Mackersdorf
Mackersdorf
  20 lipca 2017 (pierwszy post)
https://wrealu24.pl/7205-pilne-zadymy-w-sejmie-to-kolejna-zaslona-dymna-pis-po-cichu-przepchnal-te-ustawe-na-korzysc-izraela

Kiedy oczy wszystkich były skierowane na rozróby i zadymy w Sejmie i pod nim, Prawo i Sprawiedliwość na Komisjach zaakceptowało projekt ustawy, o której nikt głośno nie powiedział. Izrael ma powody do radości, a z naszej kasy popłyną miliony złotych.

Sejmowe komisje polityki społecznej i rodziny oraz spraw zagranicznych niezauważenie zaakceptowały projekt ustawy, która dotyczy kontrowersyjnej umowy między Polską a Izraelem. Dzięki niej obywatele Izraela będą mogli odbierać polskie emerytury za czas, kiedy mieszkali i pracowali w Polsce.

„Osoby zamieszkałe w Izraelu, które uzyskały prawo do polskich emerytur i rent z tytułu niezdolności do pracy, rent rodzinnych nie mogą ich otrzymywać w miejscu zamieszkania, gdyż polskie ustawodawstwo w takim przypadku przewiduje wypłatę tych świadczeń tylko na terenie RP” – mówiła na posiedzeniu komisji wiceminister MSZ Renata Szczęch. Jej zdaniem nowe przepisy przepisów wpłyną na poprawę stosunków gospodarczych pomiędzy Polską a Izraelem.

Wiceminister Szczęch powiedziała, że „proponowane przepisy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom społecznym”. Jej zdaniem na umowie między Polską i Izraelem skorzystają też obywatele Polski, ponieważ im też będzie liczył się do emerytury czas przepracowany w Izraelu. Jednak osób takich jest niewiele. Tymczasem z „polskich emerytur” mogą skorzystać w Izraelu tysiące ludzi, którzy wyjechali tam z Polski. - czytamy na Wolnosc24.pl
lena202
lena202
  20 lipca 2017

dopóki Polską rządzą żydy z pozmienianymi imionami i nazwiskami na polskie to polska nigdy nie będzie wolna.

RedRiding1978
RedRiding1978
  20 lipca 2017
Ostatnio edytowany: za 24 kwietnia 3266
Mackersdorf
Mackersdorf: „Osoby zamieszkałe w Izraelu, które uzyskały prawo do polskich emerytur i rent z tytułu niezdolności do pracy, rent rodzinnych nie mogą ich otrzymywać w miejscu zamieszkania, gdyż polskie ustawodawstwo w takim przypadku przewiduje wypłatę tych świadczeń tylko na terenie RP” – mówiła na posiedzeniu komisji wiceminister MSZ Renata Szczęch. Jej zdaniem nowe przepisy przepisów wpłyną na poprawę stosunków gospodarczych pomiędzy Polską a Izraelem.


Ciekawe co na temat sądzą Brytyjczycy, Niemcy, Szwedzi, Austria, Stany Zjednoczone i wszystkie kraje w których Polacy pracowali i wyjechali do Polski po nabyciu prawa do emerytury czy renty? Sorry, ale dla mnie to gniot powtarzany od rana w polskojęzycznej prasie tylko po to by podgrzać i tak gorącą atmosferę. Jako 1szy opublikował to Pikio, w Realu powtórzył, a Ty łyknąłeś i siejesz propagandę
irbit
irbit
  20 lipca 2017

hmm no ok to z czego będą wypłacane świadczenia osoba pracującym i mieszkającym w Polsce. Myśląc logicznie dała migracji Polaków na zachód przecież tam płacą podatki, rodzinny model 2+2 w standardzie i jeszcze do tego 500+ więc rząd ma ukrytą skarbonke czy jak bo nasze społeczeństwo się starzeje ??? czy po prostu za paliwo będziemy płacić 12zł czy vat będzie 30%

GRADEK83
GRADEK83
  20 lipca 2017
Ostatnio edytowany: za 24 kwietnia 3868
Mackersdorf
Mackersdorf: Izraela będą mogli odbierać polskie emerytury za czas, kiedy mieszkali i pracowali w Polsce

wojna skończyła się w 1945 mamy 2017 czyli 72 lata w Polsce powiedzmy że od 18 roku życia mógł ktoś prasować czyli przyjmując że taki Żyd pracował w Polsce i mając 20 lat wyjechał z polski przepracowawszy 2 lata to 20+72 daje nam 92lata jak myślisz ilu żydów zostało jeszcze co pracowali w Polsce ? To raczej był gest dobrej woli ze strony Polskiego rządu. Żydki nadal twierdzą ze to nasza wina że ich tyle tam umarło na Niemców nie są źli bo dostali od nich odszkodowania gdzie polska jeszcze do dziś czeka na spłacenie tego co nam ukradli zniszczyli i wymordowali.

