Andreas87
Posty: 58 (po ~341 znaków)
Reputacja: 46 | BluzgometrTM: 4
Andreas87
  28 sierpnia 2017 (pierwszy post)

Nie rozumiem tu na fotce jak i innych portalach społecznościowych dziewczyn które szpecą swój ładny a nawet piękny wizerunek na zdjęciu nakładając na nie filtry zwierząt tj psów kotów a nawet świń jednocześnie upodabniając się do nich.Dziewczyno jesteś człowiekiem mającą swoją godnośc i szacunek do siebie czy zwierzęciem? .Jeśli jesteś zwierzęciem to może zamień się rolami i idź do budy lub do obory .

IHSI
IHSI
  28 sierpnia 2017
Andreas87
Andreas87: Dziewczyno jesteś człowiekiem mającą swoją godnośc i szacunek do siebie czy zwierzęciem?


Chłopcze odpowiedz sam sobie teraz a ty jesteś człowiekiem czy zwierzęciem :woot:
Andreas87
Posty: 58 (po ~341 znaków)
Reputacja: 46 | BluzgometrTM: 4
Andreas87
  28 sierpnia 2017

Drogie dziewczyny pozakładajcie sobie jeszcze obroże na szyje i kagańce na usta jeśli tak lubicie upodabniać sie do psów czy świń, i nie zapominajcie przy załatwianiu się na czworaka dzwignąć nóżki.Rozumiem zwierzęta są fajne ale bez przesady.

Andreas87
Posty: 58 (po ~341 znaków)
Reputacja: 46 | BluzgometrTM: 4
Andreas87
  28 sierpnia 2017

#IHSI Człowiekiem ☺

wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  28 sierpnia 2017

Snapchaty w modzie przecież :and:

IHSI
IHSI
  28 sierpnia 2017
Andreas87
Andreas87: IHSI Człowiekiem ☺

To spoczko tak z ciekawości chciałem wiedzieć :ziober2:
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  28 sierpnia 2017

Ja widzę w tym zjawisku pewien pozytywny aspekt - przynajmniej od razu wiem, z kim nie warto zaczynać rozmowy.

Podejmujesz wyzwanie?
LorenzoAdam
LorenzoAdam
  29 sierpnia 2017

Uwierz mi, to nie najgorsze co dziewczyny sobie robią.
Przykład:
Kiczowate tatuaże z jakimiś bzdurnymi napisami typu "Always Be Youself" czy "Follow Your Dreams" szpecą je bardziej niż animowane uszy psa.

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  29 sierpnia 2017
Andreas87
Andreas87: Nie rozumiem tu na fotce jak i innych portalach społecznościowych dziewczyn które szpecą swój ładny a nawet piękny wizerunek na zdjęciu nakładając na nie filtry zwierząt tj psów kotów a nawet świń jednocześnie upodabniając się do nich.Dziewczyno jesteś człowiekiem mającą swoją godnośc i szacunek do siebie czy zwierzęciem? .Jeśli jesteś zwierzęciem to może zamień się rolami i idź do budy lub do obory .

Zarowno na meskich jak i kobiecych twarzach tego typu 'dodatki' nie wygladaja ani fajnie, ani estetycznie ;)
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
irbit
irbit
  29 sierpnia 2017

ech szkoda zaglembiac się w temat. Prawda odrazu widać z kim nie warto rozmawiać, można by powiedzieć ze naturą sama eliminuje słabe osobniki

LostInTheEcho
LostInTheEcho
  29 sierpnia 2017

No cóż. Tak już bywa. Jak się to komuś podoba to sobie te filtry nakłada i w sumie to ich sprawa. Taka moda, a moda jak to moda- z czasem przemija. Oby i tym razem przeminęła bezpowrotnie :p.

CuteNinja
CuteNinja
  29 sierpnia 2017

Wygląda to idiotycznie, ale z drugiej strony... jak ja byłam młodSZA, to zapewne też robiłam coś, co wyglądało idiotycznie. Młodość rządzi się swoimi prawami, moda na różne rzeczy zresztą też. Estetycznie filtrom mówię nie. Ale tak życiowo to ani mnie one ziębią, ani grzeją.

Erf
Erf
  29 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: ak ja byłam młodSZA, to zapewne też robiłam coś, co wyglądało idiotycznie.

Mi np. się podobało emo. d83dde14
xxxCZARNY
xxxCZARNY
  29 sierpnia 2017
Andreas87
Andreas87: Nie rozumiem tu na fotce jak i innych portalach społecznościowych dziewczyn które szpecą swój ładny a nawet piękny wizerunek na zdjęciu nakładając na nie filtry zwierząt tj psów kotów a nawet świń jednocześnie upodabniając się do nich.Dziewczyno jesteś człowiekiem mającą swoją godnośc i szacunek do siebie czy zwierzęciem? .Jeśli jesteś zwierzęciem to może zamień się rolami i idź do budy lub do obory .


Moda jak moda, prawie zawsze jest do "czterech liter". To nie pierwszy trend na FOTCE. Pamiętasz foty na kiblach, wannach, pralkach, lodówkach, mikrofalówkach, sokowirówkach i innych sprzętach, które akurat stały "pod ręką"? Tylko czekały tylko na to, by wskoczyć na nie i cyknąć fotkę w dziwnej pozie. A np. zdjęcia z "zaskoczenia", gdzie własna ręka dopadała Cię z aparatem i cykała fotkę, pamiętasz? ..zdjęcia z pozycji żyrandola, zdjęcia wydmuchiwanego dymu, zdjęcia na wszelkiego rodzaju torach kolejowych etc., ramki, serduszka, korony, wianki... Tego kiedyś była cała masa. Teraz mamy trend na zezwierzęcenie człowieka -nie tylko za pomocą idiotycznych nakładek na fotki, ale i to przeminie jak rozwolnienie. Trzeba to przetrwać i czekać na kolejne idiotyzmy.
Andreas87
Posty: 58 (po ~341 znaków)
Reputacja: 46 | BluzgometrTM: 4
Andreas87
  29 sierpnia 2017

#CuteNinja Rozumie no gdyby jeszcze tak zachowywały sie małe dzieci nakładając te durnoctwo na siebie to możns się pośmiać i wybaczyć im to ,no ale żeby dorosły człowiek zamieniał się rolami z zwierzęciem no masacra.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.