MarcinBochniewski
MarcinBochniewski
  4 czerwca 2017 (pierwszy post)

przecież Polska to jeden z najlepszych krajów :)

Avatar użytkownika BluesteelBluesteel
Posty: 41 (po ~218 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 8
Bluesteel
  5 czerwca 2017

Bo zostali wychowani w antypolskiej, lewackiej propagandzie i wyedukowani w państwowych fabrykach rodem z PRL?

- brak historii w szkołach, zamiast propedeutyki - wychowanie seksualne
- nauczyciele w większości zakorzenieni w ZNP (bastion komuny)
- TV i prawie cały przemysł rozrywkowy - promuje lewactwo i wyśmiewa patriotyzm
- UE tworzy prawo i regulacje mające na celu likwidację państw narodowych
- rodzice okradani rosnącymi podatkami muszą coraz ciężej pracować, nie mają czasu na wychowywanie własnych dzieci i zaszczepianie właściwych postaw
- młodzi wkraczający na rynek pracy tak samo okradani podatkami, nie mają szans się wzbogacić i emigrują

Przyczyn mogę wskazać jeszcze kilka, ale lepiej sam zacznij obserwować świat i myśleć. Jeśli Cię to interesuje, mogę wskazać gdzie szukać treści.

mgwrk
mgwrk
  6 czerwca 2017

Zgadzam się z przedmówcą :) Postawa antypolska jest propagowana w głównych nurtach medialnych.Patriotyzm jest wręcz przedstawiany jako faszyzm lub w sposób prześmiewczy a kosmopolityzm jest wszechobecny .Jeżeli w Twoim środowisku nie ma osób propagujących patriotyzm nie ma szans żeby zaszczepić go w Tobie , ponieważ z każdej strony ktoś próbuje negować takie postawy .

LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  6 czerwca 2017

Ludzie na emigracji są dumni z tego , że są Polakami nie raz widziałem dni Polskie za granicą coś pięknego.

JohnTheRevelator
JohnTheRevelator
  6 czerwca 2017

na emigracji latwiej byc patriota :D

Xiaomis
Posty: 91 (po ~16 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Xiaomis
  6 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: przecież Polska to jeden z najlepszych krajów :)


Wytłumacz to dzieciaką z gimnazjum
Tajrusia
Tajrusia
  6 czerwca 2017

Myślę, że duży wpływ na to miała i nadal ma "pedagogika wstydu" kreowana przez różne lewicowe media. Ciągle słyszeliśmy i nadal w nich słyszymy, że powinniśmy się wstydzić naszych konserwatywnych poglądów, przywiązania do tradycji, religii , kultury za naszą historię itd. Polska i Polacy notorycznie ośmieszani i piętnowani, zaczęli chyba w to wszystko wierzyć. Polak-kibol, bandzior, zadymiarz Polak-katol, ciemniak, cham i prostak Polka- dziwka, Polak-złodziej, manipulant, pijak, ćpun, nierób, antysemita, a wszystko to w katolickiej i jakże religijnej Polsce. Taka świadomość kreowana w młodym i podatnym na wpływy pokoleniu, dała takie efekty. Do tego różnego rodzaju wpadki naszych polityków kiedy czasami prosty chłopek roztropek ze wsi byłby przy nich geniuszem no i mamy całościowy nasz PR w świecie. Sporo czasu minie nim ta świadomość w nas samych się zmieni, ale idzie ku lepszemu :)

GRADEK83
GRADEK83
  6 czerwca 2017

Nie wstydze sie tego ze jestem Polakiem a to o czym piszesz to wylacznie lewacka propaganda. Polak polakowi wilkiem zwlaszcza za granica ale gdy dochodzi co do czego stajemy murem za swoimi... niestety zachodowi i skandynawii tego brakuje..

