nietypowyxtom
nietypowyxtom
  18 stycznia 2017 (pierwszy post)

v jak vendetta van helsing, hansel i grelet,,dzień świra, dziewiąte wgorota,, i wiele wiele innych, znamie kaina, znak harrego, skorpion, bla bla bla, wiecej info pod telefonem 0 700 jeśli nikogo nie dziwi czemu w flmach fantastycznych osoby grające główną rolę czesto mają bliznę na czole lub uszkodzoną głowe niech się tym nie interesują, przecież to nic nie znaczy to o niczym nie świadczy, wiekszość kasowych filmów ma przesłanie tylko zależy jak potrafimy patrzeć, nawet w obecnej chwili ktoś się na mnie denerwuje czemu o tym mówię , bo to nie szaleństwo a opowieść zwykłej osoby obrane w słowa szaleństwa,być tak blisko a jednak tak daleko, zastanówcie się w ilu filmach głównych bochater uderza się w głowę lub ma znamię kaina, przecież to nie jest aż tak skąmplikowane, mówił tomuś hydraulik, company cosik za grosik przepychanie rur, :P spyta się wujka google co wam o tym powie, chyba że sami to widzicie ps w dalszym ciągu szukam partnerki życiowej bo niezbyt wiele czasu mi pozostało, jestem brzydki gruby i nieznośny zajmuje się rzeczami które nie są pod moim wzrokiem, ale są dość ciekawe wątpię że o tym wspomniał jakiś youtuber, dobry temat na forum.... kto to rozwiąże dostanie odemnie wiaderko internetu a jeśli to dziewczyna to buziaka z jezyczkiem, wiem wiem skoromnośc, a jak, ale pomyślcie, ja jako głupii hydraulik

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  18 stycznia 2017

a po za tym ugryście się w dupke

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  18 stycznia 2017

jeśli was to nie trapi nie macie co się martwić nie widzicie tego, jeśli to widzicie nie przyznajcie się, aczkolwiek mądra osoba to zauważy ale się nie przyzna a głupia tego nie widzi, ponieważ cienka linia szaleństwa może chamować wyobraźnie, a zmartwienie czy jesteśmy do końca normalni i czy dzieje się to naprawdę może trochę namieszać w głowie, ps jeśli macie zgrabną dupke proponuje priv chociaż jestem pijany jak bela chętnie porozmawiam

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  18 stycznia 2017

nie rozbroiła cię moja szpada lecz wasza przeszłość co w tym jest nikt się nie dowie lecz może film wam trochę podpowie
a po za tym ty tylko scena z fimu mam nadzieje że nie łamię regulaminu ups, a jeśli tak to prosił by o usunięcie postu ps jestem samotny,
czym że jest życie bez cierpienia gdy nie możemy oceniń jego istnienia ani na szali obadać cenności tego czego nie tracimy mówił hydraulik tomuś z pacanowa tam gdzie kozy się podkowa, ale przecież to nie prawda to nie życie lecz naprawdę sen ukrycie

żeliki i bigos, a ponadto seksy i lasery nie mam zamiaru się leczyć bo podobno za późno osoba włamująca się
na mój komputer powinna to wiedzieć, wyjdź z ta piwnica

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  18 stycznia 2017

a jeśli się mylę czy to nie jedynie słowa szaleńca co swą duszę zakrząta jedynie tym co nie istotne,
ps cycki i żelki,

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  18 stycznia 2017

nie podoba mi się jak ktoś każe mi się leczyć oznajmiając to przekazami podprogowymi, jeśli ma problem możemy się spotkać na herbatę, a nie chamsko ingeruje, ponieważ nie łamię regulaminu a ponadto jestem o wiele spokojniejszy nie pisze przecież o segzach bo to było utrapienie w obecnej chwili pewnie mniej nurtujące zmartwienie niż wcześniej

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  18 stycznia 2017

miałem gdieś się zgłosić ale co mnie to obchodzi, nawet jak bym interesował się programowaniem ludzkich zachowań pisał o tym referaty i potrafił wytłumaczyć na jakiej zasadzie polega manipulacja po przez przekazy podprogowe to czy to jest wiedza praktyczna nie, ale na pewno przydaje się smailiemu, ps alkohol jest super cool,,
nawet gdy bym tworzył portrety behabioronalne to pisanie o segzach jest ciekawsze wiec kij wam w rdzeń kręgowy

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  18 stycznia 2017

wiekszość osób które poznawałem były zakłamane skąd to wiem po prostu wiem, to moje hobby z lat gimnazjum opróc pisania o segzach, ponadto jak by ktoś wiedział an czym polega prawdopodobieństwo ludzkich zachowań to wie o co mi chodzi, czyli otacza mnie fikcja tworząca retrospekcje które i tak mnie nie obchodzą bo moje życie dawno zostało zniszczone po tym jak mnie otruto ichciano mi wytłumaczyć jakąś ściemę pa i buziaczki

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.