Serialowiec
Serialowiec
  12 sierpnia 2017 (pierwszy post)

Niektóre osoby po prostu tak mają, że wyglądają bardzo młodziutko. Czasami nawet do 10 lat młodziej, niż rzeczywiście mają zapisane w metryce urodzenia, czy w dowodzie osobistym. Czy ktoś, kto wygląda młodziej powinien się z tego cieszyć? Jak takie osoby ogólnie są traktowane?

CuteNinja
CuteNinja
  12 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Niektóre osoby po prostu tak mają, że wyglądają bardzo młodziutko

To jest mój życiowy koszmar.
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy ktoś, kto wygląda młodziej powinien się z tego cieszyć?

Jeśli ma 40, a wygląda na 30 - moim zdaniem super i jest się z czego cieszyć. Wcześniej generuje to problemy i przykre sytuacje.
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak takie osoby ogólnie są traktowane?

Ja nie mam dobrych doświadczeń. Ponieważ mam siedmioletniego syna, komentarze, że "dzieci mają dzieci" prześladują mnie nader często. Ze względu na młody wygląd nie zawsze jestem też poważnie traktowana. W dodatku kiedy pomaluję się mocniej i próbuję ubrać eleganko, wyglądam jak dziecko przebrane za dorosłego, a nie jak dorosła osoba. To koszmar, nie polecam.
mrukowski
mrukowski
  12 sierpnia 2017

Noszę zarost, by nie mieć problemów z kupnem alkoholu.

LostInTheEcho
LostInTheEcho
  12 sierpnia 2017

Mnie zawsze o dowód pytają. Raz mi nawet powiedzieli, że na pewno podrobiony, bo ja na bank nie mam tylu lat ile jest w dowodzie d83dde02

Kamiilll96
Posty: 1 (po ~80 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 10
Kamiilll96
  12 sierpnia 2017

Idzie przeżyć ale fakt często słyszę że wyglądam na 16lat a tu zaraz 21:(

LostInTheEcho
LostInTheEcho
  12 sierpnia 2017

16 lepsze niż 14/15 :v

IHSI
IHSI
  12 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy ktoś, kto wygląda młodziej powinien się z tego cieszyć?


Mi ludzie mówą że młodziutki jestem że wglądam na jakieś 21-23 lata fajnie mi to słyszeć i z tego powodu się cieszę że tak młodo wyglądam , ale jak powiem ze mam na karku 30 trzydziestkę to ludzie :szok:
irbit
irbit
  12 sierpnia 2017

Hmm zarost dużo zmienia inspektorzy czy inwestorzy traktują mnie poważniej, ale gdy pytają chłopaków gdzie szef i wskazują na mnie to jest lekkie zdebienie teraz to już luz ale 4 -5 lat temu to masakra myśleli że sobie jaja robią ...

Serialowiec
Serialowiec
  12 sierpnia 2017

Dziękuję serdecznie za udzielenie się na ten temat. Ja mam już ukończone 35 lat w tym roku, ale ze względu na mój wygląd nikt mnie na tyle nie ocenia i nawet jestem przez to traktowany mało poważnie, jak chłopczyk jakiś smarkaty, a ja dorosły facet jestem.

wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  12 sierpnia 2017

Nie wiem ale wyglądam starzej niż mam ciagle w pracy słyszę "myślałem ze jesteś starsza ty gowniarzu" .

CuteNinja
CuteNinja
  13 sierpnia 2017

Czy jak ktoś puka do drzwi Waszych mieszkań, to też na Wasz widok pytają, czy jest ktoś dorosły w domu? :D

Serialowiec
Serialowiec
  13 sierpnia 2017

Czasami jest tak, że jakaś kobieta ma bardzo młodo wyglądającą mamę i nikomu nawet do głowy nie przychodzi, że to matka z córką, tylko że dwie siostry. Ja miałem taką sytuację, ale było to już z parę lat temu, że operatorka sieci komórkowej zadzwoniła do mnie na telefon, żeby mi zaproponować jakieś tańsze rozmowy. Ona wiedziała, że dzwoni do osoby dorosłej, ale kiedy usłyszała mój młody głos jeszcze wtedy to nie wytrzymała i zaczęła się śmiać. Głupio się wtedy czułem, bardzo. Myślała, że rozmawia z jakimś dzieciakiem.

Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  13 sierpnia 2017

U mnie jest tak jak w tym memie. Kiedy zgolę zarost, natychmiast zmieniam w się w niemowlaka :D

irbit
irbit
  13 sierpnia 2017

hehe

GRADEK83
GRADEK83
  13 sierpnia 2017

same gówniarze, nicponie, obwiesie i siksy XD

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.