OlaUlerych
OlaUlerych
  8 sierpnia 2017 (pierwszy post)

Jak wytrzymać z człowiekiem któremu palec prosto w dupie trzymasz była taka sytuacja, pies zrobił, to co zrobił zesikał się trzeba było to posprzątać na to Kamil U nawrzeszczał na mnie że mam to zostawić że jestem poje.:cenzura:.a zaczęliśmy się szarpać wpadłam w amok chciałam go zabić ale on jest silniejszy, i ze mną wygrał, w takich sytuacjach, trzeba dzwonić na policje ale powiedzcie mi co to da jak jest awantura w domu i oni przyjdą spiszą zeznania i po sprawie? Tak jest za każdym razem palec prosto w dupie trzymasz a on jeszcze nie zadowolony.

CuteNinja
CuteNinja
  8 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wytrzymać

W ogóle nie wytrzymywać. Zwyczajnie odejść.
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  8 sierpnia 2017

Ale to mąż albo brat. Oboje mają te same inicjały Ola U. i

Konto usunięte
Konto usunięte: Kamil U
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
mrukowski
mrukowski
  8 sierpnia 2017

To niech mu wyciągnie ten palec z dupy. Może dlatego on taki nerwowy?

zacny
zacny
  8 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: To niech mu wyciągnie ten palec


Dokładnie.
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  8 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak wytrzymać z człowiekiem któremu palec prosto w dupie trzymasz

Konto usunięte
Konto usunięte: zaczęliśmy się szarpać


Konto usunięte
Konto usunięte: i ze mną wygrał

jak będzie miał haka w dupie to przestanie podskakiwać, zegnij palec

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak jest za każdym razem palec prosto w dupie trzymasz a on jeszcze nie zadowolony.

ale niewdzięczny

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

zacny
zacny
  8 sierpnia 2017

Ale o co z tym palcem chodzi? Po co go tam trzymasz? :(((((

xxxCZARNY
xxxCZARNY
  10 sierpnia 2017

@OlaUlerych
No to może zamiast prosto" to go trzymaj krzywo? Może on nie lubi jak mu "prosto" ten palec trzymasz? Swoją drogą ..jakoś czuję się słabo, bo przeczytaniu tego tematu...
"Jak wytrzymać z człowiekiem, któremu palec prosto w dupie trzymasz(...)" taka przenośnia odnośnie twoich starań jest całkowicie do dupyd83dde16.
A brata (jak to ktoś zasugerował)/męża/kochanka czy kim on dla ciebie jest, po prostu zostaw... w czym problem? Straszną patolą mi tu zalatuje. Facet nazywa cię poje**ną, bo chcesz w domu po psie posprzątać, on natomiast nakazuje ci zostawić ten bajzel (mocz ot tak zostawić na podłodze?).. szarpać się z powodu moczu psiaka? Wpadać w amok, w którym dominuje chęć morderstwa? ...to już konkretna patologia.
Dobry psychiatra dla ciebie i dla Kamila U. POLECAM! Magda Gejzer

RedRiding1978
RedRiding1978
  10 sierpnia 2017

Często w obiegowym języku słyszę powiedzenie...."włóż mu palec do d**y a on i tak zrobi swoje" chodzi w nim o nieugiętość postawy, niezmienne zdanie i poglądy. W przypadku zaś osoby wypowiadającej to zdanie, bezsilność, niemoc. W sumie dobrze zakamuflowany przekaz i osobiście nic więcej bym się tutaj nie doszukiwała, a już na pewno, nie umawiałabym nikogo na spotkanie z psychiatrą :)

GRADEK83
GRADEK83
  10 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: trzeba dzwonić na policje ale powiedzcie mi co to da jak jest awantura w domu i oni przyjdą spiszą zeznania i po sprawie?

Zakładają niebieską kartę i siara bo co jakiś czas chyba policja wpada na bazę sam dokładnie nie wiem jak to jest ale ma się wtedy kłopoty...
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak jest za każdym razem palec prosto w dupie trzymasz a on jeszcze nie zadowolony.

A kochasz go jeszcze ?
MalechaP
MalechaP
  11 sierpnia 2017

Olej go i tyle

Martens88m
Martens88m
  13 sierpnia 2017

Z tego co piszesz potrzebujesz psychiatryka.

tslota
tslota
  13 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: OlaUlerych: Jak wytrzymać W ogóle nie wytrzymywać. Zwyczajnie odejść.

CuteNinja jaki masz brzuszek i pępuszek ?:):*
CuteNinja
CuteNinja
  13 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: CuteNinja jaki masz brzuszek i pępuszek ?:):*

Brzuszek mam wytatuowany w kucyki "My Little Pony", bo jestem ich wierną fanką, a pępek kazałam sobie zaszyć, bo mi się oko Rainbow Dash źle z nim komponowało.
tslota
tslota
  13 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: tslota: CuteNinja jaki masz brzuszek i pępuszek ?:):* Brzuszek mam wytatuowany w kucyki "My Little Pony", bo jestem ich wierną fanką, a pępek kazałam sobie zaszyć, bo mi się oko Rainbow Dash źle z nim komponowało.


Aha, oj oj, to szkoda, ale nie musiałaś tego robić, bo by można było Twój pępuszek wkomponować w te kucyki i byłby oczkiem Rainbow Dash :):*
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.