Kacperek
Kacperek
  7 stycznia 2018 (pierwszy post)
Uważam że jest za mało moderatorów na ilość pokoi . i nowi moderatorzy nie znają Regulaminu nie poświęcają tyle czasu ile trzeba na Opiekę na czacie :)

Po między innymi Moderatorzy po tak zwanej znajomości wychodzą z pokoju jeśli ich znajomy znajoma obrażają userów na Czacie Głownym lub innym wybranym przez nich pokoju
lce
lce
  7 stycznia 2018

No cóż bywa i tak.

MlekoWtubce
MlekoWtubce
  7 stycznia 2018

Mleko w tubce na moderatora!

Avatar użytkownika ArielAriel
Posty: 452 (po ~246 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 65
Ariel
  7 stycznia 2018

Nie oszukujmy się, ile jest tych pokoi, na których się coś dzieje? Dwa? Główny i seks. Do tego jakiś region czy inny "sezonowy" pokój, na którym siedzi max dwadzieścia parę osób. Na reszcie rzadkością jest, aby liczba userów przekraczała dziesięć.

Liczysz ze stoperem w ręku to, ile czasu na czacie spędzają nowi Moderatorzy? :D My mamy wgląd w takie statystyki i niemal od zawsze, nie ma większej bzdury niż to, że nowego moda jest tam zbyt mało :D
Ja wiem, że niektórzy z Was spędzają na czacie miesięcznie po 300-600h, ale jeśli podzielić to przez 24h, to można dojść do wniosku, że nie do końca tak powinna wyglądać proporcja spędzania czasu przy komputerze do czasu spędzanego poza nim ;)

Jestem modem. Uświadom to sobie sobie.

Kacperek
Kacperek
  7 stycznia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Ariel
Ariel: Nie oszukujmy się, ile jest tych pokoi, na których się coś dzieje? Dwa? Główny i seks. Do tego jakiś region czy inny "sezonowy" pokój, na którym siedzi max dwadzieścia parę osób. Na reszcie rzadkością jest, aby liczba userów przekraczała dziesięć. Liczysz ze stoperem w ręku to, ile czasu na czacie spędzają nowi Moderatorzy? :D My mamy wgląd w takie statystyki i niemal od zawsze, nie ma większej bzdury niż to, że nowego moda jest tam zbyt mało :D Ja wiem, że niektórzy z Was spędzają na czacie miesięcznie po 300-600h, ale jeśli podzielić to przez 24h, to można dojść do wniosku, że nie do końca tak powinna wyglądać proporcja spędzania czasu przy komputerze do czasu spędzanego poza nim ;)


Hm Tylko że moderatorów w nocy nie ma praktycznie a najwięcej się dzieje :)a jak już są to nawet nie banują tylko wychodzą
Kacperek
Kacperek
  7 stycznia 2018
Zamierzam Ariel ci uświadomić ze powinieneś zrobić selekcje ;) dosłownie tych moderatorów których rekrutowałeś :)
MlekoWtubce
MlekoWtubce
  7 stycznia 2018

I koniec bycia modem za nudeski.

thereisnotry
thereisnotry
  8 stycznia 2018
Ariel
Ariel: max dwadzieścia parę osób
Pamietam jak na glownym wieczorami bywalo po tyle wlasnie osob, z czego epizodycznie ponad polowa to moderacja. Ale merytorycznie - i tak jest latwiej sie dogadac teraz, niz np. ok pinć lat temu, przy 300-400 ludkach na flircie :)
Ariel
Ariel: nie do końca tak powinna wyglądać proporcja spędzania czasu przy komputerze do czasu spędzanego poza nim

"Wojna by ci sie przydala!" ~Babcia (Job, ostatnia szara komorka)

Kacperek
Kacperek: Zamierzam Ariel ci uświadomić ze powinieneś zrobić selekcje ;)


To nie do konca tak dziala. Z tego co wiem, despotyzm i apodyktyczne podejscie do zarzadzania zasobami ludzkimi nigdy nie dawalo rezultatow. Rozumiem Cie, bo tak bylo od zawsze, ze jakis mod nie do konca czail ktorejs tam, lub kilku tam zasad, ktorych mial pilnowac, ale nie oszukujmy sie - reformy stanu rzetelnosci moderacji to jedno, a utrzymanie takiego stanu dluzszy czas, to co innego. Z reszta, po co tak? Nie lepiej czasem zjesc snickersa?
Maryla
Maryla
  15 stycznia 2018
Kacperek
Kacperek: moderatorów w nocy nie ma praktycznie a najwięcej się dzieje
Kacperku, a może tak jakbyś się wziął za robotę, a nie za nocne siedzenie na czacie to świat byłby piękniejszy? Rozumiem Twój bulwers, jednak odpowiedz sam sobie na pytanie, chciałbyś siedzieć 24/7 przed komputerem i czytać miliony wiadomości, które nie mają nic wspólnego z rozsądkiem?
Versatchi
wpis jest ukryty
Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 36
tomas
  11 lutego 2018

Zdecydowanie ich za dużo :D

Sarna
Sarna
  11 lutego 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Większość dorosłych ludzie a potrzebują niańczenia 24h..eh.. nigdy nie mogłam pojać jak można samemu sobie nie poradzić na czacied83dde0f

Do tego 2 pokoje gdzie siedzi trochę osób, reszta to mogiły czatu.d83ddc7b

SenteX
Posty: 6 (po ~96 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 145
SenteX
  12 lutego 2018

Najmądrzejszy wywód i wniosek... Z reszta, po co tak? Nie lepiej czasem zjesc snickersa? xDDDDD

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  20 lutego 2018
Maryla
Maryla: Kacperek: moderatorów w nocy nie ma praktycznie a najwięcej się dziejeKacperku, a może tak jakbyś się wziął za robotę, a nie za nocne siedzenie na czacie to świat byłby piękniejszy? Rozumiem Twój bulwers, jednak odpowiedz sam sobie na pytanie, chciałbyś siedzieć 24/7 przed komputerem i czytać miliony wiadomości, które nie mają nic wspólnego z rozsądkiem?


DOBRE. Typka ktora jest modem pol zycia pisze innemu typowi zeby sie wzial do roboty :D Przeciez wy zarabiacie na tym kokosy :D
Bohaterscy meczennicy oddaja swoje życie w obronie wzorcow moralnych. Jestescie ostatnim punktem oporu na tym strasznym swiecie. Codziennie zbawiacie nasze dusze....:D a tak serio ? Ktos mi odpowie czy nie wstydzi sie mowic znajomym ze jest modem ? :D :D
CuteNinja
CuteNinja
  21 lutego 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Przeciez wy zarabiacie na tym kokosy

Wiadomo. Chrzanić biedę, zostać modem!
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Ktos mi odpowie czy nie wstydzi sie mowic znajomym ze jest modem ?

Od kiedy jestem moderatorem, moje ziomki rozwijają mi czerwony dywan jak przechodzę i mówią do mnie "Wasza Wysokość".
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.