Bubblelog
Posty: 2 (po ~648 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
Bubblelog
  18 maja 2018 (pierwszy post)

Hej. Biorąc pod uwagę moje zniesmaczenie w stosunku do różnego rodzaju edycji zdjęć (tym bardziej na tego typu portalu) postanowiłem podzelić się z wami moimi spostrzeżeniami. Coraz więcej z was dodaje zdjęcia z jakimiś wianuszkami, uszami, maseczkami czy gwiazdkami. Jak dobrze wiemy, portal ten głównie istnieje w celu poznania drugiej osoby. Dzięki tym wszystkim filtrom zakrywacie prawdziwe 'ja' i potem, gdy idzie się krok dalej (czyt. spotkanie), wchodzi na buźkę lekkie zdziwko

GNEBICIEL
GNEBICIEL
  18 maja 2018
Bubblelog
Bubblelog: wchodzi na buźkę lekkie zdziwko

A co myślisz te wszystkie tapeciary mają pod tą maską ? pryszcze przebarwienia zmarszczki niedoskonałości.... Za czasów francuskich peruek gdzie człowiek był jeszcze zacofany i uważał że mycie nie służy człowiekowi pudrowali ryj i wylewali na siebie perfumy aby nie waliło od nich a peruki przykrywały zawszony łeb.... teraz jest tak samo leniwe próżne kobiety idą na łatwiznę kupi podkład nałoży maskę na ryj i łazi tak cały boży dzień i skóra nie oddycha zawalone pory... A wystarczy myć się naturalnym mydłem odpowiednia dieta i skóra jest zdrowa i unikać słońca a nie na solarium i karmią raka. Tak więc poza makijażem dodatkowe upiększanie graficzne przez durne dodatki ma na celu całkiem zmienić wizerunek kobiety. Teraz nawet biorąc laskę na basen nie jesteś pewny jak tak naprawdę wygląda bo makijaże są permanentne nie zmywalne.
NapiszDooMnie
Posty: 98 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 14
NapiszDooMnie
  20 maja 2018

Heheh dobrze pocisneles równo jak po masle az żadna nie ma odwagi by sie temu sprzeciwić hahahavahahahhavavava

Karmeliaaaaa
Karmeliaaaaa
  20 maja 2018

On ma rację ja to akurat się nie pudruję i są dziewczyny które tego nie uznają bo szkoda im cery

Karmeliaaaaa
Karmeliaaaaa
  20 maja 2018

I owszem mam zdjęcia z filtrami bo są ładne ale posiadam zawsze 2 lub 3 zdjęcia bez + dołączyłam zdjęcie bez makijażu

NapiszDooMnie
Posty: 98 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 14
NapiszDooMnie
  20 maja 2018

:D

Panthera
Panthera
  22 maja 2018

Zawsze jakis facet musi buldupic na laski bez powodu, drugi mu przyklaszcze w celu wyleczenia kompleksow i liza sobie wzajemnie dupy.

Erf
Erf
  22 maja 2018
NapiszDooMnie
NapiszDooMnie: hahahavahahahhavavav

nie zesraj się
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  22 maja 2018
NapiszDooMnie
NapiszDooMnie: az żadna nie ma odwagi by sie temu sprzeciwić

Chciałeś wywołać wilki z lasu to masz

Panthera
Panthera: i liza sobie wzajemnie dupy.


Konto usunięte
Konto usunięte: nie zesraj się


Halo Ziemia. Właśnie jem drugie śniadanie a tutaj takie posty prosto z ( Y )

STOP i KONIEC. Piszemy o dodawaniu filtrów. Inne posty zostaną skasowane.

Nie dalej jak wczoraj na Fotce jedna userka, co prawda wielbicielka zwierząt, dodała "foto" nie z nałożonymi uszami i noskiem ale całą twarzą jakiegoś sierściucha. Skomentowałem bezpośredio pod zdjęciem i dziś widzę zdjęcia już nie ma. Jest wiec nadzieja w fotkowej młodzieży.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Bubblelog
Posty: 2 (po ~648 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
Bubblelog
  22 maja 2018
Panthera
Panthera: Zawsze jakis facet musi buldupic na laski bez powodu, drugi mu przyklaszcze w celu wyleczenia kompleksow i liza sobie wzajemnie dupy.

