Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
AnDx71
Posty: 1 (po ~828 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
AnDx71
  8 marca, o 08:48 (pierwszy post)

Dostając komentarz (bez $#..& itp zachowujący kulturę wypowiedzi) lub go zostawiając przy zdjęciu u kogoś kończy najczęściej się "dilejtem". Estetyka profilu ma tu znaczenie, wybieranie komentarzy do danego zdjęcia(rysuknu, arcydzieła czy espresji dziecka) jest tu spie.......... Dowolność usunięcia komentarza pozytywnego lub też neutralnego jest tu pogardą.
Wypowiedź typu "Ładnie ci w tym kolorze na tle tego jeziora" jest chyba okey. Nie każdy potrafi dobrać w słowa wypowiedzi by godnie reprezentowało nasze "selfi".
Bije do tego by wyłączyć usuwanie komentarzy bez konkretnego argumentu. Może ktoś chciał dobrze, napocił się pisząc nie ubliżając.
Akceptacja i budowanie pewności siebie powinno być motywem przewodnim, hejtu się chyba już nikt nie boi.
Ktoś coś dorzuci od siebie?

Avatar użytkownika BartekI987BartekI987
Posty: 271 (po ~288 znaków)
Reputacja: 29 | BluzgometrTM: 34
BartekI987
  13 marca, o 09:55
AnDx71
AnDx71: Dostając komentarz (bez $#..& itp zachowujący kulturę wypowiedzi) lub go zostawiając przy zdjęciu u kogoś kończy najczęściej się "dilejtem". Estetyka profilu ma tu znaczenie, wybieranie komentarzy do danego zdjęcia(rysuknu, arcydzieła czy espresji dziecka) jest tu spie.......... Dowolność usunięcia komentarza pozytywnego lub też neutralnego jest tu pogardą. Wypowiedź typu "Ładnie ci w tym kolorze na tle tego jeziora" jest chyba okey. Nie każdy potrafi dobrać w słowa wypowiedzi by godnie reprezentowało nasze "selfi". Bije do tego by wyłączyć usuwanie komentarzy bez konkretnego argumentu. Może ktoś chciał dobrze, napocił się pisząc nie ubliżając. Akceptacja i budowanie pewności siebie powinno być motywem przewodnim, hejtu się chyba już nikt nie boi. Ktoś coś dorzuci od siebie?

Moze po prostu za mało "posłodziłeś". Już jakiś czas temu zauważyłem, ze niektore kobiety kasują nawet normalne komentarze, jesli uznają, że nie są wystarczająco pochlebne. Zostawiają tylko te od tzw. "spermiarzy" co się zakochują w zdjęciach.
oam
Posty: 2962 (po ~151 znaków)
Reputacja: 20 | BluzgometrTM: 73
oam
  15 marca, o 20:21
AnDx71
AnDx71: Bije do tego by wyłączyć usuwanie komentarzy bez konkretnego argumentu.
Totalnie bez sensu. Opcję usunięcia komentarza ma każdy kto komentarz po zdjęciem dostanie, nie musi mieć powodu by się go pozbyć, wystarczy "widzimisie" takiej osoby bo to ta osoba właśnie decyduje o tym co i od kogo chce mieć publikowane w sekcji komentarzy. Każdy dodając komentarz musi się liczyć z tym, że może on zostać usunięty przez właściciela konta (bez podania przyczyny) lub zmoderowany przez FP/FT jeśli łamie regulamin.
LordBaranq
LordBaranq: oam to moja ulubiona fp
Regulamin Forum. ¦ ivory skin and eyes of emerald green.