zmysowa
Posty: 15 (po ~204 znaków)
Reputacja: -32 | BluzgometrTM: 58
zmysowa
  6 marca 2017 (pierwszy post)

NIEREALNOŚĆ LUDZI

Czy też odnosicie wrażenie, że użytkownicy zrobili z tego portalu swoisty targ próżności i kasy, zamiast miejsca, w którym mogę się zetknąć interesujący i intrygujący ludzie w celu poznania i spotkania się w rzeczywistości?

Mam wrażenie, że po odsianiu profili nastawionych na kasę zostają kobiety szukające tu bardziej miłości i związku, a więc duchowości aniżeli spełnienia fantazji i erotyki...

CO WY O TYM MYŚLICIE?

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  6 marca 2017

No co ty kobiety tu na tym portalu sa najwspanialsze i złego zdania na ich temat nie można powiedzieć bo przecież to mało dorosłe jak facet cos złego na kobiety powie..a zboczeni sa tylko faceci kobiety w ogóle. A to ze cycki prawie na wierchu to po prostu takie bluzki maja. Publicznie pokazują prywatnie to w golfach sa ;)

Jacek82
Jacek82
  6 marca 2017
Nie doszukujmy sie czegosc co nas nie tyczy : chcesz poznac kogos to czyń to , ktos inny ma zamiar poznac lubierzne panie i to czynni a jeszcze ktos inny szuka osoby z ktora załoźy rodzine i to czynni
amarettoUK
amarettoUK
  6 marca 2017
zmysowa
zmysowa: NIEREALNOŚĆ LUDZI Czy też odnosicie wrażenie, że użytkownicy zrobili z tego portalu swoisty targ próżności i kasy, zamiast miejsca, w którym mogę się zetknąć interesujący i intrygujący ludzie w celu poznania i spotkania się w rzeczywistości? Mam wrażenie, że po odsianiu profili nastawionych na kasę zostają kobiety szukające tu bardziej miłości i związku, a więc duchowości aniżeli spełnienia fantazji i erotyki... CO WY O TYM MYŚLICIE?

Z pewnością wiesz, czym się różni hurt od detalu:)Tutaj większość szuka hurtowo nie zagłębiając się w detale:)Mówi o tym jasno ilość osób w znajomych.I żelazna zasada takich portali "Nigdy się nie zatrzymuj ,jeśli trafił/a się taki/a to z pewnością trafi się ktoś jeszcze lepszy,kwestia czasu":)
UkladScalony
UkladScalony
  8 marca 2017
zmysowa
zmysowa: CO WY O TYM MYŚLICIE?

Moim zdaniem popisowy targ próżności i kasy kreowany w portalu fotka.com ma taki sam sens jak poszukiwanie tutaj miłości :)
-------------------------------------
Wszystkiego dobrego z okazji Święta Kobiet d83ddc90
KonradziqOryginal
KonradziqOryginal
  8 marca 2017
zmysowa
zmysowa: a więc duchowości aniżeli spełnienia fantazji i erotyki...

A to źle? Tinder jest od spełniania fantazji :ninja:
BenSalemM
Posty: 1 (po ~3 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
BenSalemM
  10 marca 2017

Hii

KochamPierogi
KochamPierogi
  13 marca 2017

Kiedyś widziałem taki film o człowieku, który biegł przez życie i nie dostrzegał piękna w niczym co go otaczało... Ale kiedy na końcu to zrozumiał i się zatrzymał zaczął płakać... Jak myślicie o czym lub o kim był ten film ?

kordian18
Posty: 1 (po ~43 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 1
kordian18
  18 marca 2017
d83dde04Niema jak dobry d83dde03humorek
Panthera
Panthera
  21 marca 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: No co ty kobiety tu na tym portalu sa najwspanialsze i złego zdania na ich temat nie można powiedzieć bo przecież to mało dorosłe jak facet cos złego na kobiety powie


jesli bredzi glupoty to jak my mamy to akceptowac??

zmysowa
zmysowa: Mam wrażenie, że po odsianiu profili nastawionych na kasę zostają kobiety szukające tu bardziej miłości i związku


co wy tak z tymk kobietami?
a facexi lepsi? Proponuja 10 tys za miesiac sponsoringu, do tego wysylaja penisy na powitanie, ale o nich nikt zlego slowa nie powie a na kobiety to sie psy wiesza co chwila
dobija mnie ta meska hipokryzja i traktowanie ich jak panow a nas jak ściery.

SkromnyJaa
SkromnyJaa: A to ze cycki prawie na wierchu to po prostu takie bluzki maja. Publicznie pokazują prywatnie to w golfach sa ;)


ja na takie zdkecia nie trafiam za to trafiam na zdjecka panow bez koszilek z golymi klatami ktore sa tak samo nie na miejscu jak te z golymi cyckami
ALE O PANACH NIE MOZNA SLOWA POWIEDZIEC!!
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  22 marca 2017
Panthera
Panthera: ja na takie zdkecia nie trafiam za to trafiam na zdjecka panow bez koszilek z golymi klatami ktore sa tak samo nie na miejscu jak te z golymi cyckami ALE O PANACH NIE MOZNA SLOWA POWIEDZIEC!!

my możemy bo przecież i tak was to nie podnieca...odwrotna sprawa u kobiet pokazujących prawie że z cyckami na wierzchu
Panthera
Panthera
  22 marca 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: my możemy bo przecież i tak was to nie podnieca.


A skad mozesz wiedziec?
Suty to suty.
Znawca kobiet sie znalazł.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.