Analityk21
Posty: 22 (po ~344 znaków)
Reputacja: 8 | BluzgometrTM: 27
Analityk21
  21 maja 2017 (pierwszy post)

Czy kobieta jak kocha mezczyzne, to nie czuje jego brzydkiego zapachu z ust gdy się z nim całuje? Zakładając że sama dba o uzębienie.

JolaGr
JolaGr
  21 maja 2017

Czuje

Erf
Erf
  22 maja 2017

xD

Memory
Memory
  25 maja 2017

A kuraca tez nie czuje jak jej rozpycha pizdzioche? Lol

Erf
Erf
  25 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: A kuraca tez nie czuje jak jej rozpycha pizdzioche? Lol

Twoja miła buzia wraz z tego typu tekstami tworzą zabawne połączenie. ;-D
GRADEK83
GRADEK83
  25 maja 2017

A jak ma się czuć facet który całuje laskę która nie jedno miała w ustach... guma orbit nie zawsze pomaga :nie:

Erf
Erf
  27 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: A jak ma się czuć facet który całuje laskę która nie jedno miała w ustach... guma orbit nie zawsze pomaga

A jak się ma czuć dziewczyna, której facet wylizał niejedno w swoim życiu?

Najlepiej się z takimi nie wiązać po prostu. :D
RycerzJedi84
RycerzJedi84
  27 maja 2017

Jak facet najadl sie kielbasy i czosnku to może nie. :) Ale sa fajne dania wege :) mozna sie najesc i ladnie w miare pachnie

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  27 maja 2017

chociaz moja Edyta pachniala na rano jak obora. :) ale dawalem buzi

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  27 maja 2017

ale nie byla miesozerka, o dziwo. U niej sprawdzalo sie haslo cos zjesc na rano :) i normalnie jej bylo z paszczy :)

niewidzialnaa
niewidzialnaa
  27 maja 2017

Brzydki zapach z ust nie zawsze oznacza braki w higienie. Może być spowodowany np problemami z żołądkiem. Czasami, więc warto zasięgnąć porady specjalisty. Co do tego czy partner/partnerka czuje lub nie. Czuje na pewno, ale może być tak, że się tym nie przejmuje. Mnie osobiście by takie coś odrzucało. Dbam bardzo o swoją higienę i po prostu smrodek byłby dla mnie odpychający. Na szczęście ani ja ani mój luby nie mamy takich problemów. Mimo to nie wyobrażam sobie namiętnych pocałunków z samego rana tuż po przebudzeniu. Buziaczek spoko, ale wymiana płynów jakoś tak nie..

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  27 maja 2017

a co poradzicie, jak sie zje zapkienake z czosnkiem? :)

GRADEK83
GRADEK83
  27 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Najlepiej się z takimi nie wiązać po prostu. :D

A nie pomyślałem XD Fakt :D To działa w obie strony XD
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.