nietypowyxtom
nietypowyxtom
  12 stycznia 2017 (pierwszy post)

gdzie byście podążali jeśli serce macie wolne lecz otrute,, powiedzonka z filmów są inspirujące, chyba że ktoś tworzy je sam, gdzie nogi poniosą jeśli ktoś stara wam namącić w głowie zatrzymać was ukazać że nie dacie rady, a najlepsze jest to im ciężej tym człowiek więcej się uczy jeśli ma siłę stać, o wszystkim o ludziach, o tym jak kłamią nawet o zboczeńcach, choćby rozmawiał z jedną osobą to tak jak by było ich tysiąc, gdzie serce poniesie zanim zabraknie sił, opuścić ten zdradziecki system, znaczy dla mnie jest za późno bo już otrzymałem to co w trzeciej osobie jeśli z kimś rozmawiam to tłumaczą mi że nie zostane sportowcem, to jak by okaleczenie człowieka, ograniczanie twoich możliwości chemią, bo tak byś potrafił zbyt wiele, chociaż jest się grubym grubasem a ludzie cię okłamują, chyba wyjade i zostane hydraulikiem za granicą chociaż już zostałem intenyswnie okaleczony podobno to początek, mało mnie interesuje bo to nie robi na mnie wrażenia a gdy zabraknie mi sił to polegne jak gdzieś człowiek zostawia własne serce można go zranić lepiej zawsze żeby było przy was wtedy na pewno dom wasz bedzie tam gdzie wy sami, szukanie pracy za granicą to pryjorytet chociaż zaczynam odczuwać coraz większe skutki działania jakieś siły nieczystej, ale to mnie nie dziwi,

jak w adrenalinie jeśli się nie ruszasz dziadziejesz, zobaczymy gdzie nogi poniosą, nie czuje się zbytnio złym człowiekiem dla tego się nie boję,

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  12 stycznia 2017

mhhh praca za granicą hydraulik zobaczymy jak daleko sięga zakłamanie, jakie długie łapy ma sendmen

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  12 stycznia 2017

ps do tej pory uważam że osoby szpiegujące innych to zwykłe ścierwo, które powinno się oznaczyć jak bydło i nie zasługują na szacunek pozdro

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.