| Fotka.com
RedRiding1978
wpis jest ukryty
PableiroS
wpis jest ukryty
PableiroS
PableiroS
  2 February 2018

Pozdro dla fotka team'u, że zamiast skasować posty i zamknąć temat, nadaje blokady na pisanie na forum. Pozostawię to bez komentarza.

RedRiding1978
RedRiding1978
  2 February 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Jesteś chora psychicznie i nadajesz się na leczenie na oddziale zamkniętym. Moim zdaniem jednak lepszym wyjściem byłoby zamknięcie cię w więzieniu, bo w swoich wypocinach poza tym że mnie obrażasz, to szerzysz kłamstwo oświęcimskie, a to jest już sprawa kryminalna. Żal mi cię.


Test bojowy zaliczony :D

Po 1 łajzo do entej potęgi ...

żebyś mógł nazwać mnie antysemitką, musisz udowodnić mi BEZSPORNIE, że pochodzisz z MITYCZNEGO rodu SEMICKIEGO, a nie faryzeuszu o którym pisze biblia i inne księgi- Chazarskiego. A zatem mogę być antychazarska, antysyjonistyczna, ale nie antysemicka, bo taki ród NIE ISTNIEJE od co najmniej 2,500 lat

Po 2 łajzo ....

nie możesz mnie skazać za tzw "kłamstwo oświęcimskie: bo ja nie neguję tego, że w Oświęcimiu byli mordowani Żydzi, a tylko ich liczbę. Na podstawie jakich spisów ty podajesz tak dokładną ich liczbę?

Po 4 kretynie, liczba Żydów skazanych na śmierć mogła być znacznie mniejsza, gdyby nie żydowscy szmalcownicy tacy jak np ty.... Jedni wchodzili w dupe Niemcom, a ty moderacji. Twierdzenie swoje opieram na wspomnieniach Icchaka Kacenelsona zawartych np w wierszu pt "O bólu mój"
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.