| Fotka.com
Eurekan
Eurekan
  29 March 2018 (pierwszy post)

Hej, od kilku już lat interesuję się naturalnymi zależnościami (przyczynami i skutkami) zjawisk, sytuacji, chorób itd. W szczególności interesują mnie źródła sił, zarówno natury materialnej jak i energetycznej (duchowej). Możemy w tym wątku o tym popisać..

Muuri
Muuri
  29 March 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: od kilku już lat interesuję się naturalnymi zależnościami (przyczynami i skutkami) chorób
Jak jest przyczyna powstawania raka czy będzie na to lek w końcu?
Eurekan
Eurekan
  31 March 2018

Nowotwory to rozpoczęte procesy rozkładu (gnicia) organów, których najczęstszą przyczyną jest mocno zagrzybiony organizm. Można z tego wyjść właściwą pracą ze sobą, najlepiej przeciwdziałać profilaktyką. Leki to tylko kolejne toksyny w układzie i wiadome jest że jeśli już działają to na skutki, gdzie przyczyna dalej pozostaje i wtedy są tzw. przerzuty choroby czyli strata czasu i pieniędzy.

Mruczyslaw
Mruczyslaw
  31 March 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Nowotwory to rozpoczęte procesy rozkładu (gnicia) organów, których najczęstszą przyczyną jest mocno zagrzybiony organizm.

A ja głupi wierzyłem Wikipedii i lekarzom

Nowotwór (łac. neoplasma, skrót npl., od stgr. νέος – nowy; πλάσμα – twór, wytwór, kształt) – grupa chorób, w których komórki organizmu dzielą się w sposób niekontrolowany przez organizm, a nowo powstałe komórki nowotworowe nie różnicują się w typowe komórki tkanki. Utrata kontroli nad podziałami jest związana z mutacjami genów kodujących białka uczestniczące w cyklu komórkowym: protoonkogenów i antyonkogenów. Mutacje te powodują, że komórka wcale lub niewłaściwie reaguje na sygnały z organizmu. Powstanie nowotworu złośliwego wymaga kilku mutacji, stąd długi, ale najczęściej bezobjawowy okres rozwoju choroby. U osób z rodzinną skłonnością do nowotworów część tych mutacji jest dziedziczona.
Muuri
Muuri
  31 March 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Nowotwory to rozpoczęte procesy rozkładu (gnicia) organów, których najczęstszą przyczyną jest mocno zagrzybiony organizm. Można z tego wyjść właściwą pracą ze sobą, najlepiej przeciwdziałać profilaktyką. Leki to tylko kolejne toksyny w układzie i wiadome jest że jeśli już działają to na skutki, gdzie przyczyna dalej pozostaje i wtedy są tzw. przerzuty choroby czyli strata czasu i pieniędzy.

Dziękuję za info :)
Eurekan
Eurekan
  3 April 2018

Luzik

LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  3 April 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Hej, od kilku już lat interesuję się naturalnymi zależnościami (przyczynami i skutkami)

Choroby neurologiczne typu Epilepsja .
BekaZciebieModzie
Posty: 929 (po ~172 znaków)
Reputacja: -122 | BluzgometrTM: 127
BekaZciebieModzie
  4 April 2018

Wikipedia to akurat nie jest najlepsze źródło wiedzy ale wszyscy wiemy ze tu nie chodzi o grzyby :D

Daj głupiemu tysiąc rozumów, a on będzie wolał swój własny.

Eurekan
Eurekan
  4 April 2018

Nadmierny rozwój grzybowych bakterii rozkładu to główna przyczyna ale owszem mogą być też inne. Na każdą chorobę należy patrzeć zarówno z perspektywy przyczyny materialnej jak i przyczyn natury przepływów energetycznych (sił duchowych czyli wlaściwej łączności ze światłem). Neurologiczne jak nazwa wskazuje dotyczą układu nerwowego, natomiast jest to składowa wielu czynników mam młodego pacjenta, któremu po szczepionce sparaliżowało układ mowy i pisząc po krótce: miał zablokowany splot słoneczny - zarząd 4 głównych układów, przekwaszony organizm i zdepolaryzowane wprowadzonymi silnymi toksynami komórki, zaabsorbowaną pracą detoksykacji wątrobę (przez co brak było przerobu na inne prace), znaczące zakłócenia pracy przysadki mózgowej co powodowało paraliż mowy oraz tez z innych przyczyn słabo pracujący układ hormonalny. Nerwica itd to efekt zanurzenia synaps nerwowych w przekwaszonym płynie ustrojowym komórek stad ciągłe podrażnienia. Tego typu tak poważne blokady powodują mutacje kodu dna i powiem że jedyna opcja aby to naprawić (np. cofnąć objawy autyzmu) to zabiegi energetyczne przeprowadzane u osoby która ma stosowny dar - czego przykładem jest ona sama, bo jak można nazwać kucharzem kogoś kto ma sam wywalone jelita? PS. Chłopak z każdym dniem nabiera mocy i formy.

Eurekan
Eurekan
  4 April 2018

Kwitując temat epilepsji to tutaj wstrzymam się o uogólnienia bo przy takich poważnych objawach trzeba każdą sprawę rozpatrywać szerzej w sferze indywidualnej.

RedRiding
RedRiding
  7 April 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Hej, od kilku już lat interesuję się naturalnymi zależnościami (przyczynami i skutkami) zjawisk, sytuacji, chorób itd. W szczególności interesują mnie źródła sił, zarówno natury materialnej jak i energetycznej (duchowej). Możemy w tym wątku o tym popisać..


Owszem, możemy. Zaczniemy od Monsanto czy znasz jakiegoś innego truciciela?
Eurekan
Eurekan
  7 April 2018

Jeśli chodzi o chemirolnictwo to jest grubszy układ bo okazuje się, że firmy dystrybuujące nasiona rolne sprzedają je już zaprawione grzybem, który jeśli będzie bez oprysków zgnije. Można się tylko domyślać że te nasiona są tańsze od ich naturalnych odpowiedników skoro w zestawie tony oprysków, dopóki ludzie nie zaczną wymagać specyficznym przebadanym popytem dopóty będą pryskać z chemitralami włączając gdzie tutaj też potrzebna inicjatywa społeczna żeby to ukrócić... znam wiele takich schematów robienia kasy ponad zdrowie i godność człowieka temat rzeka, jest takie przysłowie że lepiej przeznaczyć ten czas aby zawalczyć o tych których kochamy niż na walkę z wrogami - świadome społeczeństwo będzie egzekwować konkretne zmiany i to jest oczywiste

Eurekan
Eurekan
  7 April 2018
https://www.youtube.com/watch?time_continue=98&v=L1D75NhRyTA dobry dokument też na zbliżony temat, wnioski się same nasuwają
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.