MiloscBoga
wpis jest ukryty
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  25 listopada 2017

Nie ma to jak skopiować cudzy tekst i się pod nim podpisać. Brawo.

http://jeszua.blogspot.com/2011/01/zwiazki-nowej-ery.html

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
MiloscBoga
MiloscBoga
  25 listopada 2017
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Nie ma to jak skopiować cudzy tekst i się pod nim podpisać. Brawo.

A czy sie podpisałem pod nim? bystrzy, i ci ktorych serce poprowadzi by pogłebiac te nauki, znajdą ich zrodło i do tych kieruje te teksty, nie pisze ze to moje teksty, ale nie ujawniam tez zrodła, bo tu jest to nie dozwolone, czytaj sercem te teksty, jezeli czujesz sie juz na nie gotowa d83dde0a
MiloscBoga
MiloscBoga
  25 listopada 2017

A poza tym ludzie są małej wiary, i wiekszosc z nich przerazi to kto jest autorem, i mogą sie zblokowac, z tego powodu d83dde0a

Pustelnik
Pustelnik
  25 listopada 2017

Przeciez to lewaczka i wiara dla niej nic nie znaczy wiec po co ta dyskusja

MiloscBoga
MiloscBoga
  25 listopada 2017
Pustelnik
Pustelnik: Przeciez to lewaczka i wiara dla niej nic nie znaczy wiec po co ta dyskusja

najwazniejsze ze sie dziewczyna interesuje d83dde09 wiedziałem ze to ktos zrobi d83dde09
Pustelnik
Pustelnik
  25 listopada 2017

Ona sie interesuje poklaskiem wsrod plebsu fotkowevo i kolezanek z moderacji

lce
lce
  25 listopada 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Kopia i kopia, aż się czytać tego nie chce, co innego jak byś napisał coś sam od siebie a nie - kopiuj i wklej :evil:

MiloscBoga
MiloscBoga
  25 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Kopia i kopia, aż się czytać tego nie chce, co innego jak byś napisał coś sam od siebie a nie - kopiuj i wklej

nie lubie pisac to jest moja zmora, twierdze ze wystarczająco juz zostało dane w pismach temu swiatu, nie widze potrzeby by jeszcze dodawac temu swiatu ciezaru w postaci pisania czego kolwiek, a ni ukrywam, ze miał bym o czym pisac wielkie tomy, dla mnie wiekszosc z tego co pisane to smieci, i wiekszosc z nich kradnie tylko cenny czas, w tak krotkim doswiadczaniu człowieka d83dde09 umysł człowieka zgubi serce posrod wiekszosci tego chłamu, i na nic komu sie to zda d83dde09
MiloscBoga
MiloscBoga
  25 listopada 2017

Nie lubie pisac, bo pochodze z swiatów gdzie tak prymitywnego jezyka jak pisanie sie nie uzywa, i jest mi to obciazeniem na tym poziomie doswiadczen, wszystko co miało byc istotnego do napisania, zostało napisane, ja jedynie moge przedstawic dla kogos inny obraz tego co zostało napisane, dla tej danej jednostki, byc moze to sprawi ze łatwiej bedzie to pojąc i tyle, ale rozpisywac sie nie lubie, jestem starą doswiadczoną duszą i korzystam mądrze z darow tego swiata, a energie musze oszczedzac by wrocic spowrotem tam skąd przyszedłem, wiec nie moge sie za bardzo wypalac i tez sugerowac tym co innym pasuje albo co nie pasuje, to ich prywatna sprawa, droga d83dde09

MiloscBoga
MiloscBoga
  25 listopada 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Widzisz nawet Marta tu bedąc nie mogła mnie nauczyc stawiania przecinkow d83dde09d83dde02 nie mowiąc juz o ortografi, jestem nie reformowalny d83dde02 Ale taka jest natura ducha swietego d83dde09

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  25 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: to moje teksty, ale nie ujawniam tez zrodła, bo tu jest to nie dozwolone, czytaj sercem te teksty, jezeli czujesz sie juz na nie gotowa

Jeśli kopiujesz czyjeś wypociny jesteś zobowiązany pisać autora, w innym razie każdy myśli że to Twój tekst.
Pustelnik
Pustelnik: Ona sie interesuje poklaskiem wsrod plebsu fotkowevo i kolezanek z moderacji


Tej, zakochałeś się we mnie czy co, że odczepić się nie możesz?! :mrgreen:
Najlepsze jest to, że nikogo tu nie znam a co dopiero moderację. :rotfl:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
MiloscBoga
MiloscBoga
  25 listopada 2017
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: w innym razie każdy myśli

Dla tego Jestem w tu i teraz a tam jest wolnosc od myslenia d83dde09 wiekszosc za duzo mysli, nad wypocinami, i tu tkwi porazka d83dde0a
Pustelnik
Pustelnik
  25 listopada 2017

Tak bo kiedy twoj jezyk skonczy zadanie przestaniesz pyszczyc lewaczko

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  26 listopada 2017

Jemu sie nie chce pisać a mi sie tego nie chce czytać. Gardze.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.