Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
LukaszSekula
Posty: 5 (po ~132 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
LukaszSekula
  3 lipca, o 21:52 (pierwszy post)

Moim zdaniem ten portal ma problem z tym ze nie panuje nad wpisanii seksistowskimi i hejtem pod zdienciami lub normalym obrazaniem kogos bo dostał nie lub ta osoba nie odezwała sie do drugiej osoby, Naczytałem sie pod innymi fotkami.

oam
Posty: 1761 (po ~137 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 0
oam
  3 lipca, o 22:37
LukaszSekula
LukaszSekula: Moim zdaniem ten portal ma problem z tym ze nie panuje nad wpisanii seksistowskimi i hejtem pod zdienciami lub normalym obrazaniem kogos bo dostał nie lub ta osoba nie odezwała sie do drugiej osoby, Naczytałem sie pod innymi fotkami.
Kazdy ma możliwość usunięcia komentarza dodanego przez inna osobe do swojego zdjecia, to ze tego nie robi a on wciaz wisi jest indywidualna decyzja kazdego z nas. Tak czy inaczej obrazanie innych jest srogo zabronione, takie rzeczy należy zgłaszać. Możesz to zrobić wysylajac wiadomosc do kogos z Fotka Przyjaciół. Warto zaznaczyć że nie ma zadnej bazy komentarzy, moderator nie jest w stanie miec na oku wszystkich, ale podejmą odpowiednie kroki gdy dostaną zgłoszenie.

https://fotka.com/przyjaciele#fotka_przyjaciele
SenteX
SenteX: Chcesz być wielki? To se dopisz X do L-ki :)
:policjant: Regulamin Forum. :policjant:
LukaszSekula
Posty: 5 (po ~132 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
LukaszSekula
  4 lipca, o 11:37

Masz racje to indywidualna decyzja wlasciela konta

Avatar użytkownika F0XF0X
Posty: 574 (po ~221 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 18
F0X
  4 lipca, o 13:08
LukaszSekula
LukaszSekula: Moim zdaniem ten portal ma problem z tym ze nie panuje nad wpisanii seksistowskimi i hejtem


Moim zdaniem powinieneś jak najszybciej zaprzestać korzystania z internetu a jak nie to przynajmniej z portali społecznościowych bo: 1) Się nie nadajesz 2) I nie rozumiesz mechanizmów działania społecznościówek i internetu.

No jak inaczej wytłumaczyć gościa który w 2019 roku na Polskim portalu pisze że jest HEJT ? Facet od wczoraj ma internet ? Jak by chciał by zapanowano nad tym co ludzie piszą ? Czy nie wie w jakim kraju żyjemy ? Pisanie o hejcie nie ma sensu bo on był, jest i będzie nie zależnie od serwisu.