mallorcaloft
mallorcaloft
  28 maja 2012 (pierwszy post)

Zajmuje się fotografią i szukam chętnych dziewczyn na sesje!

Biorę 15 zł za sesję i w tym wysyłam 30-40 najlepszych zdjęć czasem i więcej w zależności od tego ile zrobię na sesji.

Moje galerie
http://www.maxmodels.pl/mallorcaloft.html
http://mallorcaloft.digart.pl/digarty/
http://www.facebook.com/mallorcaloft

Zapraszam !

oscaro
oscaro
  28 maja 2012

I ludzie płacą za coś takiego?
Żartujesz prawda?

mallorcaloft
mallorcaloft
  28 maja 2012

Za coś takiego ??
Nie no dzięki... Ty na pewno o fotografii wiesz więcej i umiesz więcej niż ja.

15 zł to nie majątek a jak Ci coś nie pasuje to wybacz nie mój problem.

oscaro
oscaro
  28 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty na pewno o fotografii wiesz więcej i umiesz więcej niż ja.

Zdecydowanie. Bez obrazy ale Twoje zdjęcia są nieprzemyślane. Robisz typowo pozowane zdjęcia a są one bez wyrazu. Niczym nie zaskakują, nie ciekawią. Po prostu naciskasz przycisk i wstawiasz zdjęcia.
mallorcaloft
mallorcaloft
  28 maja 2012

Zdecydowanie ? No nie wydaje mi się... Pozowane zdjęcia ? To chyba nie widziałeś taki... Jak zwykle każdy tu wie lepiej tak samo jak z retuszowaniem zdjęć każdy się czepia do naturalności nikt nie umie docenić naturalnego piękna i tylko o to w tym chodzi bo jak by były wyretuszowanie i mega obrobione to nikt by nic do nich nie miał...

Przynajmniej ludzie z digarta są normalni... I to by było na tyle ode mnie.

oscaro
oscaro
  28 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Zdecydowanie ? No nie wydaje mi się.

Nawet nie widziałaś moich zdjęć a już się wymądrzasz. :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Pozowane zdjęcia ? To chyba nie widziałeś taki.

A To może jakie zdjęcia robisz? chwili? reporterkę?

Konto usunięte
Konto usunięte: z retuszowaniem zdjęć każdy się czepia do naturalności nikt nie umie docenić naturalnego piękna

Ty ich nie retuszujesz. A jeśli nawet to nie wiem w którym miejscu. Może barwą coś się bawisz. Ale kształty cienie zostawione są bez zmian. :) Bez obrazy ale niektóre rzeczy u tak "profesjonalnych" modelek jakie było CI fotografować trzeba pozmieniać. Byłoby Ci łatwiej gdybyś chociaż rozumiała tak podstawową rzecz jak zależności światła.

Konto usunięte
Konto usunięte: tylko o to w tym chodzi bo jak by były wyretuszowanie i mega obrobione to nikt by nic do nich nie miał...

Większość zdjęć które masz na tych stronkach nawet po mega retuszu nie nadają się do publikacji.

Konto usunięte
Konto usunięte: Przynajmniej ludzie z digarta są normalni... I to by było na tyle ode mnie.

Digart to taka sama strona jak maxmodels. Każdy każdemu słodzi. :) Ja z rok temu wstawiłem tam zdjęcie pudełka z warsztatów foto i się nim zachwycali;D Potem wstawiłem zdjęcie z jakiegoś koncertu dosłownie bez obróbki i też byli zachwyceni. Także nie jest to wyznacznikiem bycia dobrym fotografem.
Wiesz co moja nauczycielka od Fotografii reklamowej kiedyś powiedziała bardzo mądre słowa aby zaistnieć na rynku trzeba być unikatowym, zrobić coś innego niż inni. A Twoje prace są takie same jak reszta chłamu robionego przez gimnazjalistki aparatem który kupił im tatko. Bez wyrazu, bez polotu, zero techniki czy to foto czy też graficznej obróbki. Typowe bezmyślne naciskanie spustu.
mallorcaloft
mallorcaloft
  28 maja 2012

Nie prawda ale ok... Wiesz lepiej masz swoje zdanie a ja i tak zdjęć robić nie przestane i retuszować ich też nie bede bo wole naturalność a nie magie photoshopa

oscaro
oscaro
  28 maja 2012

Więc zadaj sobie pytanie. Jesli ktoś może mieć takie samo gówno lub ciut lepsze za darmo, to czemu ma Ci płacić 15zł?:)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.