A jesli tyczy sie ogólnego prawa to jestem za skoro pracował w Polsce i składki odprowadzał to mu się należy tak samo jak Polakowi który pracuje w Izraelu czy innym państwie gdzie jest ta kwestia dogadana.
GRADEK83
GRADEK83
  20 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: dopóki Polską rządzą żydy z pozmienianymi imionami i nazwiskami na polskie to polska nigdy nie będzie wolna.

A skąd wiesz czy ty czasem nie jesteś spokrewniona z żydami ...takie psioczenie Polaczków na byle co już mnie rozwala.
GRADEK83
GRADEK83
  20 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: a Ty łyknąłeś i siejesz propagandę

podatny plebs łyka jak pelikan norma
lena202
lena202
  20 lipca 2017

redriding1978 to jakiś oszołom, wszystko musi komentować

RedRiding1978
RedRiding1978
  20 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: podatny plebs łyka jak pelikan norma


nie mam nic przeciw temu, a nawet jestem za :) ale niech ten "plebs' ma świadomość tego że pracując za granicą, jest dokładnie w takiej samej sytuacji, jak te biedne żydki. Czemu pracując na polskie PKB mieliby nie otrzymać emerytur czy rent skoro nie w Izraelu ale w Polsce odprowadzali składki emerytalne czy rentowe?!
irbit
irbit
  20 lipca 2017

hmm to wróćmy do kamienic ze nagle trzecia woda po kisielu zekomy właściciel się znajduje w Izraelu ,ba nawet ma na to jakiś papier jak to jest możliwe jak armia czerwona zekomo wyzwalajac Polskę mordowala nawet listonosza nauczyciela i strażaka bo mieli mundury i paliła wszystko co się da żeby naród Polski stał się ciemny jak węgiel

RedRiding1978
RedRiding1978
  20 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: redriding1978 to jakiś oszołom, wszystko musi komentować


Dziecko drogie, wróć do szkoły i nie tup ze złości nóżkami, bo na takową gimnazjadę i "zieloną noc" patrzyłam do 2 w nocy. Wiesz o co chodzi?! o wojnę żydowsko-"żydowską" w komisji sprawiedliwości i przeżyłam szok, kto nami rządził przez ostatnie 8 lat
irbit
irbit
  20 lipca 2017

A sami głosujemy czy to jest ustawka ?

irbit
irbit
  20 lipca 2017

A tak odbijając od tematu kto zna jakiegoś człowieka wyznania zydoskiego chyba zwrócił uwagę na to że to nie jest hydraulik magazynier czy pracownik taśmy

RedRiding1978
RedRiding1978
  20 lipca 2017
Ostatnio edytowany: za 24 kwietnia 5536

Ja nie znam żadnego, ani hydraulika, ani premiera. A odbiegając zupełnie od tematu, to czy ktoś nam zabraniał kształcić się i zostać prezydentem?! Przez ostatnie lata może faktycznie, w różnych sektorach dostęp Polaków był mocno ograniczony i uniemożliwiany. Polacy postrzegani byłi przez czarny PR, ba można powiedzieć wręcz krucjatę prowadzoną przeciwko nam jako złodzieje, nieroby, pijaki i wszystko co najgorsze.

RedRiding1978
RedRiding1978
  20 lipca 2017

ja się do polityki nie wybieram więc jak dla mnie może rządzić kto chce, byle nie szkodził Polsce i Polakom a nic nie wskazuje na to by ten rząd to robił. Wręcz przeciwnie od syjonistycznego żydostwa zbiera najgorsze z możliwych lanie, jest wiecznie obrażany, poniżany, wyszydzany, pogardzany i posądzany o najgorsze intencje. Nosz qierfa ileż można tego słuchać i to czytać w różnego rodzaju publikacjach z ust największych czasami zbrodniarzy tego świata

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.