Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  27 stycznia 2017 (pierwszy post)

Ja i CuteNinja tam (prawdopodobnie) będziemy. Ktoś ewentualnie chciałby zasilić nasze grono? To temat wstępny, lecz bliżej sierpnia z pewnością porozmawiamy o tym na poważnie. Poziom biegu dostosujemy do poziomu zaawansowania naszej potencjalnej grupy w takich eskapadach.

Podejmujesz wyzwanie?
CuteNinja
CuteNinja
  27 stycznia 2017

Potwierdzam, przewidujemy dobrą zabawę zarówno w trakcie, jak i po biegu ;>

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  27 stycznia 2017

Nawet wokół szpitalnego łóżka, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Podejmujesz wyzwanie?
CuteNinja
CuteNinja
  27 stycznia 2017
Eldim
Eldim: wokół szpitalnego łóżka

Będę pilnować, żeby nikt się przy nim nie tłoczył. Powinieneś wypoczywać d83dde02
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  27 stycznia 2017

Dziękuję, przy Tobie naprawdę będę się czuł bezpiecznie :D

Podejmujesz wyzwanie?
fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  27 stycznia 2017

Przyłączył bym się , ale do Sierpnia kawał czasu. Przez ten czas nie wiadomo co może się wydarzyć ;) Na jakiej to jest ulicy i co tam ogólnie będzie ?

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

CuteNinja
CuteNinja
  27 stycznia 2017
fristajla
fristajla: Na jakiej to jest ulicy i co tam ogólnie będzie ?

Runmageddon to ekstremalny bieg z przeszkodami na trasie. Dużo błota, zasieki, płomienie, same fajne rzeczy. Organizatorzy podają szczegóły trochę bliżej terminu wyścigu, więc nie mamy jeszcze informacji o miejscu i godzinie. Do sierpnia kawał czasu, fakt, dlatego na razie rzuciliśmy luźny temat, żeby zobaczyć jakie jest zainteresowanie wydarzeniem :)
fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  27 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Runmageddon to ekstremalny bieg z przeszkodami na trasie

To kondycja musi być,nie wiem czy bym podołał, trochę przytyłem przez zimę;(

Konto usunięte
Konto usunięte: Dużo błota, zasieki, płomienie, same fajne rzeczy

Prawie jak świnki ;D hrum hrum ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Organizatorzy podają szczegóły trochę bliżej terminu wyścigu, więc nie mamy jeszcze informacji o miejscu i godzinie. Do sierpnia kawał czasu, fakt, dlatego na razie rzuciliśmy luźny temat, żeby zobaczyć jakie jest zainteresowanie wydarzeniem :)
Tak z boku chciałbym zobaczyć jak to wygląda ;) Pewnie ciekawe przeżycie by było ;)

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  27 stycznia 2017
fristajla
fristajla: To kondycja musi być,nie wiem czy bym podołał, trochę przytyłem przez zimę;(

Są różne poziomy trudności, więc w razie zbyt dużych obaw o ukończenie biegu moglibyśmy wystartować w intro. Sam pierwszy raz będę brał w tym udział, lecz cel wyznaczam niebywale ambitny - dobiec przed tą złośliwie błyskotliwą panią, która wypowiada się powyżej (i za chwilę zapewne poniżej) :D
Podejmujesz wyzwanie?
CuteNinja
CuteNinja
  27 stycznia 2017
fristajla
fristajla: To kondycja musi być

Pół roku to wystarczająco dużo czasu, żeby zadbać o kondycję i wystartować ;) A jeśli naprawdę nie czujesz się na siłach, to Eldim nie pogardzi dobrym kibicem, bo bez wsparcia ze strony publiki nie przeskoczy nawet pierwszej przeszkody :D
Eldim
Eldim: dobiec przed

Wyślę Ci pocztówkę z podium. Zdąży dojść zanim dobiegniesz do mety :D
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  27 stycznia 2017

Tylko ładną. Lubię góry spowite mgłą o wschodzie słońca :D

Podejmujesz wyzwanie?
fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  27 stycznia 2017
Eldim
Eldim: Są różne poziomy trudności, więc w razie zbyt dużych obaw o ukończenie biegu moglibyśmy wystartować w intro. Sam pierwszy raz będę brał w tym udział, lecz cel wyznaczam niebywale ambitny


Nie będe startował bo i tak przegram, papierosy i otyłość zrobiły swoje z moim ciałem ;D
Konto usunięte
Konto usunięte: A jeśli naprawdę nie czujesz się na siłach

Naprawde nie czuję ;))

Konto usunięte
Konto usunięte: to Eldim nie pogardzi dobrym kibicem, bo bez wsparcia ze strony publiki nie przeskoczy nawet pierwszej przeszkody :D

Mógłbym być wiernym kibicem, zabrał bym trąbkę albo gwizdek ;) i krzyczał bym... Eldin Eldin ten z fotki, biegnij szybciej ;D

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

CuteNinja
CuteNinja
  27 stycznia 2017
fristajla
fristajla: Nie będe startował bo i tak przegram

Albo ma się wymówki, albo rezultaty, obu mieć nie można ;)
fristajla
fristajla: papierosy

Ja to sobie machnę dymka nawet przed wyścigiem :D
fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  27 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Albo ma się wymówki, albo rezultaty, obu mieć nie można ;)

Ja już jestem dziadek, mogę czysto powiedzieć , że mam wymówkę. Zadyszki dostanę , serce albo nogi mi odmówią posłuszeństwa , i co potem będzie ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja to sobie machnę dymka nawet przed wyścigiem :D

Jak liczysz na wygraną lub byś chciała mieć drugie miejsce , to lepiej buszka nie bierz ;) Chociaż , jesteś lżejsza od facetów to masz dużą szansę na wygraną ;D

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  27 stycznia 2017
fristajla
fristajla: Mógłbym być wiernym kibicem, zabrał bym trąbkę albo gwizdek ;) i krzyczał bym... Eldin Eldin ten z fotki, biegnij szybciej ;D

Rzeczywiście wówczas biegłbym szybciej. I jak najdalej od miejsca, w którym byś się znajdował :D

fristajla
fristajla: Ja już jestem dziadek, mogę czysto powiedzieć , że mam wymówkę. Zadyszki dostanę , serce albo nogi mi odmówią posłuszeństwa , i co potem będzie ;)

Wtedy CuteNinja będzie pilnować twojego łóżka szpitalnego, żeby nikt się przy nim nie tłoczył i byś mógł w spokoju odpoczywać :D
Podejmujesz wyzwanie?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.