Ix35
Ix35
  16 maja 2019 (pierwszy post)

Nie wiem przekuerujcie w odpowiedni dzial ten temat bo bardzo bym chcial sie dowiedziec czemu kolesie podszywaja sie pod kobiety wrzucaja fauszywe zdjecia tak ja naprzyklad o 18 koles oddal na mnie glos murzynka koles zoonk wejscie cos z tym zróbcie przeciesz wchodza na kamery i obczajaja nie wiem na co oni licza ? Kolejny zonk . Bede wdzieczny za odpowiedz czemu tak jest i czy jest jakies dodatkowe zabezpieczenie oprucz tego standardowego ze nie chcesz wiadomosci i innych od tej samej pluci ?mozna jakos takzablokowac kamere ? Iczy mozna zablokowac te ,,gejowskie ,,glosy bo to wstyd bede czekal wiernie na odp.d83dde28

Ix35
Ix35
  16 maja 2019

Pytanie do administratora mozna tam w ustawieniach dodac plec trans.? Zgodnie z ,,wikopedia ,,transseksualizmjedno z zaburzen tozsamosci pluciowej,w ktorym identyfikacja plciowa NIE ZGADZA SIE z plcia morfologiczna . Itd....
To by rozwiazalo problem ale nadal prosze o zabezpieczenia jakies info . Czekam nadal

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  16 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: bardzo bym chcial sie dowiedziec czemu kolesie podszywaja sie pod kobiety

Gościu, ja też nie wiem czemu masz w awatarze kobietę. Nie chcesz być sobą?
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Ix35
wpis jest ukryty
Ix35
wpis jest ukryty
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  16 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Iczy mozna zablokowac te ,,gejowskie ,,glosy bo to wstyd bede czekal wiernie na odp

Nie można zablokować głosowania. Jedyny sposób aby nie oglądali Cię mężczyźni to skasować zdjęcia i nie wychodzić z domu. Na ulicy też mogą Cie zobaczyć.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.