Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki TV Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
Poprzednia127128129130131132133134Następna
Psyko
Reputacja: -1225 | BluzgometrTM: 27
Psyko
  22 sierpnia 2015 (pierwszy post)

"PISAĆ CO CHCETA"

Nie ma to jak po całym dniu pracy :ziober:

KarbowskaM
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 18
KarbowskaM
  1 maja, o 04:40

Siemaneczko :)

Dudi1
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Dudi1
  4 maja, o 11:20

Kk

Sarna
Reputacja: 24 | BluzgometrTM: 2
Sarna
  7 maja, o 09:15

Odpiszę Ci tu Gradek, bo tamtemu analitykowi nie spodobały się moje wypowiedzi i dodał mnie platfus na murzyńską listę, co za ludzie..

GRADEK83
GRADEK83: Media przestaną o tym pisać i sprawa ucichnie zamieciona pod dywan.

Ta dziewczyna trochę nieodpowiedzialna że zerwała się tak do Egiptu sama?
Moze nie ucichnie jak rodzina wynajmie jakiegos detektywa, ale nie zdziwię się jak zwyczajnie przestaną się nią interesować, Egipt to jedna wielka mafia, nie wiem czemu Polactwo tam w ogóle tak intensywnie jeździ na wakacje, mój brat tam był i na terenie hotelu było wszystko pieknie, ale jak wyszedł za ten obszar, to rozpacz i żal jak dzieci żebrzą o jedzenie a jak jednemu dał to drugi podbiegł i wyrwał mu z ręki batona, Egipt żyje głównie z turystyki, przecież tam nic nie ma.
Każdy wie ze tam ludzie giną.
"Porwania stały się kluczowym narzędziem polityki władz w Egipcie. Każdy, kto ośmieli się wyrazić krytykę, jest w niebezpieczeństwie - alarmuje organizacja."
Sarna
Sarna
  7 maja, o 09:17
Analityk21
Analityk21: k

Wiesz, że dodawanie na czarną listę gdy wypowiedzi się nie spodobają to zwykłe tchórzostwo?
Na murzyńską listę dodają zawsze Ci którzy naprawdę są wkurzeni i bardzo przezywają literki na monitorze, dorośnij.
GRADEK83
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 13
GRADEK83
  7 maja, o 15:15
Sarna
Sarna: Ta dziewczyna trochę nieodpowiedzialna że zerwała się tak do Egiptu sama? Moze nie ucichnie jak rodzina wynajmie jakiegos detektywa, ale nie zdziwię się jak zwyczajnie przestaną się nią interesować, Egipt to jedna wielka mafia, nie wiem czemu Polactwo tam w ogóle tak intensywnie jeździ na wakacje, mój brat tam był i na terenie hotelu było wszystko pieknie, ale jak wyszedł za ten obszar, to rozpacz i żal jak dzieci żebrzą o jedzenie a jak jednemu dał to drugi podbiegł i wyrwał mu z ręki batona, Egipt żyje głównie z turystyki, przecież tam nic nie ma. Każdy wie ze tam ludzie giną. "Porwania stały się kluczowym narzędziem polityki władz w Egipcie. Każdy, kto ośmieli się wyrazić krytykę, jest w niebezpieczeństwie - alarmuje organizacja."