Gdybyś przeczytała ze zrozumieniem post, który dodałem to znalazła byś w nim powód jak to nazwałaś `buldupu` bo go tam umieściłem. Druga sprawa jest taka, że to właśnie dodawanie jakiś dziwnych nienaturalnych filtrów chyba ma za zadanie leczenia kompleksów osób, które ich używają. Nie jesteśmy na snapchat`ie, jak będziemy chcieli oglądać zwierzątka to pójdziemy do zoo. Kobiety są piękne z natury ale chyba nie potrafią tego docenić.
GNEBICIEL
GNEBICIEL
  22 maja 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Skomentowałem bezpośredio pod zdjęciem i dziś widzę zdjęcia już nie ma. Jest wiec nadzieja w fotkowej młodz

NO delikatnie dawać do zrozumienia jak bardzo kaleczy ktoś swój wizerunek i czasem dotrze do tego łba że może i racja i warto nie iść za motłochem który nic tylko kopiuje zachowania innych.
Bubblelog
Bubblelog: ze zrozumieniem

Nie wymagaj aż tak wiele d83dde01
Panthera
Panthera
  22 maja 2018
Bubblelog
Bubblelog: Panthera: Zawsze jakis facet musi buldupic na laski bez powodu, drugi mu przyklaszcze w celu wyleczenia kompleksow i liza sobie wzajemnie dupy. Gdybyś przeczytała ze zrozumieniem post, który dodałem to znalazła byś w nim powód jak to nazwałaś `buldupu` bo go tam umieściłem. Druga sprawa jest taka, że to właśnie dodawanie jakiś dziwnych nienaturalnych filtrów chyba ma za zadanie leczenia kompleksów osób, które ich używają. Nie jesteśmy na snapchat`ie, jak będziemy chcieli oglądać zwierzątka to pójdziemy do zoo. Kobiety są piękne z natury ale chyba nie potrafią tego docenić.


Ale to sa ICH zdjecia, nie twoje!
Wkurza mnie jak co drugi facet sie tu kobiet czepia, ze filtry, ze makijaz, ze nie odpisuje... bo panowie to idealni sa a do kobiet zawsze jakies ale, z czego kazdy facet ma inne ale a laski to co, maja obowiazek sie dostosowac bo komus znowu cos nie pasuje, jak nie jedno to drugie, jak nie jednemu to drugiemu? To jest meczace.
Dlatewgo uwazam by takie uwagi zachowac dla siebie, chca to takie zdjecia wrzucaja bo maja prawo, to jest zabawa. Krzywde wam tym robia? Najlepiej wszytko byscie kobietom zabronili.
Panthera
Panthera
  22 maja 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: NO delikatnie dawać do zrozumienia jak bardzo kaleczy ktoś swój wizerunek i czasem dotrze do tego łba że może i racja i warto nie iść za motłochem który nic tylko kopiuje zachowania innych.


Ale to sa ICH zdjecia, nie twoje!
Wkurza mnie jak co drugi facet sie tu kobiet czepia, ze filtry, ze makijaz, ze nie odpisuje... bo panowie to idealni sa a do kobiet zawsze jakies ale, z czego kazdy facet ma inne ale a laski to co, maja obowiazek sie dostosowac bo komus znowu cos nie pasuje, jak nie jedno to drugie, jak nie jednemu to drugiemu? To jest meczace.
Dlatewgo uwazam by takie uwagi zachowac dla siebie, chca to takie zdjecia wrzucaja bo maja prawo, to jest zabawa. Krzywde wam tym robia? Najlepiej wszytko byscie kobietom zabronili.
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  22 maja 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Bubblelog
Bubblelog: Biorąc pod uwagę moje zniesmaczenie w stosunku do różnego rodzaju edycji zdjęć

Jako fotograf starej daty mógłbym napisać że tej mody nie rozumię i nie popieram.To dlatego że kiedyś nie było tej technologii ale przecież też ludzie też się przebierali. Kto nie ma zdjęcia z przedszkola, balu maturzysty czy Sylwestrowego w przebraniu jakimśtam!

