Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  8 maja 2019 (pierwszy post)

Czesto na priv się rozmawia o tym kto z moderatorów się w tej funcji nie odnajduje, nie wywiązuje ze swojej roli bądz jej naduzywa wg.swoich widzimisię. Moze wkoncu wprowadzic jakies zmiany ? Przeciez ten portal w duzej mierze to zwykli użytkownicy , którzy mają sporo zastrzezen itd.

lovehardcorove
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 178
lovehardcorove
  9 maja 2019

Myślę, że każdy z moderatorów jak najlepiej stara się wykonywać swoje zadania.
Wielu z Nas się jeszcze uczy, jednak staramy się by wszystko było tak jak ma być ;)

lovehardcorove

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  9 maja 2019
lovehardcorove
lovehardcorove: Myślę, że każdy z moderatorów jak najlepiej stara się wykonywać swoje zadania. Wielu z Nas się jeszcze uczy, jednak staramy się by wszystko było tak jak ma być ;)

Naprawdę , a ja wręcz przeciwnie : czesto spotykam sie totalnym brakiem starañ mimo mojej reakcji lub naduzywaniem swoich "przywilejów". To , ze tak MYŚLISZ, to za mało , bo często fakty mówią coś innego
lovehardcorove
lovehardcorove
  9 maja 2019

Nie znam jeszcze wszystkich moderatorów, więc nie wiem jak wywiązują się ze swoich obowiązków.
Ja zawsze jak dostrzegam gdzieś problem staram się go rozwiązać najlepiej jak umiem, a też dopiero się uczę :))

lovehardcorove

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  9 maja 2019
lovehardcorove
lovehardcorove: Nie znam jeszcze wszystkich moderatorów, więc nie wiem jak wywiązują się ze swoich obowiązków. Ja zawsze jak dostrzegam gdzieś problem staram się go rozwiązać najlepiej jak umiem, a też dopiero się uczę :))

Ale uczenie sie to jedno, a kierowanie się swoimi "widzimisię" to całkiem coś innego.
lovehardcorove
lovehardcorove
  9 maja 2019

No tak to prawda zgadzam się tu :)

lovehardcorove

Avatar użytkownika MandarinoMandarino
Reputacja: 25 | BluzgometrTM: 12
Mandarino
  9 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Czesto na priv się rozmawia o tym kto z moderatorów się w tej funcji nie odnajduje, nie wywiązuje ze swojej roli bądz jej naduzywa wg.swoich widzimisię. Moze wkoncu wprowadzic jakies zmiany ? Przeciez ten portal w duzej mierze to zwykli użytkownicy , którzy mają sporo zastrzezen itd.

Pytanie do ciebie - O jaki dział fotki chodzi ?? bo ogólnikowo temat założyłaś odnośnie moderacji a Fotka dzieli sie na działy : Czat, forum, kamerki. Wiec prosze sprecyzować swoje zapytanie.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  9 maja 2019

Ale mnie nie chodzi o dział , chodzi mi ogólnie o zachowanie , podejscie kilku moderatorow i osób pilnujacych tu porzadku.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  9 maja 2019

Przykladow podac nie mogę, bo dostaje bany i tematy sa blokowane

Avatar użytkownika MandarinoMandarino
Reputacja: 25 | BluzgometrTM: 12
Mandarino
  9 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: podejscie kilku moderatorow i osób pilnujacych tu porzadku.

Własnie odnośnie tych modów pytanie o dział :) skoro piszesz TU czyli chodzi o dział forum ;)
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  10 maja 2019

I o tym wlasnie mowie - napisalam na priv do szanownego admina powyzej. Najpierw przedatawil swoje zdanie, a gdy mu jasno pokazalam ze nie ma racji to przestal sie odzywac. Słabe troche...

oam
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 49
oam
  10 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: napisalam na priv do szanownego admina powyzej. Najpierw przedatawil swoje zdanie, a gdy mu jasno pokazalam ze nie ma racji to przestal sie odzywac.
Mandarino Ci nie odpisał? O zgrozo..
Mandarino
Mandarino: !
Andrzej! Jak mogłeś.. :bije: :D
d83ddc47
Mandarino nie jest Adminem! Piszesz o zmianach w moderacji a nawet nie wiesz kto jaką role tu pełni. :zonk:
Czytanie ze zrozumieniem sie kłania, problemy z moderatorami forum/kamerek/czatu zgłasza sie do Moderatora Globalnego odpowiedniej sekcji portalu, bądź do Fotka Team (tzw. ADMIN) tutaj: https://fotka.com/kontakt .
Dla ułatwienia dodam, że wszystkich MG (moderatorów globalnych) znajdziesz >TUTAJ<
Konto usunięte
Konto usunięte: czegoś muszę się czepić :D
Regulamin Forum. ¦ ivory skin and eyes of emerald green.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  10 maja 2019

Niewazne, czy admin czy szczebel nizej. Tak czy srak pelni tu jakąś funkce za darmową gwiazdkę.Co do czytania ze zrozumieniem to proszę zacząc od siebie , a swoją drogą to niestety jestes "za smarkata" zeby mnie pouczać. A teraz daj bana- jakoś trzeba błysnąć 👌

oam
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 49
oam
  10 maja 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Niewazne, czy admin czy szczebel nizej.
Ważne, pisząc inaczej wprowadzasz innych w błąd!
Konto usunięte
Konto usunięte: Co do czytania ze zrozumieniem to proszę zacząc od siebie
Zacznij studiować regulamin portalu i poszczególnych sekcji.
https://fotka.com/regulamin
Konto usunięte
Konto usunięte: swoją drogą to niestety jestes "za smarkata" zeby mnie pouczać
oh i ah, zabawne. napisała to dojrzała kobieta zachowująca sie jak dziecko.
Konto usunięte
Konto usunięte: A teraz daj bana- jakoś trzeba błysnąć
Posypie sie brokatem, będę błyszczeć większym blaskiem.

d83ddd12Zamykam, wszystko zostało napisane i podane na tacy.
Konto usunięte
Konto usunięte: czegoś muszę się czepić :D
Regulamin Forum. ¦ ivory skin and eyes of emerald green.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.