Tomek0679
Tomek0679
  7 lutego 2017 (pierwszy post)

Hej. Ponieważ moja koleżanka z którą miałem jechać w góry niestety nie może się wybrać, poszukuję sympatycznej, wesołej dziewczyny na wyjazd. W planie chodzenie po górach, narty, może jakieś tańce? ;) kwestia dogadania i tego na co będziemy mieć ochotę. Jak nie będzie chętnych pojadę sam :/
Jadę swoim autem.
Mogę podjechać po Ciebie jak nie jest bardzo daleko, lub zabrać po drodze. Ruszam z Tomaszowa Mazowieckiego.

Termin sobota 11 do środa 15 luty Poronin. Jestem spokojny i wesoły, nie ma się co bać. Chętnie wcześniej trochę pogadam, żeby się zapoznać. W razie zainteresowania, pisać ;)

Tomek0679
Tomek0679
  7 lutego 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Pokój z łazienką i 2 łóżkami pojedynczymi.

KonradziqOryginal
KonradziqOryginal
  7 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: poszukuję sympatycznej, wesołej dziewczyny na wyjazd.
A może męska przygoda? Wiesz, góry, namiot, ognisko. Sam na sam z naturą. Hmm, z czymś mi się to kojarzy :pavarotti:
Jakby co, to uwielbiam chodzić po górach! :D
CuteNinja
CuteNinja
  8 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: poszukuję sympatycznej, wesołej dziewczyny

Obyś właśnie na taką tutaj trafił :D Chociaż bezpieczniej dla Ciebie byłoby, gdybyś poszukał wśród swoich realnych znajomych. Zabranie zupełnie obcej osoby może skutkować tym, że wcale nie będziesz się dobrze bawił. Albo skończysz w czyimś bagażniku ;o Tak czy inaczej, trzymam kciuki.
Tomek0679
Tomek0679
  8 lutego 2017

Hehe

Tomek0679
Tomek0679
  8 lutego 2017

Hehe

DamianGrudziadz
Posty: 2 (po ~173 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
DamianGrudziadz
  8 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Tomek0679: poszukuję sympatycznej, wesołej dziewczyny Obyś właśnie na taką tutaj trafił :D Chociaż bezpieczniej dla Ciebie byłoby, gdybyś poszukał wśród swoich realnych znajomych. Zabranie zupełnie obcej osoby może skutkować tym, że wcale nie będziesz się dobrze bawił. Albo skończysz w czyimś bagażniku ;o Tak czy inaczej, trzymam kciuki.


O tej porze roku to nie skończy w czyimś bagażniku! Przecież będzie mieć czekan i linę, Ewentualnie rozszarpie blachę bagażnika rakami :) Napisz co planujesz zaliczyć, może któraś się skusi na Kasprowy albo Zawrat :)
CuteNinja
CuteNinja
  8 lutego 2017
DamianGrudziadz
DamianGrudziadz: O tej porze roku to nie skończy w czyimś bagażniku!

Te, Damian, nie pyskuj d83dde02 Każda pora roku jest dobra na poćwiartowanie i bagażnik d83dde0c
DamianGrudziadz
Posty: 2 (po ~173 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
DamianGrudziadz
  8 lutego 2017

no to uważaj. Ja często jeżdżę w góry to jak Cię rozjadę to wypada tylko poćwiartować i do bagażnika :P

jacobsBB
jacobsBB
  8 lutego 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

byku mój sąsiad z tobą pojedzie , mówił że popłyniecie na fali analnej miłości w blasku gwiazd

CuteNinja
CuteNinja
  8 lutego 2017
DamianGrudziadz
DamianGrudziadz: często jeżdżę w góry

Uuuuu, a ja nigdy nie byłam w górach... :|
DamianGrudziadz
DamianGrudziadz: wypada tylko poćwiartować i do bagażnika :P

Ja się mieszczę niepoćwiartowana nawet :D
jacobsBB
jacobsBB
  8 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja się mieszczę niepoćwiartowana nawet :D


no chyba w w tirze
CuteNinja
CuteNinja
  8 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: no chyba

Twoja pewność siebie odbiera mi resztki odwagi.
atarii
atarii
  8 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: no chyba w w tirze


Pan weźmie się wreszcie w garść, ruszy dupe na KrK i przestanie wylewać tutaj swoje frustracje. Sam pan wygląda jak pełen skład a czepia się pan kolejnych użytkowniczek d83dde0a
jacobsBB
jacobsBB
  8 lutego 2017

ale o co chodzi ale o co chodzi tylko mnie nie bijcie proszę

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.