kryss33
kryss33
  31 stycznia 2017 (pierwszy post)

I niszcza fajnych mezczyzn(tzw. brzydali) ze wzgledu na wyglad???

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  1 lutego 2017

A czy należy szanować mężczyzn którzy niszczą fajne (ładne ) dziewczyny ? Odpowiedz na to pytanie ,a uzyskasz odpowiedź na swój pytajnik .

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  1 lutego 2017

Manipulantkom mówimy stanowcze NIE. Jeżeli ktoś Tobą manipuluje dla osiągnięcia własnych korzyści to nie jest wart uwagi.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
kryss33
kryss33
  1 lutego 2017

Do DANTE:), widze, ze temat Cie przerosl i nie potrafisz czytac ze zrozumieniem:), w pytaniu pada slowo manipulacja, jak wiadome od poczatku swiata charakteryzuje wlasnie plec(ladna) i to nadaje kontekst calego pytania... A Ty burzysz kontekst nie potrafiac odpowiedziec na konkretnie zadane pytanie! Jesli fajna(ladna) dziewczyna daje pretekst zeby jej nie szanowac to za co ja szanowac...? To jest moja odp, teraz czekam na Twoja, tylko czytaj ze zrozumieniem to co jest napisane, zanim cos odpiszesz...:)

piekloWgDantego
Posty: 2305 (po ~97 znaków)
Reputacja: 103 | BluzgometrTM: 7
piekloWgDantego
  1 lutego 2017

Przyznaję odbieglem co nieco od tematu ,moja wina . A jeśli chodzi o odp. na twoje pytanie ,najprościej byłoby napisać jak się dajesz to dobrze Ci tak i masz za swoje ,ale z autopsji wiem ,że niektóre Panie po prostu chelpia się tym jakie to z nich wytrawne manipulantki i jak potrafią sobie kogoś wokół palca owinąć ,dlatego popre zlotoustego i mówię stanowcze Nie

Najlepsza myśl nieuczesana,więc uczesz się z rana.

Panthera
Panthera
  1 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: I niszcza fajnych mezczyzn(tzw. brzydali) ze wzgledu na wyglad???


Sami z kobiety robicie te najgorsze.

Facet zdradził czy pobił, sama sobie winna, ze takiego wzieła lub go nie zaspokajała.
Facet zgwałcił, sama sobie winn że go prowokowała
Kobieta zdradziła, sama sobie winna, bo jest zdradliwą suką.

Non stop ślinicie się na widok dup i cycków, jak kobieta gruba to dokuczacie, jak brzydka to mówicie "ale pasztet" i wyśmiewacie
Za brzydką żaden sie nie weźmie.

Dlaczego więc tak wam przeszkadza gdy kobiety unikają brzydkich i nimi manipulują?

Po co zadawać takie pytania, skoro świadczą one o waszej hipokryzji.
atarii
atarii
  1 lutego 2017

Może skupmy się na słowie-manipulacja. Czym ona właściwie jest

Manipulacja – forma wywierania wpływu na osobę lub grupę w taki sposób, by nieświadomie i z własnej woli realizowała cele manipulatora.

W jakiż to sposób kobiety wami manipulują i wywierają na was wpływ?

Inspirowana interakcja społeczna mająca na celu skłonienie osoby lub grupy ludzi do działania sprzecznego z ich dobrze pojętym interesem.

Co takiego ci "brzydale" tracą na manipulowaniu nimi? d83dde0a

kryss33
kryss33
  1 lutego 2017

Nie komentuje bo nie moge wstawic tekstu, ktory juz 3 razy pisalem odnosnie tego co napisala Panthera, napisze tylko, ze to nie jest hipokryzja tylko fakty, udajecie niewiniatka, ale to co wymienilas o was samych to wszystko sie zgadza od A do Z!

kryss33
kryss33
  1 lutego 2017

Do Atarii33, wasza manipulacja wlasnie polega na tym, ze osiagacie swoj zamierzony cel i gracie pózniej niewiniatka...!

atarii
atarii
  2 lutego 2017

Ale ja nadal wymiernych korzyści z tej "manipulacji" nie widzę d83dde18

atarii
atarii
  2 lutego 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Powinien pan zatem pomyśleć , by popedałować za swoim towarzyszem życia,d83dde03 do krainy zachodzącego słońca i "wietrznej" wstrzemięźliwości d83dde0a wiem że panu zależy na tym, żeby tamten profil poszedł w niebyt, ale nic z tych rzeczy d83dde18

Panthera
Panthera
  2 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: to nie jest hipokryzja tylko fakty, udajecie niewiniatka, ale to co wymienilas o was samych to wszystko sie zgadza od A do Z!

Nie rozumiem, co wymieniłam? co sie o nas zgadza?
I to jest hipokryzja, robicie to samo co kobiety ale tak nadajecie na nie i wyzywacie od najgorszych jakbyście byli święci.
AIVAS
Posty: 302 (po ~189 znaków)
Reputacja: -104 | BluzgometrTM: 9
AIVAS
  2 lutego 2017

Nie. Ale szcerze powiedziawszy, z doświadczenia dodam, że te najładniejsze są najnormalniejsze

kryss33
kryss33
  2 lutego 2017

Nie robimy z Was gorczych, najgorszych, od tego jakie jestescie, sa wyjatki, ale jest ich garstka..., nie pisze tego na przekor, czy by postawic na swoim, po prostu pisze o tym czego doswiadczylem ja, moi bliscy, znajomi..., zadziwia mnie to, ze potraficie pisac, ze tak nie jest... Trzeba sie trzymac faktow i potrafic uderzyc w piersi... Nawet na to Was nie stac!

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  2 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: I niszcza fajnych mezczyzn(tzw. brzydali) ze wzgledu na wyglad???

bzdura, największy tzw. brzydal zwabi do swojej jaskini kobietę jak zapewni jej poczucie bezpieczeństwa zwł. mentalnego i tzw. komfort emocjonalny, którego podstawą jest lojalnośc
powyższe nie dot. pink landryn, to są nieprzepoczwarzone samice zwane facetkami, te przepoczwarzone to kobiety

jeżeli czujesz się manipulowany zagraj w otwarte karty i wyłóz kawę na ławę, powiedz jasno, że sobie tego nie życzysz, że czujesz dyskomfort będąc w takiej sytuacji, poczekaj na zmianę i daj jej czas do przemysleń, nie skutkuje no to adieu,
jak chcesz zapłacić jej pięknym za nadobne to zacznij też manipulować i no problem

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.