No mnie dziwi dlaczego nasze MSZ nie ostrzega ani żadna Ambasada ponoć to nie odosobniony przypadek kiedy tam kogoś gwałcą tylko jeśli kobieta to tam zgłosi to i tak nic nie da a w Polsce po prostu się wstydzi... rozwalają mnie informacje typu że Polki Europejki jadą tam za bolcem i przygodą jakaś 50 latka opowiada jak tam wspaniale młodzi przystojni Egipcjanie co chwila ją adorują ona czuje się tam tak wspaniale za drobne opłaty robią co chcesz to tak prawde mówiąc takich bab mi nie szkoda chce być wyruchana spoko niech sobie jedzie tylko jak pojedzie normalna a tamci przyzwyczajeni że laski się same godzą i jakas im odmówi wtedy już zaczynają kombinować i kończy się jak się kończy. Ponoć hotelami wojsko sie opiekuje i z tego mają tylko kasę tak jak mówiłaś jedna mafia.... A polaczki jada tam bo tanio... to ja już wolę dopłacić i wybrać się do Włoch albo do Chorwacji albo olać to i pojechać gdzieś niedaleko w Polsce zwiedzić... Ludzie są zbyt naiwni i nie odpowiedzialni. Ale jak to sie mówi selekcja naturalna. A życie toczy się dalej.
Sarna
Sarna
  7 maja, o 16:00
GRADEK83
GRADEK83: No mnie dziwi dlaczego nasze MSZ nie ostrzega ani żadna Ambasada ponoć to nie odosobniony przypadek kiedy tam kogoś gwałcą tylko jeśli kobieta to tam zgłosi to i tak nic nie da a w Polsce po prostu się wstydzi... rozwalają mnie informacje typu że Polki Europejki jadą tam za bolcem i przygodą jakaś 50 latka opowiada jak tam wspaniale młodzi przystojni Egipcjanie co chwila ją adorują ona czuje się tam tak wspaniale za drobne opłaty robią co chcesz to tak prawde mówiąc takich bab mi nie szkoda chce być wyruchana spoko niech sobie jedzie tylko jak pojedzie normalna a tamci przyzwyczajeni że laski się same godzą i jakas im odmówi wtedy już zaczynają kombinować i kończy się jak się kończy.

Jechać z kims bliskim, nie zadawać się z ludźmi z pod ciemnej gwiazdy, za naiwność wielu ludzi płaci nawet życiem.
GRADEK83
GRADEK83: A polaczki jada tam bo tanio... to ja już wolę dopłacić i wybrać się do Włoch albo do Chorwacji albo olać to i pojechać gdzieś niedaleko w Polsce zwiedzić... Ludzie są zbyt naiwni i nie odpowiedzialni. Ale jak to sie mówi selekcja naturalna. A życie toczy się dalej.

Chorwacja nie jest zbyt droga, ja nie widziałam wielu pięknych miejsc w Polsce, po co mam sie pchać do jakiegoś syficznego Egiptu gdzie strach wyjść na spacer.
Co do Polski ostatnio wpadł mi przez przypadek zamek http://www.polskazdrona.pl/zamek-moszna-49.html
latem, jadę na 5 dni w góry, mam zamiar go odwiedzić po drodze, piękne miejsce.
AngelikaKulawiak
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 4
AngelikaKulawiak
  8 maja, o 17:22

Siema co tam u was?
Ja wypożyczyłam książki i sobie czytam. Nudno a z Legionowa praktycznie nikogo nie znam więc nie mam się z kim spotkać.

SantiJozef
Reputacja: -24 | BluzgometrTM: 2
SantiJozef
  9 maja, o 11:57

To sie nie tnij, ja znam fajna jakisnie. nazywa sie studnia bez dna, czytasz i czytasz

nie ma emocji - jest spokój,nie ma ignorancji - jest wiedza,nie ma namiętności - jest pogoda ducha,nie ma chaosu - jest harmonia, mam w sobie wiele zła za które się wstydzę - mam w sobie dobro za które nie czuje dumy

Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
EmilMu
  12 maja, o 01:19

Hejo

maariiiaa
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 7
wpis jest ukryty
maariiiaa
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 7
wpis jest ukryty
Avatar użytkownika IckarusIckarus
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 33
wpis jest ukryty
DymKNF
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 377
wpis jest ukryty
rawo
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 1
rawo
  5 dni temu o 11:17

Rzadzilo SD ludzie mowili ze zle rzadzili,potem PO i ludzie ich znienawidzili po 8latach,teraz rzadzi PIS i jak znam zycie ludzie tez ich znienawidza,moze jeszcze PIS zalapie sie na wygranie drugiej kadencji i potem zas zmiana warty i tak w kolko.Pierdza w te stolki w sejmie,przesluchuja politykow i tak nic z tego nie wynika,poza cyrkiem medialnym.

Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 2
iCola
  4 dni temu o 12:25

Raz Egipt i ta dziewczyna, teraz chłopak zabity przez policję rok temu. Nasz władza wykorzystuje drugą sytuację do wykazania się na co jest za późno d83dde02
Kraj krajowi nie równy, władza, władzy zawsze d83ddc4f.

Poprzednia127128129130131132133134Następna