djIQ
djIQ
  19 grudnia 2018 (pierwszy post)

... głupieją użytkownicy.

Tęsknię za Fotką z początków i pierwszych lat. Wychodziłem stąd i wracałem dziesiąt razy. Powód zawsze był ten sam...

Ale...

wracając, wrzucam aktualne zdjęcie.

Podobnie robi niewiele osób.

Większość zdjęć na tym portalu jest sprzed 10 - 15 lat. Niektórzy (zwłaszcza kobiety) nawet nie kryją się z tym...

Żeby tego było mało, wchodząc w różne zakamarki serwisu, mam wrażenie, jakby programiści nie robili tu już nic od conajmniej pięciu lat.

Jeszcze z dwa lata wstecz był tu dość spory ruch. A dzisiaj? Ten portal wygląda, jak porzucony...

Ankaa
Ankaa
  19 grudnia 2018

nic nie może przecież wiecznie trwać :nutki:

BAZYLISZEK
BAZYLISZEK
  19 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: mam wrażenie, jakby programiści nie robili tu już nic od conajmniej pięciu lat.

Ten portal to BOOT żyje własnym życiem oby tylko kasa za Gwiazdy się zgadzała niestety takie czasy jeśli odstajesz od reszty to znikasz jak by cię w ogóle nie było. Wspomnienia z młodości kiedy portal się w pewnym stopniu związywał z użytkownikami już dawno te czasy przeminęły teraz musi być podobny do Instagrama i snapczata a i nie kiedy do mniej ciekawych stron których tu nie będę przedstawiał. To już nie te czasy że w jednym temacie jak poszło się siku i wróciło to było się 304 strony w plecy i to nie było bezmyślne nabijanie postów. Teraz to tylko molestowanie i nagabywanie na PW tylko czekać jak zrezygnują z tej funkcji lub za dodatkową opłatą będzie dostępna. Wszystko się zmienia nie zawsze na lepsze... wyścig szczurów trwa.
djIQ
djIQ
  19 grudnia 2018

Jest jeden plus. Gdyby nie Fotka, nie wiedziałbym, że na świecie żyje tyle... może nie będę obrażać kobiet.

Ankaa
Ankaa
  19 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Jest jeden plus. Gdyby nie Fotka, nie wiedziałbym, że na świecie żyje tyle... może nie będę obrażać kobiet.

Najważniejsze to wiedzieć, że poza internetowym światem jest jeszcze ten prawdziwy. I uwierz, że gdyby nie fotka szybciej byś się dowiedział kto na tym świecie żyję. Także tego, no ...
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  19 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: głupieją użytkownicy.

Lub programiści :lol:
Konto usunięte
Konto usunięte: Tęsknię za Fotką z początków i pierwszych lat.

Też tęsknie, ale lat nie cofnę :smutny:
Konto usunięte
Konto usunięte: wracając, wrzucam aktualne zdjęcie.

Nie kojarzę cię.
Konto usunięte
Konto usunięte: Ten portal wygląda, jak porzucony...

Od 2015 roku już tak jest.
HardStyled83ddd0a
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  19 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Tęsknię za Fotką z początków i pierwszych lat


Za jakimi funkcjonalnościami konkretnie tesknisz?
Konto usunięte
Konto usunięte: Żeby tego było mało, wchodząc w różne zakamarki serwisu, mam wrażenie, jakby programiści nie robili tu już nic od conajmniej pięciu lat.

Od strony Uzytkownika nie zawsze widac efekty wszystkich prowadzonych prac...

Z tych widocznych - na przestrzeni ostatnich lat zmienilo sie kilka rzeczy... np. zniknely oceny, ktore zastapiono opcja tak-nie
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
BAZYLISZEK
BAZYLISZEK
  19 grudnia 2018

Anka podobna jestes do tej co w Afryce była i ma zdjecie chyba z gepartem no dzikim kotem i chyba zebra jak jej tam z rodzinki Pl

BAZYLISZEK
BAZYLISZEK
  19 grudnia 2018

Stare dobre czasy mają to do siebie ze nie trwają wiecznie. Trzeba zyć dalej az do śmierci bo tak to już jest ten świat poukładany.

djIQ
djIQ
  20 grudnia 2018

Czego najbardziej brakuje? A choćby klimatu grup i tzw. testów, dzięki którym można było poznać wielu ludzi o wspólnym profilu zainteresowań.

praksyda
praksyda
  20 grudnia 2018

Nokia 3310 tez kiedyś byla modna i miała duze branie, to tak jak fotka 13 lat temu.

Konto usunięte
Konto usunięte: razy
kolorowy111
kolorowy111
  20 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Jest jeden plus. Gdyby nie Fotka, nie wiedziałbym, że na świecie żyje tyle... może nie będę obrażać kobiet.


ja dokończę, kobiet o mentalności prostytutek
djIQ
djIQ
  20 grudnia 2018

To niestety margines. Na myśli mam idiokrację.

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  20 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Większość zdjęć na tym portalu jest sprzed 10 - 15 lat. Niektórzy (zwłaszcza kobiety) nawet nie kryją się z tym...

Możesz zgłosić takiego użytkownika na jego profilu w powodzie podając nie aktualne zdjęcie. Zostanie to rozpatrzone ale nie ma żadnej gwarancji że użytkownik doda aktualne. Jeśli konto nie było od dawna używane powinno zostać usunięte.

Konto usunięte
Konto usunięte: Żeby tego było mało, wchodząc w różne zakamarki serwisu, mam wrażenie, jakby programiści nie robili tu już nic od conajmniej pięciu lat.

Jestem zdania że lepiej niech nic nie zmieniają bo jest coraz mniej opcji do wyboru. Za to mogliby się zabrać za aktualizację regulaminów i pomocy. Tam rzeczywiście czas się zatrzymał.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
BAZYLISZEK
BAZYLISZEK
  20 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Nokia 3310 tez kiedyś byla modna i miała duze branie,

NOKIA KONEKTING PIPULE XD Fotka tez miała taka opcję XD
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.