Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
F0X
F0X
  20 kwietnia 2019 (pierwszy post)

Jak to możliwe że ktoś kto siedzi na kamerkach i np. pisze na czyjejś transmisji nie ma konta na fotce ?
I od razu inne pytanie, czy taka osoba może być przez was FP moderowana ?

Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 13
Guru35
  21 kwietnia 2019

żeby pisać na kamerce no to trzeba mieć konto więc dziwne jakim cudem taka osoba może pisać chyba że mobilnie

I\'m walking away\
from all i need\

Hovik
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 13
Hovik
  21 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak to możliwe że ktoś kto siedzi na kamerkach i np. pisze na czyjejś transmisji nie ma konta na fotce ? I od razu inne pytanie, czy taka osoba może być przez was FP moderowana ?

Kolego sprawdzałem osobiście aby móc pisać dany użytkownik musi posiadać konto nie ważne czy było zakładane po przez PC czy Mobile. A to że powie że nie ma konta to dobra bajka dla nowych userów lub tych co się nie znają.

Fejs - Nawiązuj nowe znajomości...

Broker
Reputacja: 7 | BluzgometrTM: 13
Broker
  22 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak to możliwe że ktoś kto siedzi na kamerkach i np. pisze na czyjejś transmisji nie ma konta na fotce ?

Jest to możliwe, bo widziałem takie konta widmo już, ale jak to może nie będę pisał.
Konto usunięte
Konto usunięte: I od razu inne pytanie, czy taka osoba może być przez was FP moderowana ?

Tak, może.
dokadnocaidziejez
Reputacja: -139 | BluzgometrTM: 0
dokadnocaidziejez
  24 kwietnia 2019

Jak jest się hakerem to wszystko jest pewnie możliwe

Pozdrowienia Serdecznie dla ludzików co sknocili negatywne prezenty.Napiszcie mi na Pw CO TYM CZYNEM osiągnęliście. WAM tO CHYBA TAM NA TYCH STOŁKACH TO NAPRAWDĘ SIĘ nudzi a liści w pytę na ziemi Leży

Hovik
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 13
Hovik
  24 kwietnia 2019
dokadnocaidziejez
dokadnocaidziejez: Jak jest się hakerem to wszystko jest pewnie możliwe

Nie polecam bawienie się w Hakera mogą być tego przykre skutki ;)

Fejs - Nawiązuj nowe znajomości...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.