rosso222
rosso222
  24 lipca 2017 (pierwszy post)

Czy to możliwe żeby potrzeby emocjonalne faceta były na tak wysokim poziomie jak u kobiet?, bądz to tylko czasowe z powodu przebudzenia tych potrzeb po dłuższym śnie ?

Johnson
Johnson
  24 lipca 2017

Ja po dluzszym snie dalej chce mi sie spac. Potrzeby emocjonalne do kosza :rotfl:

rosso222
rosso222
  24 lipca 2017

czyli nie masz tych potrzeb, albo są nie specjalnie rozwinięted83ddc7d

rosso222
rosso222
  24 lipca 2017

ja może za bardzo zwięzle napisałem, pisząc sen miałem na myśli roczna przerwę odnośnie tych potrzeb...spowodowaną beznadziejnym związkiem gdzie czułem się jak wykastrowany, bo byłem stawiany przed problemem którego dziewczyna nie akceptowała i nikt jej nie był w stanie tego wymówić, nawet rodzice, to mnie wypaliło...

rosso222
rosso222
  24 lipca 2017

Liczę na jakieś w miarę konstruktywne wypowiedzi...

CuteNinja
CuteNinja
  24 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: potrzeby emocjonalne

Ale doprecyzuj, które potrzeby masz na myśli, inaczej cieżko się konstruktywnie wypowiedzieć. W psychologicznym ujęciu tematu i kobiety, i mężczyźni mają te same potrzeby emocjonalne, ale występują one w różnym nasileniu i generalnie wcale nie są uwarunkowane płcią :ninja:
rosso222
rosso222
  24 lipca 2017

mam na myśli potrzeby uczuciowe, ich konsumpcje po przez subtelne pocałunki dotyk, jak też że to mnie kręci do tego stopnia i niemal jest warunkiem do udanego zbliżenia...

rosso222
rosso222
  24 lipca 2017

już jako nastolatek miałem takie potrzeby, bo uwielbiałem choćby proste gesty typu jak dziewczyna chwyta moją dłoń i układa na swoim brzuchu czy też po prostu chwyta żeby trzymać ją za dłoń. Ale wtedy nie było to dla mnie jak napisałem prawie warunkiem do udanego współżycia...

CuteNinja
CuteNinja
  24 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: mam na myśli potrzeby uczuciowe

Czy ja wiem... może dopiero odkrywasz to, co sprawia Ci przyjemność, chociaż biorąc pod uwagę Twój wiek, to dość późno... Może to kwestia poprzedniego nieudanego związku. Mniejsza o to w sumie, czym to wszystko jest spowodowane. Jak jest Ci z tym dobrze, to zaakceptuj i nie wnikaj, skąd się wzięło d83dde0f
Johnson
Johnson: Potrzeby emocjonalne

A Ty jak myślisz, Dżonson? ;>
rosso222
rosso222
  24 lipca 2017

dziwnie się z tym czuje...

Johnson
Johnson
  24 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: A Ty jak myślisz, Dżonson? ;>

Mysle wiec jestem :mrgreen:

Gdyby troche sprecyzowal o jakich potrzebach dokladnie to bym wiecej cos napisal :D Ale widze ze jemu chodzi o potrzebe dotykania drugiej osoby jak sie wstaje z dlugiego snu :rotfl:
rosso222
rosso222
  24 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: rosso222: potrzeby emocjonalne Ale doprecyzuj, które potrzeby masz na myśli, inaczej cieżko się konstruktywnie wypowiedzieć. W psychologicznym ujęciu tematu i kobiety, i mężczyźni mają te same potrzeby emocjonalne, ale występują one w różnym nasileniu i generalnie wcale nie są uwarunkowane płcią

Hmm... coś w tym jest bo moja euforia potrafi trwać delikatnie mówiąc troszkę dłużej jak na faceta by przystało...
RedRiding1978
RedRiding1978
  24 lipca 2017

Jak dla mnie jest to normalne. Każdy człowiek potrzebuje czułości, bliskości, więzi emocjonalnej z partnerem, niekoniecznie polegające tylko na zbliżeniu seksualnym. Cóż, nie jesteśmy zimnolubni i mało kto lubi potrawy na zimno vel pół chłodno

rosso222
rosso222
  24 lipca 2017

..najbardziej zajebiste jest to kiedy doznania przechodzą na partnerkę i jest kumulacja w tym samym czasie...nie do opisania
Czasem bywa tak że partnerka szybciej osiąga szczyt a mi jest ciężko, lecz gdy czuje jak ona się zbliża ku końcowi to nagle ja zaczynam szczytować z nią...

RedRiding1978
RedRiding1978
  24 lipca 2017

No i po co było się aż tyle rozpisywać, jak wystarczyło napisac jedno słowo- namiętność

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.