CarpeDiem24
CarpeDiem24
  19 listopada 2017 (pierwszy post)

Witam. Z tego co zauważyłem duża część kobiet na Fotce to samotne panie z dzieciakami.
Na początku szukały niegrzecznych chłopców, którzy zrobili im kilka pociech, a następnie się ulotnili.
Teraz te dziewczyny szukają już grzecznych chłopców, ustatkowanych i najlepiej majętnych.
Co sądzicie o moich spostrzeżeniach ?

Jozef84
Jozef84
  19 listopada 2017

to zależy w jakim wieku szukasz kobiet, jesli po 30 stce to jest ogromna szansa, ze ma dziecko. Ja bym nie uogolnial tego.

CarpeDiem24
CarpeDiem24
  19 listopada 2017

Niekoniecznie po 30 stce. Z moich obserwacji dużo kobiet w wieku 18+ ma już tutaj dzieci, a w opisie , że wolna...

CuteNinja
CuteNinja
  19 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie o moich spostrzeżeniach ?

Sądzę, że duuużo jeszcze musisz się nauczyć o życiu :)
CarpeDiem24
CarpeDiem24
  19 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: CarpeDiem24: Co sądzicie o moich spostrzeżeniach ? Sądzę, że duuużo jeszcze musisz się nauczyć o życiu :)

Co masz na myśli?
CuteNinja
CuteNinja
  19 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Co masz na myśli?

Powodów, dla których niektóre kobiety wychowują samotnie dzieci jest całe mnóstwo. Być może część, tak jak twierdzisz, najpierw chciała szalenie męskiego samca alfa, który nie podołał, więc teraz potrzebuje wsparcia u kogoś bardziej przystosowanego do dorosłego życia. Ale kurczę, to nie jest jedyna opcja. A może sprawiał wrażenie fajnego faceta, ale bił ją lub zdradzał? A może coś im po prostu w związu nie zagrało, i postanowili się rozstać? Może ona odeszła, bo on nie dbał o nią i dziecko? Może popadł w alkoholizm w trakcie związku lub wpadł w szpony hazardu? A może rozjechał go tramwaj, a ona właśnie dojrzała do tego, żeby znaleźć sobie kolejnego mężczyznę? Łatwo ocenić, gdy nie zna się sytuacji.
CarpeDiem24
CarpeDiem24
  19 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: CarpeDiem24: Co masz na myśli? Powodów, dla których niektóre kobiety wychowują samotnie dzieci jest całe mnóstwo. Być może część, tak jak twierdzisz, najpierw chciała szalenie męskiego samca alfa, który nie podołał, więc teraz potrzebuje wsparcia u kogoś bardziej przystosowanego do dorosłego życia. Ale kurczę, to nie jest jedyna opcja. A może sprawiał wrażenie fajnego faceta, ale bił ją lub zdradzał? A może coś im po prostu w związu nie zagrało, i postanowili się rozstać? Może ona odeszła, bo on nie dbał o nią i dziecko? Może popadł w alkoholizm w trakcie związku lub wpadł w szpony hazardu? A może rozjechał go tramwaj, a ona właśnie dojrzała do tego, żeby znaleźć sobie kolejnego mężczyznę? Łatwo ocenić, gdy nie zna się sytuacji.


Widzę , że również jesteś samotną mamą i zapewne jeden z tych przykładów jest Twój. Oczywiście mogą być różne zdarzenia losowe, masz rację . Ale jak widzę te wszystkie dziewczyny wytapetowane , przerobione w photoshopie to aż mi się rzygać chce i szkoda mi tych dzieciaków ... :/
Erf
Erf
  19 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Na początku szukały niegrzecznych chłopców, którzy zrobili im kilka pociech, a następnie się ulotnili.

Zawsze w takich tematach mnie ciekawi, dlaczego to te kobiety są oceniane źle, skoro to ci kolesie nawalili. Jak facet zostanie porzucony to też jego wina, bo sobie wybrał taką? Czasami faktycznie jest tak, że pchamy się w coś, co już na starcie nie ma sensu, ale zazwyczaj jednak ta druga osoba nie informuje na wstępie, że potem coś odyebie, jak pojawi się problem.

Uprzedzając - mnie ten problem nie dotyczy ale też wiążąc się z moim partnerem nie wiedziałam, jakie problemy będą nas czekać, mimo że zbadałam grunt na wstępie. A jednak rozmaite sytuacje zweryfikowały rzeczywistość. Podobnie w drugą stronę - sama też na pewno nie raz zachowałam się inaczej niż deklarowałam lub jak się sama po sobie bym spodziewała. Te samotne mamy też pewnie albo zostały olane przez zestrachanych gówniarzy mentalnych, albo odeszły same dla dobra swojego i dziecka. Lepiej tak, niż dać się bić, niż wychowywać dziecko w patologii.

