Tom91
Tom91
  9 października 2017 (pierwszy post)

Dużo jest pięknych kobiet ale mądrych i wiernych juz niestety mniej

irbit
irbit
  9 października 2017

hmm a mi się wydaje ze to jest jak z facetami " jak kobieta dobrze gotuje to facet nie stoluje się na mieście " - taka metafora i z kobietami jest tak samo jak nie mają tego czego oczekują to szukają poza domem ...

Cutny
Cutny
  9 października 2017

Lol mylisz sie. Z nudow i zawisci laski przewroca Ci zycie do gory kołami do tego zostawia Cie na kołkach ;) ifyounowatimean

irbit
irbit
  9 października 2017

Jak żeś mietki to sobie dajesz przywracać ... Czasem trzeba zrobić angielskie śniadanko kawke i pokazać gdzie sa drzwi najlepjej od strony zewnętrznej hehe to boli mniej od budowania czegoś na siłę

GRADEK83
GRADEK83
  9 października 2017

Dużo jest przystojnych facetów ale mądrych i bogatych już niestety nie :and:

Andycat
Andycat
  11 października 2017

Ideal kobiet na fotce to mądry przystojny bogaty i holernie naiwny wiec oczym tu mowa

szajbafuria
Posty: 1 (po ~172 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
szajbafuria
  11 października 2017

Swiete slowa... wiernych prawiwnie ma wyginely... jak cos im nie po nosie szukaja gdzie indziej.... ale to obludne ale jak masz kase to sie od ciebie nie odczepi...paranoja

Sarna
Sarna
  11 października 2017
Tom91
Tom91: Dużo jest pięknych kobiet ale mądrych i wiernych juz niestety mniej

a po co Ci dużo kobiet? wystarczy ze znajdziesz tą jedną.
irbit
irbit
  11 października 2017

Tak JEDYNA BUBA ☺

Panthera
Panthera
  13 października 2017

Duzo jest przystojnych facetów, ale mądrych, wiernych i dobrych prawie wcale (a jak już, to zajętych, albo o innej orientacji).

Konto usunięte
Konto usunięte: Ideal kobiet na fotce to mądry przystojny bogaty i holernie naiwny wiec oczym tu mowa


O matko znowu stękanie na baby. Kiedy sie nauczycie, ze sami też nie jesteście idealni? Że ludzie są różni i są cwele i chamy i dziwki niezależnie od płci? Ale nie, baby zawsze złe, prawie żadna nie jest fajna, a wy tacy idealni tacy poszkodowani... Jak takich lamentów wysłuchuje to też mi sie odechciewa gadać z facetami, takie życiowe przegrywy wiecznie narzekające.
Weźcie sie w garść co? Przecież nie każda to suka.

Konto usunięte
Konto usunięte: Z nudow i zawisci laski przewroca Ci zycie do gory kołami


Predzej z zawiści, ale to wtedy, gdy facet okaże się s*wielem. Niestety wielu facetów ma o sobie błędne przekonanie, że są super ekstra dobrzy i fajni choć są kawałem chama, a potem dziw, że laska odeszła, że taki ból zadała...

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak żeś mietki to sobie dajesz przywracać ... Czasem trzeba zrobić angielskie śniadanko kawke i pokazać gdzie sa drzwi najlepjej od strony zewnętrznej hehe to boli mniej od budowania czegoś na siłę


Tia, najpierw laske skrzywdzić swoją oziębłością i byciem chamem, a potem, kiedy ta zrobi o to awanture, czy też przykrość wam sprawi z powodu tego ze sama bardzo przez was cierpiała, żeby was nauczyć pokory i pokazać wam, jak wy ją skrzywdziliście, to wtedy wy zamiast zmądrzeć pokazujecie jej drzwi. Nie rozumiem wspołczesnych facetów. Krzywdzą swoje bliskie, a potem zdziwienie, że bliskie krzywdza ich.

szajbafuria
szajbafuria: . wiernych prawiwnie ma wyginely.


Wiernych facetów jest jeszcze mniej. Grają takich uczuciowych bo wiedzą ze mają słabe powodzenie, zale zaczeli by zarabiać wiecej, wyładnieli by itp, to by swoje partnerki w dupę od razu kopnęli i by hurtowo dymali ile wlezie, już by wierni nie byli.
irbit
irbit
  13 października 2017

Co do wierność widzisz Ciebie wychowywał fb i Internet mnie natomiast Babcia i wiem co to wierność szacunek itp i ja osobiście nie uważam się za jakiegoś trola a jeśli jestem z kimś to jestem ... A co do reszty to kobiety stały się bardziej wladcze a w zwiasku chodzi o to żeby dwie osoby szły ta sama droga i potrafiły rozwiązywać problemy ...

Panthera
Panthera
  13 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: A co do reszty to kobiety stały się bardziej wladcze a w zwiasku chodzi o to żeby dwie osoby szły ta sama droga i potrafiły rozwiązywać problemy ..


moze są bardziej władcze, bo odbijają sobie to, że facet cały czas dominował a ona była posłuszna?

Nie wychowywał mnie FB. Po prostu obserwuje ludzi, i coraz mniej ma pewne wartości, zwłaszcza facetów...
ZduszonyKrzyKEmkI
Posty: 11 (po ~130 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 159
ZduszonyKrzyKEmkI
  13 października 2017

Wierne są jeżeli sam żeś taki wobec niej, zrozumcie wreszcie że są jeszcze na świecie kobiety piękne, szanujace się, wierne, opiekuńcze. Tylko szukają facetów pod względem podobnymi cechami charakteru. Bo jak to mówią Nie Dla Psa Kiełbasa.

LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  13 października 2017
Sarna
Sarna: a po co Ci dużo kobiet? wystarczy ze znajdziesz tą jedną.

d83dde31d83dde02d83ddc4f ty .
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  14 października 2017

o jesu jesu jesu jesu jesu jesu jesu jesu jesu zamknijcie juz yapy z tymi kobietami :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.