SwaPro
Posty: 2 (po ~295 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 0
SwaPro
  11 maja 2018 (pierwszy post)

, niestety tak jest p.... rzadza swiatem chyba ze jestes .... wtedy D..... cie boli(kontynuacja naglowka z powodu error 404d83dde1c)
,Witam W szczegolnosci Panow ktorzy mieli wiecej doswiadczenia niz jakas norma nakazuje ,oczekuje faktow poniewaz ludzie ktorych znam uwazaja inaczej , niestety z doswiadczenia wiem wiem ze kobiety dzieki temu co posiadaja i w zaleznosci jak to wykorzystaja dostana co chca, jesli beda komentarze podam kilka faktow. temat prosty zero polityki zero plotek , prosze o fakty z doswiadczenia Milej zabawy jesli taka mieliscie

CuteNinja
CuteNinja
  11 maja 2018

Ale o co chodzi? :woot:

Maryla
Maryla
  11 maja 2018

Jeżeli się nie ma zbyt wiele w głowie, to się wykorzystuje to, czym natura obdarzyła. Nic nie zrobisz, możesz jedynie patrzeć i podziwiać.

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  11 maja 2018

Ciężko się czyta te wypociny i ,,, wstawione gdzie popadnie aby było. :ziober2:

Od zawsze tak było, że ludzie wykorzystywali swoją urodę i to niezależnie od płci. Nie jest to karygodne, bo każdy ma inne atuty i wykorzystuje tą broń, którą posiada.
Co do tematu to zgadzam się, ale czy to wina kobiet, że kierujecie się zwierzęcymi instynktami i cycki rządzą światem? Normalni faceci mają normalne wartości i nie ma z tym problemu :).

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Muuri
Muuri
  11 maja 2018

Napisze krótko " Nie wiem o co się rozchodzi "

Erf
Erf
  11 maja 2018
SwaPro
SwaPro: Witam W szczegolnosci Panow ktorzy mieli wiecej doswiadczenia niz jakas norma nakazuje ,oczekuje faktow poniewaz ludzie ktorych znam uwazaja inaczej ,

Czy to oznacza, że osoby, które się z tobą nie zgadzają, nie mają racji? ;D
praksyda
praksyda
  11 maja 2018
SwaPro
SwaPro: dostana co chca,

Tak, bo wy jestescie tylko facetami.
masz rację.
Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  11 maja 2018

Gdybym miał taką możliwość żeby dostać to co chcę, to też bym ją wykorzystał. Jak ktoś poleciał na dupę i potem dał się wykorzystać to sam sobie jest winien. Najłatwiej obwiniać wszystkich dookoła tylko nie siebie :D

NapiszDooMnie
Posty: 98 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 14
NapiszDooMnie
  12 maja 2018

Kobiet nie zrozumiesz, to jest stan ponad umysł człowieka. Mają tez swój świat i niech sie tym podniecają kij im w zadek :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.