I jeszcze co do tego wyszalenia się. Ludzie obu płci tak bardzo się nie różnią, tak jak i faceci chcą beztroski i zabawy, tak i kobiety. Jedynie to one zostają potem z problemem, ale to nie zmienia faktu, że chęć pobawienia się jest ludzka i wcale nie zasługuje na większy ostracyzm w przypadku kobiet, niż mężczyzn. I te kobiety jednak biorą odpowiedzialność ostatecznie za to dziecko, zamiast je wyskrobać albo oddać do domu dziecka.
Sarna
Sarna
  19 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie o moich spostrzeżeniach ?

że obydwoje często okazują się gówniarzami, nigdy jedna strona nie jest winna.
SmallRoseAngel
Posty: 2 (po ~230 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 4
SmallRoseAngel
  19 listopada 2017

Hej, ja mam 19 lat teraz chłopak z którym byłam 3 lata zrobił mi dziecko a jak dowiedział się o ciąży odszedł mówiąc że nie jest gotowy. Jest rok starszy odemnie. Teraz mam podejsxis takie że chłopak myśli jednak ku***** em a nie mózgiem często... Wybaczcie chłopcy jak uraze ale teraz przez niego nikomu nie zaufam... I to teraz ja czuję się najgorsza

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  19 listopada 2017
SmallRoseAngel
SmallRoseAngel: zrobił mi dziecko

Nie zrobił, a zrobiliście. Przecież obie strony są odpowiedzialne za ciążę. On nie udźwignął ciężaru swojej lekkomyślności, Ty niestety raczej nie masz wyjścia. Tak czy siak, nie jesteś bez winy.
Podejmujesz wyzwanie?
SmallRoseAngel
Posty: 2 (po ~230 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 4
SmallRoseAngel
  19 listopada 2017

Tylko ze ja chciałam dziecka on też ale gdy zobaczył że to nie łatwe uciekł

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  19 listopada 2017

Jeśli chciałaś to inna rozmowa. Choć to nieco dziwne, że w wieku 19 lat deklarujesz tak poważną decyzję. Przykro mi, że twój chłopak wycofał się jak gnój i zgadzam się, że należą mu się wyrazy największej pogardy.

Podejmujesz wyzwanie?
Panthera
Panthera
  19 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam. Z tego co zauważyłem duża część kobiet na Fotce to samotne panie z dzieciakami. Na początku szukały niegrzecznych chłopców, którzy zrobili im kilka pociech, a następnie się ulotnili. Teraz te dziewczyny szukają już grzecznych chłopców, ustatkowanych i najlepiej majętnych. Co sądzicie o moich spostrzeżeniach ?


takie kobiety dziela sie na 3 rodzaje

- Nie znaja ojca, np przypadkowy facet w dyskotekowym kiblu.
- Znaja ojca, byly z nim w zwiazku, ale im nie wyszlo (dzieci nie sa gwarancja pozostania w zwiazku) i koles placi alimenty ale kobieta czuje sie samotna...
- Mialy ulozony zwiazek ale partner nagle zmarł i teraz szukają kogoś.

Nie generalizowalabym ze samotne matki to laski ktore oddaly sie badbojom.
Nie kazda leci na drania.
Panthera
Panthera
  19 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Zawsze w takich tematach mnie ciekawi, dlaczego to te kobiety są oceniane źle, skoro to ci kolesie nawalili. Jak facet zostanie porzucony to też jego wina, bo sobie wybrał taką?


Tez mnie to zastanawia.

Kobieta zostawia faceta - to jej wina, bo jest suką, chamską gwno wartą ścierą.
Facet zostawia kobiete z dzieckiem - jej wina, i dlatego ze ją zostawił jest gowno wartą ścierą.
Każdy ma prawo do szczescia.
Czy samotny ojciec szukajacy partnerki na fotce jest lepszy od takiej samotnej matki? Czesto samotne matki sa traktowane jak dziwfki, "pewnie oddaly sie komus w kiblu za drinka, i machnal jej dzieciaka i zwial, dobrze tak szmacie" a samotny ojciec to "ojoj kobieta zostawila go z dzieckiem, wyrodna matka i egoistyczna szmata a on taki biedny..."
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.