| Fotka.com
OlaUlerych
OlaUlerych
  13 October 2017 (pierwszy post)

Hej chciała bym się was zapytać co sądzicie o spotkaniu w realu człowieka poznanego przez neta, boicie się czy nie czy w sumie nie jest tak źle jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Sarna
Sarna
  13 October 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Hej chciała bym się was zapytać co sądzicie o spotkaniu w realu człowieka poznanego przez neta, boicie się czy nie czy w sumie nie jest tak źle jakie jest wasze zdanie na ten temat?

w internecie nie daj z siebie czytać jak z otwartej książki, daj mu sie poznac, ale nie mów wszystkiego o sobie, nie ma nic złego w poznawaniu przez kable. Nic mu nie obiecuj a w razie czego bedzie Ci łatwiej sie odczepić.
Znam pary, które się poznały w sieci i są szczęśliwe, nie sugeruj sie za bardzo niczyją opinią, najwyżej nic z tego nie bedzie, zawsze jakaś przygoda:D
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  13 October 2017

Wielokrotnie przenosiłem znajomości z internetu do świata realnego i póki co żaden z tych przypadków tragedią się nie zakończył. Konkluzja zatem taka, że daję zjawisku zielone światło.
Trzeba jednak pamiętać to co mówi Sarna i pozostawić pewien dystans między Tobą a internetowym znajomym. Granice bezpieczniej zacierać dopiero w realu.

Podejmujesz wyzwanie?
BekaZciebieModzie
Posty: 929 (po ~172 znaków)
Reputacja: -122 | BluzgometrTM: 127
BekaZciebieModzie
  14 October 2017

Idz i spotkaj sie. Nie pytaj ludzi bo wiekszość Cie zablokuje czy ograniczy. Umów sie i posmakuj życia.

Daj głupiemu tysiąc rozumów, a on będzie wolał swój własny.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.