Principessa
Posty: 46 (po ~176 znaków)
Reputacja: -64 | BluzgometrTM: 3305
Principessa
  1 listopada 2017 (pierwszy post)

DOMOWE SPOSOBY NA PRZEZIEBIENIE I GRYPE ? ŻEBY SZYBKO MINEŁY ;(
I SKUTECZNY SPOSÓB NA KASZEL ;( JUŻ 2 TYG SIĘ MĘCZĘ Z GRYPA ,BYŁAM U
LEKARZA I DAŁAM MI 3 TABLETKI I TO WSZYSTKO ALE NIE POMAGAJĄ ;(
PORADŹCIE COŚ ;((

Dlaczego nie moge dodac kogos do czarnej listy . To jest naprawde denerwujace bo ta osoba caly czas do mnie pisze i pisze. Dodam ze na drugim moim koncie mam to samo. Zrobcie cos z tym

lce
lce
  1 listopada 2017
Principessa
Principessa: PORADŹCIE COŚ ;((

Piwo z cukrem grzane, pomoże :afro:
Principessa
Posty: 46 (po ~176 znaków)
Reputacja: -64 | BluzgometrTM: 3305
Principessa
  1 listopada 2017

piwo z cukrem ?d83dde31

Dlaczego nie moge dodac kogos do czarnej listy . To jest naprawde denerwujace bo ta osoba caly czas do mnie pisze i pisze. Dodam ze na drugim moim koncie mam to samo. Zrobcie cos z tym

lce
lce
  1 listopada 2017
Ostatnio edytowany: za 20 kwietnia 6934
Principessa
Principessa: piwo z cukrem ?
Tak nie piłaś, dobre mi pomaga takie piwko, wgrzeje wypoci i po grypie.
Jozef84
Jozef84
  1 listopada 2017

Wyciąg soku z cytryny, czosnku i miodu, może pomoże.

koozie
koozie
  1 listopada 2017

Niech Ci ktoś bańki postawi, ponoc najlepiej pomagają. Do tego pij gorące mleko z miodem i czosnkiem, herbatę z miodem i cytrną. Syrok z cebuli. Jedz czosnek i cebulę.

Principessa
Posty: 46 (po ~176 znaków)
Reputacja: -64 | BluzgometrTM: 3305
Principessa
  1 listopada 2017

dzięki wypróbuję ;(

Dlaczego nie moge dodac kogos do czarnej listy . To jest naprawde denerwujace bo ta osoba caly czas do mnie pisze i pisze. Dodam ze na drugim moim koncie mam to samo. Zrobcie cos z tym

lena507
lena507
  1 listopada 2017

Najlepsza na przeziębienie jest wódeczka, rozgrzeje i po przeziębieniu, ja zawsze wcinam chrzan, żre w pysku mocno ale wazne że pomaga, bo antybuotyki może pomogą ale niszcząprzy tym żołądek a po co młody organizm truć chemią, jak tyle jest domowych sposobów od matki natury na przeziebienie, bańki, na gardło amol z cukrem, itd

wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  1 listopada 2017

Jeżeli grypa to koniecznie dolekarza jażeli zwykle przeziębienie to jakies faszerownie sie gripexami fervexami ect ipo prostu cale dnie przesypiamna katar od zawsze na zawsze xylożel.

GuzikZTego
GuzikZTego
  1 listopada 2017

Kosa w brzuch... jak sobie dasz to zapomnisz o grypie momentalnie.

Mruczyslaw
Mruczyslaw
  1 listopada 2017

Zamknąć się w piekarniku, na około pięć zdrowasiek by wygrzać i po choróbsku tylko wspomnienie.

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  1 listopada 2017
Principessa
Principessa: DOMOWE SPOSOBY NA PRZEZIEBIENIE I GRYPE ?

ubieranie się grubiej a nie paradowąc pół nago -tak w ogóle dziwię się że fotka team pozwala na takie zdjęcie z gołym tyłkiem jakie ty masz w profilu
i jeszcze ten opis "jak dasz TAK to wyślę niespodziankę na priv ;)" no to wiadomo że ci zależy na rankingu złotko , skoro na siłe chcesz tych TAK . Ciekawe co za syf wysyłasz na ten priv z ciekawości
Principessa
Posty: 46 (po ~176 znaków)
Reputacja: -64 | BluzgometrTM: 3305
Principessa
  1 listopada 2017

SkromnyJaa

DARUJ SOBIE I ZAMIJ SIE SWOIM NUDNYM ZYCIEM !!!! MASAKRA TYLE NIENAWISCI WIEDZIAŁAM ZE KTOS COS NAPISZE CO ZA DNO ... A TY SOBIE ZGOL TEN DZIEWICZY WĄS BO WYGLADASZ JAK WIESNIAK !! I NIE NIE ZALEZY MI NA ZADNYM RANKINGU TYLKO ROBIE TO DLA FANU ZAJMIJ SIE CLZOWIEKU SOBA BO CHYBA MASZ SERIO NUDNE ZYCIE AZ MI CIE SZKODA SERIO TYLKO HEJTOWAC UMIESZ I MYSLISZ ZE COS TYM ZYSKASZ !!!

Dlaczego nie moge dodac kogos do czarnej listy . To jest naprawde denerwujace bo ta osoba caly czas do mnie pisze i pisze. Dodam ze na drugim moim koncie mam to samo. Zrobcie cos z tym

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  1 listopada 2017
Principessa
Principessa: DARUJ SOBIE I ZAMIJ SIE SWOIM NUDNYM ZYCIEM !!!! MASAKRA TYLE NIENAWISCI WIEDZIAŁAM ZE KTOS COS NAPISZE CO ZA DNO ... A TY SOBIE ZGOL TEN DZIEWICZY WĄS BO WYGLADASZ JAK WIESNIAK !! I NIE NIE ZALEZY MI NA ZADNYM RANKINGU TYLKO ROBIE TO DLA FANU ZAJMIJ SIE CLZOWIEKU SOBA BO CHYBA MASZ SERIO NUDNE ZYCIE AZ MI CIE SZKODA SERIO TYLKO HEJTOWAC UMIESZ I MYSLISZ ZE COS TYM ZYSKASZ !!!


hahahahahah hahahahahha hahahaha
a teraz poważnie.
moje ciekawsze te nudne życie niż twoje puste żyjąc tylko swoim pustym sztucznym ciałem które na siłe tu pokazujesz by dowartościować się i oczekując że pieski z fotki bedą się ślinić na twój pusty widok-Fakt ciekawe masz życie.
i jeszcze potwierdza że dla Fanu hahahaha co za pusty łeb.
boli cię to że nie każdy liże ci rowa tu?
Principessa
Posty: 46 (po ~176 znaków)
Reputacja: -64 | BluzgometrTM: 3305
Principessa
  1 listopada 2017

JA PUSTA CZLOWIEKU ZASTANOW SIE TO CO PISZESZ;) TO TY MI DALES TAK A NIE JA TOBIE
PUSTY TO TY JESTES I POKAZUJESZ TO I NA FORUM I NA PRIV ..... AZ MI SZKODA KLAWIATURY NA TAKIE KOZAKI NIC NIE WARTE W SIECI ....... PUSTY BRZYDKI I WIEC WIADOMO ZE MASZ W SOBIE TYLE NIENAWISCI d83dde1c

Dlaczego nie moge dodac kogos do czarnej listy . To jest naprawde denerwujace bo ta osoba caly czas do mnie pisze i pisze. Dodam ze na drugim moim koncie mam to samo. Zrobcie cos z tym

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.