TechnoMan
Posty: 187 (po ~143 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 15
TechnoMan
  4 sierpnia 2019 (pierwszy post)

hej
co stało się z grupami na fotce
kiedyś była tego masa - łatwiej było dowiedzieć się czegoś o innej osobie widząc do jakich grup należy, a teraz jest ich jak na lekarstwo i nie są eksponowane.
z czego to wynika?

podpis, po co komu podpis:>?

F0X
F0X
  4 sierpnia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Wynika to tego że nie są wspierane | rozwijane przez Fotka Team. W Aplikacji mobilnej niedostępne a w przeglądarce wyszły z górnej belki menu i poszły w FOOTER MENU do którego prawie nikt nie zagląda. To wszystko zmniejsza ich popularność i to na tyle że brakowało bardzo nie wiele by całą funkcjonalność grup została usunięta, serio chcieli usunąć wszystkie grupy.

Skończyło się na tym że zostały tylko grupy które generowały choć najmniejszy ruch, reszta DELETE a dalszy los grup jest nieznany, czas pokaże, ponoć Fotka Team pracuje nad tym by skrypt grup był zrobiony na nowo dostosowując go do obecnych czasów ale prawdopodobnie to tylko plotka nie mająca wiele wspólnego z rzeczywistością.

TechnoMan
Posty: 187 (po ~143 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 15
TechnoMan
  4 sierpnia 2019

okej, dzięki za wyczerpującą informację. no a nie można skorzystać z pomocy ludzi przy wspieraniu i rozwijaniu grup?
nie sądzę, aby były one niepopularne...

pamiętam, że działo się sporo

podpis, po co komu podpis:>?

F0X
F0X
  5 sierpnia 2019
TechnoMan
TechnoMan: no a nie można skorzystać z pomocy ludzi przy wspieraniu i rozwijaniu grup?
Jeśli masz na myśli support od strony kodu to bez szans, jest dostępny tylko dla pracowników firmy, źródła PHP to wewnętrzna i strzeżona tajemnica d83dde03
TechnoMan
TechnoMan: nie sądzę, aby były one niepopularne
od lat widzę że fotka idzie w kierunku maksymalnej prostoty, chcieli wykastrować serwis z grup, lata temu wycięli możliwość dodawania opisów do profilu, czyli fajne miejsca gdzie ciekawsi bądź mądrzejsi osobnicy mogli bardziej pokazać swoją osobowość.

Ale z drugiej strony zwróć uwagę że niska popularność to nie tylko wina skryptu. Ludzie są ogłupiani przez jakże wartościowe programy telewizyjne pokroju Dlaczego Ja, Ukryte prawdy, w internecie mamy fejsbuczki z głupimi demotkami i obrazkami + są jeszcze instagramy czy TikToki. Internet nie jest już tak piękny jak chociażby dekadę temu gdzie liczyły się fora, grupy dyskusyjne czy blogi. Moda na wartościowy content skończyła się dawno temu. To smutne ale tak właśnie jest i czuję że grupy na fotce prędzej czy później skończą swój żywot.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.