mimo wszytko doradzam ostroznosc, bo czasami moze byc inaczej niz im sie wydaje.nie ma to jak wideoweyfikacja ;-) zeby nie bylo jak na memie

Też właśnie jak pytam się o Skype to mówią że nie mają itp
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.