Janekzlasu
Janekzlasu
  15 stycznia 2019 (pierwszy post)

Jak myslicie jakie były prawdziwe motywy mordercy?
Mogła to być zemsta mafii?

Isyto
Isyto
  15 stycznia 2019

Rozważam różne warianty, ciężko mi przez myśl przechodzi fakt, że to mogło być na tle politycznym. Polską rządzi PO, Gdańskiem rządził przedstawiciel PO i zdarzyło się to w dzień finału nielubianego przez PiS wośp. Z drugiej strony, od 2013 roku Prokuratura prowadziła przeciwko niemu różne sprawy, Jego nazwisko pojawiało się w Aferze Amber Gold. Chciał również zdelegalizować ONR, rzekomo przyjął jakieś łapówki. Było sporo różnych aspektów zarówno plitycznych jak nie politycznych.

Viato
Viato
  15 stycznia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Jego nazwisko pojawiało się w Aferze Amber Gold.


Skąd masz info o jego udziale w aferze AB?!
Viato
Viato
  15 stycznia 2019
Ostatnio edytowany: za 25 kwietnia 5712
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak myslicie jakie były prawdziwe motywy mordercy? Mogła to być zemsta mafii?


Jak dla mnie samosąd, chęć zemsty za coś co wydarzyło się w przeszłości, a co łączyło zabójcę z ofiarą....choroba psychiczna... jak dla mnie atak zbyt szczegółowo zaplanowany jak na osobę chorą psychicznie. Jeżeli chory psychicznie, nie morduje z premedytacją, jeżeli premedytacja, to osoba zdrowa... jak dla mnie jedno, wyklucza drugie. Kilka napadów na banki... zbyt niski wyrok... ktoś mu to załatwił?!
Janekzlasu
Janekzlasu
  15 stycznia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Skąd masz info o jego udziale w aferze AB?!

Jego nazwisko często pojawiało padało podczas przesłuchania komisji AG,sam Marcin.P wymieniał je w zeznaniach.
Viato
Viato
  15 stycznia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Viato: Skąd masz info o jego udziale w aferze AB?! Jego nazwisko często pojawiało padało podczas przesłuchania komisji AG,sam Marcin.P wymieniał je w zeznaniach.


Masz jakiegoś linka? Szperam, ale nic nie mogę znaleźć! Jak coś to pw?! d83dde0a
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  15 stycznia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Janekzlasu: Viato: Skąd masz info o jego udziale w aferze AB?! Jego nazwisko często pojawiało padało podczas przesłuchania komisji AG,sam Marcin.P wymieniał je w zeznaniach.Masz jakiegoś linka? Szperam, ale nic nie mogę znaleźć! Jak coś to pw?!

https://youtu.be/FKFwaX5DHE0
Tutaj jest cale przesluchanie.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Jacek1982r
Jacek1982r
  15 stycznia 2019
To przecież oczywiste że na tle chory psychicznej ! ( schizofrenia ) itp , wyjaśniać nie będę czym jest schizofrenia i co powoduje , u tego gościa było znaczne pogorszenie zdrowia po skutkach nie leczenia i co za tym idzie tworzy się świat własny ! a slangiem młodzieży Miał swój świat ! . Nie był świadom tego czynu i świadom że czyn który zrobił to nie gra na PC , schizofrenik stąpa nie tak jak my po twardym gruncie lecz jego urojone nie mające w czynach i w realizmie miejsca mysli unoszą go .

dziękuję za wysłuchanie a w razie pytań itp kierować się proszę na PW .
Janekzlasu
Janekzlasu
  15 stycznia 2019

W Polsacie podali iż był członkiem trójmiejskiego gangu niejakiego "zachara"

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  15 stycznia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: podali

I sam krzyczał na scenie że siedział nie winie i był katowany, to się przyczyniło do tego ataku. Kose ładną miał desantową.
HardStyled83ddd0a
Kombatant
Kombatant
  15 stycznia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak myslicie jakie były prawdziwe motywy mordercy? Mogła to być zemsta mafii?

Uwielbiam ten naród za to że zawsze wyszuka sobię teorię spiskową, za chwilę ktoś wymyśli że to kosmici zlecili, a był to zwyczajnie atak człowieka z poważnymi zaburzeniami, zresztą on już przed pierwszą odsiadką nie miał równo pod sufitem.
Konto usunięte
Konto usunięte: Polską rządzi PO,

Zaktualizuj bazę danych - od 2015 rządzi PIS krajem.

Konto usunięte
Konto usunięte: Gdańskiem rządził przedstawiciel PO

Czyli kto? bo akurat ostatnie wybory na prezydenta Adamowicz wygrał jako bezpartyjny samorządowiec.
Jacek1982r
Jacek1982r
  15 stycznia 2019


Jedna osoba z wieloma twarzami , schemat schizofrenika



Wszystko to sobie możecie ułożyć i złożyć i wyprowadzić wnioski porównawcze z tą osobą która dokonała morderstwa .
Viato
Viato
  15 stycznia 2019
Jacek1982r
Jacek1982r: To przecież oczywiste że na tle chory psychicznej ! ( schizofrenia ) itp , wyjaśniać nie będę czym jest schizofrenia i co powoduje , u tego gościa było znaczne pogorszenie zdrowia po skutkach nie leczenia i co za tym idzie tworzy się świat własny ! a slangiem młodzieży Miał swój świat ! . Nie był świadom tego czynu i świadom że czyn który zrobił to nie gra na PC , schizofrenik stąpa nie tak jak my po twardym gruncie lecz jego urojone nie mające w czynach i w realizmie miejsca mysli unoszą go .dziękuję za wysłuchanie a w razie pytań itp kierować się proszę na PW .


Jak na chora osobę, dość skrupulatnie zaplanował swoj akt, nie sądzisz?! Wybrał skrupulatnie miejsce, czas(godz), wykupił plakietkę z napisem "media" co pozwoliło mu na wejście na scenę, wiedział, że nie będzie chroniona, wybrał najgorszy rodzaj broni- nóż desantowy który nie tylko rani, ale rozrywa wnętrzności i szarpie ranę i wybrał akurat tego polityka?!
Viato
Viato
  15 stycznia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Uwielbiam ten naród za to że zawsze wyszuka sobię teorię spiskową, za chwilę ktoś wymyśli że to kosmici zlecili, a był to zwyczajnie atak człowieka z poważnymi zaburzeniami, zresztą on już przed pierwszą odsiadką nie miał równo pod sufitem.


Taaaa, a JFK też zastrzelił obłąkany Oswald i jedyną bronią z której strzelał to był karabin carcano i oczywiście o żadnym spisku mowy być nie może
Viato
Viato
  15 stycznia 2019
Jacek1982r
Jacek1982r: Jedna osoba z wieloma twarzami , schemat schizofrenika Wszystko to sobie możecie ułożyć i złożyć i wyprowadzić wnioski porównawcze z tą osobą która dokonała morderstwa .


Chcesz mi powiedzieć, ze facet, który:
-zaplanował 10 napadów na banki
-skutecznie przeprowadził 4
-wciągnął do tego kolegę
-znał się na broni
-założył siłownie
-dobrał nóż i wiedział jak przedostać się na scenę
że taki facet „postradał” zmysły... aha
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.