irbit
irbit
  20 lipca 2017 (pierwszy post)

No właśnie gdzie jest granica między kobietą która szuka faceta dobrze usytulowanego z którym mogła by założyć rodzinę a pospolitym blacharstwem (bo księżniczki nie pracują )

Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  20 lipca 2017

Pospolita blachara nic nigdy nie da od siebie, no może oprócz du*y ;)

JarekKa1989
Posty: 21 (po ~54 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 5
JarekKa1989
  20 lipca 2017

Zalezy he

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  20 lipca 2017

Gdy mówi że przyjedzie pociągiem na który musi iść 10 minut ale ostatecznie nie chce się jej ruszyć dupci i trzeba po nią jechać godzinę w jedną stronę, powrót godzinę a potem ją odwieźć i wrócić. Gratis dostajesz 4 godziny z życiorysu jako kierowca a jeszcze zabawiaj ją.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
irbit
irbit
  20 lipca 2017

he he he ... no ok ale z umysłem kobiety bywa różnie prawda ? więc gdzie jest ta granica ??? Za gruby portwel zrobi bardzo dużo, nawet powie KOCHAM

irbit
irbit
  20 lipca 2017

A no i nie mylmy pojęć blachara i kurtyzana bo jedna czycha na posag a druga dostaje hajs za to żeby jej rano nie było

Jozef84
Jozef84
  21 lipca 2017

Dobrze, że ja nie mam kasy i nie trafiam na takie kobiety. Minus jest taki, że nigdy nie założe rodziny.

Enhancer
Enhancer
  21 lipca 2017

Zdrowie pieknych Kobiet...szybkich samochodow i facetow ktorzy ich ujezdzaja.

spidi9
Posty: 3 (po ~34 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
spidi9
  21 lipca 2017

Ja kieruje sie rozsadkiem

Sarna
Sarna
  21 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: No właśnie gdzie jest granica między kobietą która szuka faceta dobrze usytulowanego z którym mogła by założyć rodzinę a pospolitym blacharstwem (bo księżniczki nie pracują )

zależy jak ją sobie wychowasz.
nie mam na myśli tresury.
Poznając dziewczynę która jest nieporadna zawsze będziesz na nią pracował.
Jak weźmiesz sobie babkę gdzie tylko ty będziesz wykłądał w związek nigdy do niczego nie dojdziecie, bo w tych czasach z 1 wypłaty to klepie się biedę.
wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  21 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: No właśnie gdzie jest granica między kobietą która szuka faceta dobrze usytulowanego z którym mogła by założyć rodzinę a pospolitym blacharstwem (bo księżniczki nie pracują )

uważam że prawdziwą kobietę interesuja cechy osobiste zaradność,umiejętność rozmowy,zachowaniasię w towarzystwie , schludny wyglad i umijetnosc dobrania stroju do sytuacji , mi to obojetne czy goscbedzie nosil garnitur z bazaru cz jakies versacze , czy jezdzic bedzie peugeotem czy jakims maserati , czy kupi na wieczor carlo rossi czyjakies 40letnie wino serio, wazneby zachowal cechy ludzkie ww.
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  21 lipca 2017
wziac
wziac: uważam że prawdziwą kobietę interesuja cechy osobiste zaradność,umiejętność rozmowy,zachowaniasię w towarzystwie , schludny wyglad i umijetnosc dobrania stroju do sytuacji , mi to obojetne czy goscbedzie nosil garnitur z bazaru cz jakies versacze , czy jezdzic bedzie peugeotem czy jakims maserati , czy kupi na wieczor carlo rossi czyjakies 40letnie wino serio, wazneby zachowal cechy ludzkie ww.

nie piszesz tu o sobie prawda? wybacz że sugeruje się w twoim przypadku wyglądem ale wyglądasz na taką własnie typową księżniczkę (bo nie oszukujmy się w tych czasach jak juz zobaczą się ze są "ładne" to zaraz myślą, o ja mogę mieć każdego)
wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  21 lipca 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: wziac: uważam że prawdziwą kobietę interesuja cechy osobiste zaradność,umiejętność rozmowy,zachowaniasię w towarzystwie , schludny wyglad i umijetnosc dobrania stroju do sytuacji , mi to obojetne czy goscbedzie nosil garnitur z bazaru cz jakies versacze , czy jezdzic bedzie peugeotem czy jakims maserati , czy kupi na wieczor carlo rossi czyjakies 40letnie wino serio, wazneby zachowal cechy ludzkie ww. nie piszesz tu o sobie prawda? wybacz że sugeruje się w twoim przypadku wyglądem ale wyglądasz na taką własnie typową księżniczkę (bo nie oszukujmy się w tych czasach jak juz zobaczą się ze są "ładne" to zaraz myślą, o ja mogę mieć każdego)

do księżniczki mi daleko nawet nie zdajesz sobie sprawy jak :)
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  21 lipca 2017

"uważam że prawdziwą kobietę interesuja cechy osobiste" zadałem ci pytanie czy miałaś na myśli siebie??????????????????? a jesli chodzi o księżniczke to nie było pytanie tylko moje sugestie

migotka13202
migotka13202
  21 lipca 2017

Kobieta powinna się szanować,tzn znać swoją wartość i nie dać sobie wmówić że jest inaczej,spotykać się i pisać z facetami jej pokroju, powinna czuć się piękna bo każda kobieta jest cudna w środku oraz na zewnątrz, umiejętnie odróżniać cechy faceta ( co oczekuje od ciebie ),znać swoją wartość, być dumna z siebie i każdego dnia sobie to mówić :) :*pozdrawiam

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.