Avatar użytkownika BluesteelBluesteel
Posty: 41 (po ~218 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 8
Bluesteel
  7 czerwca 2017

Sądząc po tych komentarzach, nie jest tak źle. Straty w powszechnej świadomości są straszne, ale nie beznadziejne. Ludzie zaczynają powoli sobie przypominać, gdzie mają korzenie.d83dde09

Panthera
Panthera
  7 czerwca 2017

Bez przesady
w szkolach jest wystarczajaco duzo historii a wychowanie seksualne jest rownie wazne
pozatyn czego ucza na historii? Dat urodzin i smierci krolow calej europy plus jakies gowniane wojny, pakty, plus oczywiscie daty. Sama polityka i daty.
zaniast sie uczyc historii w ramach ciekawostki, jak kiedys wygladalo zycie kilkaset lat temu to trzeba wkuwac cyferki i bazwiska jakis politykow, co kto podpisal i gfzie i po co. Gdzie wybuchla wojna i ile osob zginelo. Nic wiecej.

a co do bycia polakami to dlaatego ze
- za granica polak moze oberwac w pysk od angoli czy niemcow ze im robote zabiera.
- od polakow tez moze, bo emigrowal.
- polacy sa uwazani za tania sile robocza, niewolnikow, za pijakow i zlodziei na rowni z cyganami.
- kobiety sa uwazane za latwe (od jedbeho uzytkownika fotki zostalam wyzwana od szmat bo jestem polką a polki to szmaty lecące na turków. Kij ze nie lece na ciapatych - sam fakt ze jestem polką czyni ze mnie szmate rowna tym co faktycznie leca na ciapatych. I stwierdzil to POLAK NA EMIGRACJI)
TAK Wwiec nawet sami polacy sa sobie wilkami.

badylek94
badylek94
  11 czerwca 2017

Nie wstydzę się być Polakiem kiedy jestem w naszym pięknym kraju i tak samo jak przebywam za granicą

Belormoroth
Posty: 721 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 34572
Belormoroth
  11 czerwca 2017

1. Polacy w grach to rak. Ile razy gram z polakami tyle razy mam ochote dac im po ryju za samo zachowanie...
2. Polacy za granicami Polski to rak. Turki trzymaja sie razem tak samo litwini i inni. Polacy tylko patrza gdzie mozna innego polaka podpieprzyc zeby sie go pozbyc.
3. Polacy na drogach to rak. Hamowanie przed innymi kierowcami to standard a jazda na zamek to czarna magia.

Jest wielu normalnych polakow ale stereotypy potwierdzaja sie w wiekszosci sytuacji. Niestety sami na to pracujemy tak jak murzyni pracuja na miano zlodziei i gangsterow a islamisci na miano terrorystow.

Jak widzisz to ze niektorzy nie przyznaja sie do bycia polakami ma swoje powody.

Do not be sad because of people...

They will all die...
Tajrusia
Tajrusia
  11 czerwca 2017
Belormoroth
Belormoroth: 1. Polacy w grach to rak. Ile razy gram z polakami tyle razy mam ochote dac im po ryju za samo zachowanie... 2. Polacy za granicami Polski to rak. Turki trzymaja sie razem tak samo litwini i inni. Polacy tylko patrza gdzie mozna innego polaka podpieprzyc zeby sie go pozbyc. 3. Polacy na drogach to rak. Hamowanie przed innymi kierowcami to standard a jazda na zamek to czarna magia. Jest wielu normalnych polakow ale stereotypy potwierdzaja sie w wiekszosci sytuacji. Niestety sami na to pracujemy tak jak murzyni pracuja na miano zlodziei i gangsterow a islamisci na miano terrorystow. Jak widzisz to ze niektorzy nie przyznaja sie do bycia polakami ma swoje powody.


Mam nadzieję, że z tą capią brodą przyjmą cię w Izraelu, bo ja się do ciebie raku też nie przyznaje xd
Belormoroth
Posty: 721 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 34572
Belormoroth
  11 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam nadzieję, że z tą capią brodą przyjmą cię w Izraelu, bo ja się do ciebie raku też nie przyznaje xd

Ojej ale mi pojechalas ide sie pociac :zonk:

Teksty z rynsztoka :ziew:
Do not be sad because of people...

They will all die...
Tajrusia
Tajrusia
  11 czerwca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Belormoroth
Belormoroth: Teksty z rynsztoka


wzorowane na twoich. Taki niby inteligentny, a tego nie zauważyłeś?

Belormoroth
Belormoroth: 1. Polacy w grach to rak.


Belormoroth
Belormoroth: 2. Polacy za granicami Polski to rak


Belormoroth
Belormoroth: 3. Polacy na drogach to rak


Generalizując ty jedno wielkie gówno xd
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.