monobajka
wpis jest ukryty
monobajka
monobajka
  16 lutego 2017

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości piszcie do mnie tu lub na priv.

monobajka
monobajka
  17 lutego 2017

Pojawiły się dwa nowe udostępnienia za co ogromne dzięki! Może nie idzie tak wspaniale jak zbiórka na nowe seicento dla chłopaka, który zderzył się z pędzącym "Szydłem" ale zawsze coś:) Swoją drogą ciekawe, że łatwiej stworzyć akcję wsparcia dla żartu niż dla kogoś, kto owego wsparcia niesamowicie potrzebuje...paradoks?

niezalezna
niezalezna
  17 lutego 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Podaj mu stronkę "się pomaga" tam jest dużo takich apeli i zawsze znajdzie się ktoś z ogromnym serduchem kto mu pomoże. Nie licz,na tą tutaj hałastrę, rozwydrzonych bachorów

monobajka
monobajka
  17 lutego 2017

On już jest na stronie "pomagam" (do niej właśnie podałam link powyżej) więc byłoby dziwne w dwóch miejscach zakładać. Dzięki za odpowiedź...a co do hałastry...może mimo wszystko znajdzie się ktoś empatyczny i z wielkim serduchem...trzeba wierzyć w ludzi.

niezalezna
niezalezna
  17 lutego 2017

Przykro mi, ale jedyna strona której"my" ufamy to tylko ta którą podałam. W necie za dużo jest cwaniaków i naciągaczy, by ufać każdej i każdemu.Tam osoby przechodzą weryfikacje i się pomaga, albo nie

monobajka
monobajka
  17 lutego 2017

Weryfikację też pewnie przechodził bo to chyba standard, choć mnie akurat to nie interesowało bo znam go osobiście od lat i wiem w jakiej rozpaczliwej sytuacji się znalazł. Tak czy inaczej nie tracę wiary i w sercu po cichutku liczę, że dobre serducha się znajdą.

monobajka
monobajka
  17 lutego 2017

No i sumienie moderatorów okazało się mitem.

niezalezna
niezalezna
  17 lutego 2017

A nie mówiłam, a nie ostrzegałam?! Z nich tacy "profesjonaliści" że raki same się uaktywniają

monobajka
monobajka
  17 lutego 2017

To nie mogą być ludzie...to albo roboty albo...(tu wpisz odpowiedni epitet). Ciekawe czy też tak ochoczo blokowali by wpisy gdyby chodziło o o kogoś im bliskiego? Założę się, że wtedy byłby to wyjątek od reguły podyktowany głęboką empatią i zrozumieniem ludzkiego cierpienia.

monobajka
monobajka
  19 lutego 2017

OK. Moi drodzy...mogłabym ogłosić aukcję szczęśliwej broszki Beaty Szydło, albo kubka na kakao pana Misiewicza ale zamiast tego proszę was o wsparcie charytatywnej zbiórki dla wspaniałego człowieka - samotnego ojca walczącego z rakiem dla swego trzyletniego synka. Pokażcie, że warto wierzyć w ludzi...że jeszcze zostało w nas trochę empatii...piszcie na priv bo adresu zbiórki podać nie mogę - moderatorzy ludźmi nie są i takowe wpisy blokują.

niezalezna
niezalezna
  19 lutego 2017

Za to, że czyjeś nieszczęście chcesz upolitycznić, jak w przypadku kamikadze i pirata drogowego z sejczento, to nie dostaniesz nic. Myślenie nie boli, a pomóc może

monobajka
monobajka
  19 lutego 2017

Moja droga ja nie chcę niczego upolityczniać. O to właśnie chodziło w mojej wypowiedzi...o to, że wbrew panującym trendom pomagać należy naprawdę potrzebującym, a tym bardziej Dobrym Ludziom. Czytaj ze zrozumieniem. To też nie boli, a pomóc może.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.