Mirek2233
Posty: 45 (po ~408 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 1
Mirek2233
  13 marca 2018 (pierwszy post)

A więc tak,ofiarował m 600 zł bezdomnemu .Jego mina mówi sama za siebie, była bezcenna. nie będę tu przytaczał jego historii ,nie o to chodzi .i nie zrobiłem tego żeby lepiej się poczuć , co najwyżej odmówienie sobie nie wiem nowych butów ,butelki whisky czy perfum .nie był to jakiś alkoholik. Wiem to bo często widuję tego faceta, jeszcze nigdy nie widziałem go pijanego.i nie zrobiłem tego dlatego że nie zgadzały mi się lajki na YouTubie. Czasem warto zrobić coś dobrego, od tak po prostu.

ASZABENE
ASZABENE
  13 marca 2018

Z samego rana przepuscilem Panią przedszkolanke w drzwiach (nie wiem czy to dobry uczynek czy dobre wychowanie ,a może chciałem się tylko na jej tyłek popatrzeć ). W sklepie kupiłem pijaczkowi malpke gdyż Pani ekspedientka nie chciała mu sprzedać (gołym okiem widać było ,że nabity jak autobus ). W drodze do pracy zabrałem autostopowiczke (nic szczególnego rozm.90-60-90). A i jeszcze pomoglem Pani Ani (bezinteresownie ),ale to już dość mokry temat .

Mruczyslaw
Mruczyslaw
  13 marca 2018

Czy zrobiłeś dzisiaj coś dobrego, miłego dla kogoś ? Nie.

Mirek2233
Posty: 45 (po ~408 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 1
Mirek2233
  13 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Z samego rana przepuscilem Panią przedszkolanke w drzwiach (nie wiem czy to dobry uczynek czy dobre wychowanie ,a może chciałem się tylko na jej tyłek popatrzeć ). W sklepie kupiłem pijaczkowi malpke gdyż Pani ekspedientka nie chciała mu sprzedać (gołym okiem widać było ,że nabity jak autobus ). W drodze do pracy zabrałem autostopowiczke (nic szczególnego rozm.90-60-90). A i jeszcze pomoglem Pani Ani (bezinteresownie ),ale to już dość mokry temat .


hehee, już cię lubię dobry wariat . Pani Ania była pewnie zadowolona :)
ASZABENE
ASZABENE
  13 marca 2018

No ba, użyła nawet magicznego słowa ,a z jej ust usłyszeć dziekuje graniczy z cudem .

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.