BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  21 maja 2019 (pierwszy post)

Jakim to sposobem wspomniane w temacie osoby nie mogą byc dodane na czarną listę? Czy to znaczy, ze MUSZĘ tolerować uźytkownikow z takim "zaje...fajnym" statusem, że nie mogę im nic zarzucic? Jest jakiś odgórny NAKAZ LUBIENIA takich osob? Przoszę o odpowiedz osoby kompetentnej w tych sprawach. Nie czekam na tak zwanych "klakierow"...

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  21 maja 2019

FT/MG/FP/Mod sa to osoby odpowiadajace w mniejszym lub wiekszym stopniu za serwis, czy to od strony technicznej czy tez od strony moderacji.

To troche tak, jakbys zamówił jakąś usługe/towar i w tym czasie zablokowal dostawcy/wykonawcy mozliwosc kontaktu z Toba.

Nikt z Administracji ani Moderacji nie narzuca Uzytkownikom koniecznosci kontaktu ze soba, prócz wiadomosci wynikajacych z pracy/obowiązkow danej osoby np.poinformowania o czyms.

Jeśli uważasz, że ktoś z FT/MG/FP/Mod wychodzi poza swoje kompetencje, zawsze mozesz zglosić ten fakt poprzez formularz KONTAKT'u ( https://fotka.com/kontakt )

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  22 maja 2019
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: FT/MG/FP/Mod sa to osoby odpowiadajace w mniejszym lub wiekszym stopniu za serwis..

Rzadko piszę do moderatorow w jakichkolwiek sprawach, a jesli juz zdarzy mi się w jakiejs sprawie napisac, to zazwyczaj jest zlewka. Oczywiscie nie pisze o wszystkich moderatorach, bywają wyjątki. Dziwi mnie jednak fakt, ze skoro moderatorzy mają w pełni funkcjonalne konta, to dlaczego jednak nie można zablokowac takiej osoby? Zachodzi pewnego rodzaju asymetria. Konto moderatora powinno byc pozbawione np. opcji glosowania na zdjęcia itd, bo jednak kloci się to z obiektywizmem i zajmowaną funkcją w serwisie. Zdarzyło mi się niejednokrotnie, glownie na forum, ze moderatorka wręcz wdała się ze mną w pyskowkę, ktorą sama zaczęła korzystając z przywileju bycia moderatorką. Wpisow moderacji nie mozna nawet ocenic negatywnie, to jest dziwne i dosc niesprawiedliwe.
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  22 maja 2019
BartekI987
BartekI987: Rzadko piszę do moderatorow w jakichkolwiek sprawach, a jesli juz zdarzy mi się w jakiejs sprawie napisac, to zazwyczaj jest zlewka.


W tym miejscu warto tez zwrocic uwage dakt, ze nie wszyscy moderatorzy maja dostep do wszystkich opcji moderacji.
Trudno oczekiwac np. od moderatora czatu by reagowal w sprawach powiedzmy forum czy kamerek, skoro nie ma ku temu stosownych uprawnien.

Jesli natomiat taka sytuacja tyczy sie moderatra, ktory ma stosowne uprawnienia zawsze mozna ten fakt zglosic Administracji.

BartekI987
BartekI987: Zdarzyło mi się niejednokrotnie, glownie na forum, ze moderatorka wręcz wdała się ze mną w pyskowkę, ktorą sama zaczęła korzystając z przywileju bycia moderatorką. Wpisow moderacji nie mozna nawet ocenic negatywnie, to jest dziwne i dosc niesprawiedliwe.

W tego typu sytuacjach prosze o bezposredni kontakt ze mna.
Moderatorzy forum podlegaja pode mnie i Dyane. Sprawdzimy zaistniala sytuacje.
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.