muchomorek80
muchomorek80
  2 czerwca 2018 (pierwszy post)

Pytanie do plici meskiej wlasciwie bo czy i wam zdarzalo sie byc zaczepianym przez kobiety ktore zagadywaly chcac poznac blizej czy umowic sie na spotkanie . Kiedy podkreslaly swoja wiarygodnosc dajac swoje materialy na facbooku z danymi itd . Po czym przy tych slodkosciach zaraz przed umowionym spotkaniem stad znizowad znikaly lub blokowaly wrzucajac na czarna liste czy to fotka czy fb . Nie ktore z nich pokazuja sie na tranmisjach fotka gdzie tez bywalem. Przewaznie pisza slodkosci na priv bo czym bedac na swoich transmisjach nie przyznaja sie ze cos takiego bylo bo sa tam inni faceci . Czy wy mieliscie cos takiego ?

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  2 czerwca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: cos takiego bylo

https://fotka.com/forum/randka/1509087,Bajerantki_lub_kusic
HardStyled83ddd0a
GNEBICIEL
GNEBICIEL
  2 czerwca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Pytanie do plici meskiej wlasciwie bo czy i wam zdarzalo sie byc zaczepianym przez kobiety ktore zagadywaly chcac poznac blizej czy umowic sie na spotkani

Na dziki seks be zobowiązań ? No oczywiście że niestety nie :and:
Konto usunięte
Konto usunięte: Po czym przy tych slodkosciach zaraz przed umowionym spotkaniem stad znizowad znikaly lub blokowaly wrzucajac na czarna liste czy to fotka czy fb

Pierwsze wyklucza drugie XD
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy wy mieliscie cos takiego ?

Kobiety to uje więc uważaj :ziober2:
WaldekKl
WaldekKl
  2 czerwca 2018

Po prostu pisala z dziesiecioma na raz, wybrala jednego a reszte zablokowala.

muchomorek80
muchomorek80
  2 czerwca 2018

Tu nie chodzi mi o jedna kobiete. Ich bylo kilka faktem jest ze to byly damy z dziecmi lub tez dwa razy mezatki ponoc
stanie rozwodu np

muchomorek80
muchomorek80
  2 czerwca 2018

Dobrze ze jakos sie w to nie agazowalem. Ale biorac takie osoby na dystans parly na mnie chcac wywrzec wieksze wrazenie i wiarygodnosc . Po to prawdopodobnie aby zlamac we mnie dystans chcac mnie mocno zangazowac

GNEBICIEL
GNEBICIEL
  2 czerwca 2018

Te z dziecmi po rozwodach to typ kobiet lwic jak maja ruje cieczke to maja parcie na nowego faceta i ty pewnie jak cie wyniuchały ze jednak nie frajer i jelenia z ciebie nie zrobia dawaly ci kosza i jak juz kolega pisal wczesniej nie byles jedynym celem. Tak to
juz jest kobieta to cwana bestyja miej sie na bacznosci.

wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  3 czerwca 2018

To tu jeszcze ktoś szuka sponsorów? Myślałam ze badoo i tender wszystkie bezmózgi wessał

muchomorek80
muchomorek80
  3 czerwca 2018

dlatego ja wychodze z zalozenie ze jesli ktos chce mnie poznac ? ok wporzadku ale niech przyjedzie jesli sama tego chce tym bardziej i tu .... mozna bardzo sie przekonac kto jest kim w tym

muchomorek80
muchomorek80
  3 czerwca 2018

sa tu tez prostytuki ktore proponuja swoje uslugi ale jesli kogos stac i chce to to one jak nabardziej i ja jednak nie o nich ten temat poruszylem

RedRiding1978
RedRiding1978
  3 czerwca 2018

A mnie zastanawia coś zgoła innego.... na ten przykład, rozwiązłość facetów! Czemu ze znajomych, wszystkich kobiet nie wybierzesz 1!(słownie jednej) którą poznasz lepiej i której poświęcisz swój czas, tylko latasz ze swoim "wróbelkiem" jak kotek z pełnym pęcherzem...i tu, i na kamerkach, i na czaciku i Bóg wie gdzie jeszcze i wszędzie ci źle?! To z kobietami jest problem czy z wami/Tobą?

RedRiding1978
RedRiding1978
  3 czerwca 2018

Masz kilka znajomych i żadna do niczego się nie nadaje?! A może każda z nich widzi równie jaskrawe twoje błędy i zachowanie w stosunku do każdej z nich?!

GNEBICIEL
GNEBICIEL
  3 czerwca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: sa tu tez prostytuki

Znam tylko jedną ale ona na innych portalach się raczej reklamuje ale nie wykluczam że takowe niewiasty tu się nie pojawiają. Tak czy siak od takich anonsów są inne portale .

Konto usunięte
Konto usunięte: rozwiązłość facetów!

Konto usunięte
Konto usunięte: Czemu ze znajomych, wszystkich kobiet nie wybierzesz 1!

To tak jak na srajbuku ludzie mają po milion pińcet znajomych a tak naprawdę to piszą z góra 5 osobami.
Konto usunięte
Konto usunięte: To z kobietami jest problem czy z wami/Tobą?

Tak samo KObiety jak i Faceci nie ograniczają kontaktów do jednej osoby co innego jak oboje nawiązują bliższy kontakt typu skype gdzie już odpada udawania i widać jak kto wygląda reaguje itp. I tak to powinno sie odbywać najpierw pokazanie ryja na skype a dalej to już podawanie nr tel i ewentualne umawianie w realu. Zdjęcia nie oddają tego wszystkiego co na kamerce a już real to całkiem inna bajka.
muchomorek80
muchomorek80
  3 czerwca 2018

raczej z nimi bo mnie cechuje slownosc i jesli mam kogos poznac to zeby to byla znajomosc realna o czym zawsze uprzedzam czego ja chce a czego nie

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  3 czerwca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: A mnie zastanawia coś zgoła innego.... na ten przykład, rozwiązłość facetów! Czemu ze znajomych, wszystkich kobiet nie wybierzesz 1!(słownie jednej) którą poznasz lepiej i której poświęcisz swój czas, tylko latasz ze swoim "wróbelkiem" jak kotek z pełnym pęcherzem...i tu, i na kamerkach, i na czaciku i Bóg wie gdzie jeszcze i wszędzie ci źle?! To z kobietami jest problem czy z wami/Tobą?

Lodka, ale się czepiasz, Gnębiciel już wspominał, że pałka nie sługa więc samcom należy okazać "fyrozumiałość";

może Sromotnik ma po prostu "fróbelka", który się wciąż szkoli by nie wypaść z roli

PS czyżbyś zakończyła "ewangelyzację" Forum?
PS2 jeżeli tak, to oznacza, że puściłaś dobrodzieja w trąbe, "siostro" to nie po "krześcijańsku

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.