Stunt3R91
Stunt3R91
  5 października 2012 (pierwszy post)

Jak wyzej, sprzedam aparat. Oto link do allegro: http://allegro.pl/aparat-panasonic-lumix-dmc-fs16-tylko-219zl-i2691464419.html

Strobista
Strobista
  5 października 2012

qópóje!!!!!

oscaro
oscaro
  5 października 2012

Wszystkim polecam ten produkt. Zostały poczynione znaczące zmiany w porównaniu do modelu poprzedniego. Po pierwsze w tym produkcje producent zaopatrzył nas w działający spust (przycisk do robienia zdjęcia) to bardzo znacząca zmiana ponieważ pozwala nam na wykonanie zdjęcia. Kolejną zmianą to średni czas wykonania zdjęcia zmniejszył się z 1min to około 20sec. To również znacząca zmiana ponieważ usprawnia nam to możliwość wykonania zdjęcia nieruchomemu obiektowi. (poprzedni model tego nie posiadał) I na koniec cena. Wiem wiem jest dosyć wygórowana ale warto! Dostajemy za to piękny aparat z dusza. Nawet jeśli po 5tyś zdjęć się popsuje, to zawsze fajnie będzie wyglądać w ręce.
Dodatkowo ma on również funkcje która przypomina te prezentowane obecnie w nikonie (z pewnymi usprawnieniami) Obecny model robi zdjęcia bez naciśnięcia przycisku! to prawda, sam wie kiedy chcemy zrobić zdjęcie. I pozwala nam na super ekstra switaśne zdjęcia naszych kieszeni albo pokrowców na aparat.

sol6
sol6
  6 października 2012
oscaro
oscaro: oscaro


Sony DSC-S2100 co sądzisz o tym?
oscaro
oscaro
  6 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Sony DSC-S2100 co sądzisz o tym?

Porównywalna klasa do tego co ten chłopak wstawia. Głównymi zaletami tego aparatu jest to ze jak sie popsuje, ktoś go z dziwnych powodów ukradnie lub go po prostu zgubimy (Z zamysłem lub nie) to nie będziemy po nim płakać.
sol6
sol6
  6 października 2012
oscaro
oscaro: Porównywalna klasa do tego co ten chłopak wstawia. Głównymi zaletami tego aparatu jest to ze jak sie popsuje, ktoś go z dziwnych powodów ukradnie lub go po prostu zgubimy (Z zamysłem lub nie) to nie będziemy po nim płakać.


Na ryby jest idealny:) Ale dziękuje :))
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.