Luuuuuuu
Luuuuuuu
  4 kwietnia 2018 (pierwszy post)

Cześć. jak wiadomo można spotkać tu masę różnych osobowości. Od pozytywnych do negatywnych. Moje pytanie na jakich naibardziej "odjechane "osoby tu spoktalyscie. Czemu kieruje do kobiet bo chyba najwięcej spływa nas. Może też któraś z Was trafiła na takiego jak ja. Na gościa która uporczywie mi wpiera że to nie moje konto że zdjęcie jest fejkiem.Ze z drugiej strony są dwie dobrze mu znane dziewczyny nijakie Róża i Magda. Już nie mówiąc że mi groził sądami. coś tam mu dziewczyny zrobiły Ale czemu mi się dostało nie wiem....

Muuri
Muuri
  4 kwietnia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Jestem fejkiem i dziwak, lepiej nie zaglądajcie bo dam "NIE" :jezyk2:

P.S: dodaj zdjęcie na profil to ocenimy czy jesteś lub nie jesteś fejkiem.

Luuuuuuu
Luuuuuuu
  4 kwietnia 2018

Dziękuję bardzo koleś wchodzi non stop na mój profil. Więc wolałam mu zabrać satysfakcję.

Muuri
Muuri
  4 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziękuję bardzo koleś wchodzi non stop na mój profil. Więc wolałam mu zabrać satysfakcję.


Przez koleśia nie dodasz zdjęcia, dodaj synka do CL i po sprawie:-)
GNEBICIEL
GNEBICIEL
  4 kwietnia 2018

Brzydka :/ Nie udzielę się w jej temacie :nie:

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  6 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: uporczywie mi wpiera że to nie moje konto że zdjęcie jest fejkiem

O jezu jakie to okrutnie strasznie :D :D :D
Trudne sprawy odcinek 2837

Ja tu pisalem z taka typiarą która nie pisala np: byłam w sklepie tylko " ona była w sklepie "
PawelSzmigiel
Posty: 1 (po ~3 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
PawelSzmigiel
  10 kwietnia 2018

Hej

ZtP
Posty: 1 (po ~29 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
ZtP
  10 kwietnia 2018

co ja tutaj robię d83dde02

Erf
Erf
  10 kwietnia 2018

Jakiś trans, który mnie zaczepił, zaraz się na mnie obraził za zapytanie czy jest trapem. :C
Jakiś ziomek chwalił się, że jest raperem. Inny proponował mi biznes w postaci sprzedawania rajstop (nieużywanych) po domach (???). xD Choć ten ostatni to chyba chciał oryginalnie zagadać.

CuteNinja
CuteNinja
  10 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Inny proponował mi biznes w postaci sprzedawania rajstop (nieużywanych) po domach (???). xD

Aaaaaaaahahhahahahahhahahahhaha! Płaczę! :D
Erf
Erf
  10 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Aaaaaaaahahhahahahahhahahahhaha! Płaczę! :D

Też mnie to rozbawiło. Jeśli to jakimś cudem było na serio to... :D Bo się powoływał, że widział takie coś za granicą i to działało. :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.