Po prostu pojawiła się taka technologia i jest taka moda tak jak na tatuaże wśród kobiet czy długie sznurówki w dekoltach.
Bubblelog
Bubblelog: tym bardziej na tego typu portalu

Czyli jakim? Tutaj jest bardzo szerokie grono osób.
Bubblelog
Bubblelog: Jak dobrze wiemy, portal ten głównie istnieje w celu poznania drugiej osoby.

Są jednak osoby które nikogo nie szukają.

Z tego co obserwuje to filtry z uszami dodają przeważnie nastolatkowie, zarówno kobiety jak i mężczyźni.
Bubblelog
Bubblelog: wchodzi na buźkę lekkie zdziwko

Od osób ze zdjęciem wymaga się aby przynajmniej jedno zdjęcie miało dobrze widoczną twarz

Bierzcie przykład z

.
Konto usunięte
Konto usunięte: I owszem mam zdjęcia z filtrami bo są ładne ale posiadam zawsze 2 lub 3 zdjęcia bez + dołączyłam zdjęcie bez makijażu


Jeśli ktoś niema takowego z widoczną twarzą to można zgłosić użytkownika. Gdy unika pokazania twarzy to albo nie wie o tej konieczności i robi to dla żartu albo nie chce pokazać więc i tak nie pokaże swej fotki.

Bubblelog
Bubblelog: Kobiety są piękne z natury ale chyba nie potrafią tego docenić.


Oj tak. Chcą się wyróżniać czymś. Kto by nie chciał!

Konto usunięte
Konto usunięte: delikatnie dawać do zrozumienia jak bardzo kaleczy ktoś swój wizerunek i czasem dotrze do tego łba


Delikatne to nie było a raczej bezpośrednie. Autorka sama dała podpis z niedowierzaniem że to wstawia.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wymagaj aż tak wiele


Pantera jest w stanie zrozumieć tekst ale ją ponosi często chęć wojowania z płcią przeciwną.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
GNEBICIEL
GNEBICIEL
  22 maja 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Pantera jest w stanie zrozumieć tekst ale ją ponosi często chęć wojowania z płcią przeciwną.

Szanuje jej zdanie chodź nie zawsze muszę się z nim zgadzać.
Panthera
Panthera: Ale to sa ICH zdjecia, nie twoje!

Zwracanie komuś uwagi jest jak najbardziej na miejscu zwłaszcza jeśli samemu sobie szkodzi... o niepełnosprawnych trzeba się troszczyć.
Panthera
Panthera: Wkurza mnie jak co drugi facet sie tu kobiet czepia, ze filtry, ze makijaz, ze nie odpisuje..

Udawanie i zamiatanie problemów i tego co kogoś boli pod dywan nie jest zdrowym rozwiązaniem czasem lepiej się otworzyć i przedstawić swoje za i przeciw w danej kwestii na forum.
Panthera
Panthera: bo panowie to idealni sa a do kobiet zawsze jakies ale,

Nie będę nikogo wyprowadzał z błędu.
Panthera
Panthera: maja obowiazek sie dostosowac bo komus znowu cos nie pasuje

Zmuszanie kogokolwiek do czegokolwiek jest karalne ale posiadanie odrobiny zdrowego rozsądku nikomu jeszcze nie zaszkodziło.
Panthera
Panthera: takie uwagi zachowac dla siebie

Fotka PL to portal w którym każdy ocenie każdego i chcąc nie chcąc trzeba się z tym liczyć nawet jeśli kogoś to irytuje.
Panthera
Panthera: to jest zabawa. Krzywde wam tym robia? Najlepiej wszytko byscie kobietom zabronili.

Troska o kobiety i miłość jaką je obdarzamy jest zbyt silna i chcąc nie chcąc czasem bywamy nad wyraz opiekuńczy po mimo tego wszystko robimy dla waszego dobra i szczęścia.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.