byk75
byk75
  11 października 2017 (pierwszy post)

Tu Rafał. Moim najlepszym przyjacielem od 3 lat jest kumpel Bartosz. Pomagamy sobie wzajemnie w życiu, wspieramy się duchowo jesteśmy jak rodzina. To było mi potrzebne po stracie rodziców którzy już nie żyją niestety zostały mi tylko dwie siostry... i najbliższa rodzina czyli ciotki, wujki i siostrzeńcy z siostrzenicami i ich rodzinami to wszystko smutne ale żyje się dalej po chrześcijańsku. Dla mnie ważne są trzy słowa w życiu: wiara, nadzieja i miłość. Pozdrawiam gości na moim profilu.

Asyko
Asyko
  11 października 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Moim najlepszym przyjacielem od 3 lat jest kumpel Bartosz
To fajnie ciesz się z tego że masz takiego przyjaciela :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: To było mi potrzebne po stracie rodziców którzy już nie żyją niestety

Smutne, takie życie ale głowa do góry.
Konto usunięte
Konto usunięte: dwie siostry..

Na pewno cię spierają tak myślę.
Konto usunięte
Konto usunięte: Dla mnie ważne są trzy słowa w życiu: wiara, nadzieja i miłość.

Dla mnie również.
Ale wiary bym ja tak nie brał jako ważne w moim życiu.
irbit
irbit
  11 października 2017

Co do wiary no cóż nawet ty jeśli nie wierzysz w Boga to na pewno w siebie ... czyli wiara jest obecna i każdego tylko pyt czego ona dotyczy ... co do tematu też mam kumpla z którym znam się 15 lat i jest dostępny całodobowo , tylko jeden ale naprawdę konkretny i więcej nie potrzeba ... głowa do góry kolego i nie dawaj się

lena507
lena507
  14 października 2017

A ja ci życzę wszystkiego dobrego bo w dzisiejszych okrutnych czasach mieć prawdziwego przyjaciela to tak jakby trafić 6-tkę w lotto, wiadomo w życiu każdego człowieka jedni ludzie przychodzą, drudzy odchodzą, prawdziwy przyjaciel będzie z Tobą zawsze od tak bezinteresownie, czy są pieniądze czy nie. Pielęgnuj przyjaźń między wami bo prawdziwym szczęściem jest mieć przy sobie dobrych ludzi niż mieć worek pieniędzy a mieć obok siebie fałszywe osoby.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.